anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa cena za Allegro Smart! dla kupujących

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Od 21 listopada 2022 r. zmienimy minimalną cenę zakupu umożliwiającą skorzystanie z darmowej wysyłki:

  • z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
  • z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich.

Dodatkowo cena za za wykupienie rocznej subskrypcji Allegro Smart! wzrośnie z 49 zł na 59,90 zł. Za subskrypcję miesięczną zapłacicie tyle samo, co do tej pory, tj. 10,99 zł.

Jeśli zapisaliście kartę płatniczą do konta Allegro, w dniu przedłużenia subskrypcji nie pobierzemy automatycznie nowej opłaty i nie przedłużymy subskrypcji na nowych warunkach. O jej zakończeniu powiadomimy Was mejlowo. Od 21 listopada od godz. 9:00 subskrypcję przedłużycie samodzielnie.

Nowe zasady Smart! będą obowiązywać dla subskrypcji miesięcznych lub rocznych, przedłużonych lub wykupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
214 ODPOWIEDZI 214

1980Kiko
#7 Wielbiciel#
  • Witam. Mam do 5 grudnia usługę Smart, chciałabym już dziś przedłużyć na kolejny rok,jak to zrobić?
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie przedłużysz , od 21 list. zmiana warunków .

oznacz moderatorów

1980Kiko
#7 Wielbiciel#

Nie można nawet ok 20 listopada,żeby załapać się na niższą opłatę?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale dlaczego zablokowali skoro wchodzi w życie 21.11, tak się nie robi.: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/nowa-cena-za-allegro-smart-dla-kupuj%C4%8...

oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Czyli nie można mieć kontynuacji? Tylko trzeba będzie poczekać 15 dni (bez smarta)? Dopiero wtedy będę mogła kupić nowy?

oznacz moderatorów

reboot23
#11 Animator#

Mam Smarta do 28.11, czyli będę mógł około.13-14 listopada przedłużyć na starych zasadach? Nie widzę w regulaminie zapisu o możliwości przedłużenia.

@nat_not

oznacz moderatorów

dkola
#7 Wielbiciel#

Moje konto smart jest ważne do 9 grudnia 2022. Jak mogę przedłużyć je przed 21.11?  Wolę korzystać na starych zasadach.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@dkola 

Nie chcesz już korzystać z Allegro Smart? Zrezygnuj z Allegro Smart

Jak zrezygnujesz dziś to powinieneś zdążyć przed 21 wykupi ponownie

oznacz moderatorów

Client:28448513
#7 Wielbiciel#

Witam mam allegro Smart do 23 listopada i nie mam jak jej przedłużyć proszę o pomoc 

oznacz moderatorów

joacHIM2114
#6 Pionier#

daj znać 10.11 czy dali ci możliwość przedłużenia czy też jak reszta zostałeś wykiwany regulaminem

oznacz moderatorów

ulkajas1
#9 Pomysłodawca#

Witam ,bardzo proszę o sprawdzenie takiego klienta ,próbował coś kupować ,pisał że nie wskakuje mu SMART, napisał mi swój numer telefonu ,żebym pewnie zadzwoniła ,potem niby kupił i cały czas jest płatność rozpoczęta ,nie wiem czy to jakiś kombinator czy może ktoś kto sobie nie może poradzić z kupnem 

TOMASZ (Client:47250467)

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@rynas ale jak teraz przedłużysz to będzie ważny 14 miesięcy i 15 dni 😄  więc poczekaj !

________
Κώστας
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@rynas   Przedłużysz po 21 listopadzie, będą nowe  wyższe  stawki, dobra zmiana na  Allegro.

 

oznacz moderatorów

rynas
#7 Wielbiciel#

Właśnie dlatego chciałem przedłużyć. Inflacja dopadła i Smarta

oznacz moderatorów

painki11er
#7 Wielbiciel#

To jest jakaś większa sprawa. Jeszcze bardzo niedawno było "14 miesięcy", a nie "12 miesięcy i 15 dni". Na początku października była promocja (30 monet za darmo za przedłużenie na rok) i miałem komunikat o "14 miesiącach". Akurat mam nawet screena - bo komuś wysłałem w komunikatorze. Chyba cichaczem Allegro zmieniło regulamin bez zgody i poinformowania użytkowników, aby ludzie nie przedłużali przed zmianą ceny. To raczej nie jest nawet legalne.

Image Pasted at 2022-9-26 00-06.jpg

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@painki11er okres, na jaki może być przedłużany Smart!, nie jest częścią Regulaminu, to kwestia technicznych uwarunkowań, dlatego zmiana tego okresu nie wymagała uprzedzenia.

Rozumiem, że jesteście zawiedzeni, wierzę jednak, że nawet Smart! o około 10 zł droższy to całkiem niezła oferta. Jeżeli przeliczyć koszt nowego rocznego Smarta na liczbę przesyłek, to ten stosunek jest chyba nawet jeszcze korzystniejszy, niż wcześniej (przesyłki w tym czasie zdrożały mocniej).

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

ArantesArt
#9 Pomysłodawca#

Ogólnie ok rozumiem że zdrożeje, ale... Jest ALE  i to bardzo nie korzystne - wzrasta cena minimalnych zakupów (a co najbardziej mnie boli przesyłek kurierskich do 65 zł). To już nie jest kwestia kosztów wysyłki ale zmuszenia do większych zakupów.

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@ArantesArt zwracam uwagę, że już rozróżnialiśmy minimalne zakupy dla automatów/punktów i dla kurierów (zrównanie nastąpiło nieco później). Nadeszły takie czasy, że wróciliśmy do tego pomysłu - który zresztą wydaje się racjonalny: dostawa do automatów jest nie tylko mniej pracochłonna dla doręczycieli (czyli tańsza), ale i bardziej ekologiczna, a przy tym można w ten sposób obsłużyć większy wolumen przesyłek. Automatów (również naszych) jest coraz więcej. Dlatego chcemy ją promować. W sytuacji, gdy kwota zakupów jest dla obu form dostawy taka sama - de facto promowane są dostawy kurierskie.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

adam_konin
#8 Zapaleniec#

Co racja to racja, ale...

Blokujecie możliwość przedłużenia smarta o rok wszystkim użytkowników serwisu, którzy mają go wykupionego na dłuższy okres. Oczywistą oczywistością jest fakt, że do dnia wprowadzenia nowego regulaminu smarta (czy też zmian jak wy to nazywacie) możliwość przedłużenia powinna być dostępna dla wszystkich użytkowników, nie tylko dla tych, którym Smart wygasa lada chwila. Są lepsi i są gorsi tak to wygląda. Gdyby chodziło tylko o cenę roczną smarta to by było ok. Nowe limity kwotowe zakupów już nie są fajne, robicie się mało atrakcyjni, ale albo zobaczycie to i zmienicie zasady, albo olejecie temat i obudzicie się z mniejszą liczba aktywnych użytkowników.

Rozwiązaniem może być nowe konto założone dzień przed wprowadzeniem nowego regulaminu smarta, lub też zakończenie dotychczasowego i wykup nowego, czy wam naprawdę o to chodzi?

 

oznacz moderatorów

jalu69
#7 Wielbiciel#

Drogi Menadżerze kupiłem przedłużenie na rok Smarta w programie Bezcenne Chwile. Opis co kupuję wskazuje na to że Smart jest na starych zasadach. Teraz okazuje się że nie mam gdzie go przedłużyć a zasady gdzieś po drodze się zmieniają. To co ja właściwie kupiłem?

oznacz moderatorów