anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 1 października zmieniamy sposób prezentowania ofert

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dotychczas, gdy korzystaliście z wyszukiwarki, prezentowaliśmy Wam wszystkie dostępne oferty wyszukiwanego przedmiotu. Jednak mamy już ponad 500 milionów ofert - aby spełniać swoją rolę, wyniki wyszukiwania wymagały uproszczenia. 

Dlatego od 1 października będziemy wyświetlać na Allegro wyłącznie listę produktów. Większość z Was dobrze zna już ten widok, testujemy go od kilku miesięcy, w tej chwili widzi go już 70% kupujących. Zdecydowaliśmy się wprowadzić go dla wszystkich, jako domyślny widok wyników wyszukiwania. 

Co istotne, nadal będziecie mogli, tak jak dotychczas, przejrzeć listę wszystkich ofert danego produktu - wystarczy kliknąć przycisk [porównaj X ofert].

_HolaOla__0-1723555352580.png

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na tę zmianę?

Wyniki testów wyraźnie wskazują, że dzięki korzystaniu z widoku produktowego kupujący:

  • chętniej dodają produkty do koszyka i częściej je kupują - spodziewamy się  przynajmniej 6 milionów dodatkowych transakcji rocznie dla sprzedających na Allegro,
  • szybciej znajdują to, czego szukają - dzięki połączeniu ofert w ramach produktów, na każdej stronie listy z wynikami wyszukiwania wyświetlamy ich średnio około 4 razy więcej.

Więcej informacji jak zawsze znajdziecie w naszych aktualnościach.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
432 ODPOWIEDZI 432

Mar665
#8 Zapaleniec#

Jeżeli ktoś z was myśli że allegro upadnie lub zmniejszą im się przychody po tym co zmajstrowało to się rozczaruje, twój akurat przykład  to potwierdzam od czasu gdy mi popsuli wyszukiwarkę kupiłem na allegro kilka rzeczy ZA KAŻDYM razem oferta na czołówce była wyższa i to co dla allegro jest najlepsze czyli zyskowne po wyszukaniu czegokolwiek mamy wynik z ich "produktami" i od razu przycisk "dodaj do koszyka" i większość będzie klikała nie myśląc i na to liczą tęgie głowy z allegro.

Na V pojawiła się już elektronika dlatego może lapka nie zdjęli.

Na o i v prowizje płaci klient, przynajmniej na prywacie.  

oznacz moderatorów

Atomex_51
#7 Wielbiciel#

To nowe wyszukiwanie to porażka, nie idzie nic znaleźć. Męczę pomoc techniczną o wyłączenie tego na razie bez skutku ale może w końcu się uda...

oznacz moderatorów

assasin_zlotow
#11 Animator#

w dupie nas mają

oznacz moderatorów

Atomex_51
#7 Wielbiciel#

Trzeba nudzić codziennie systematycznie i do skutku, oraz wystawiać oceny za brak pomocy. W takim korpi rozlicza się z ocen jak pracownicy zacną się skarżyć na niskie oceny to jest szansa że coś się zmieni...

oznacz moderatorów

gry-konsole-pady
#8 Zapaleniec#

Jednak wprowadziliście 🙂 Od strony sprzedawców to może aż takiej tragedii nie ma... Ale kupujący mają koszmar. Gra normalnie kosztująca 20zł jest wystawiona na samej górze za 200zł jako najwyżej pozycjonowana. Ale kupujący szału dostaną 🙂

oznacz moderatorów

polentrick
#1 Nowicjusz#

Specjalnie powiązałem konto, żeby napisać komentarz. Ten widok jest **piiip**iany. Nie mam pojęcia skąd ten pomysł, aby nie można było wrócić do wcześniejszego wyglądu. To w ogóle nie jest przejrzyste. Wpisuję konkretną klawiaturę i muszę otwierać 20 różnych produktów, w tym chyba bardziej **piiip**owszego sortowania nie dało się zrobić.

oznacz moderatorów

Piotros1983
#10 Popularyzator#

Elegancko kolejny gwóźdź do trumny tego zjebanego portalu tylko tak dalej mam nadzieję że wkrótce się skończycie 

oznacz moderatorów

GSkrobot
#7 Wielbiciel#

Właśnie się zastanawiałem co się stało. Szukanie stało się porażką. 

oznacz moderatorów

radzillla
#8 Zapaleniec#

Witam. Jak wyłączyć nowe wyszukiwanie ofert i wrócić do starego ??? Nowe wyszukiwanie jest TRAGICZNE. nic nie można znaleźć.  Proszę napisać jak powrócić do poprzedniego. Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów

AkcesoriaIT
#10 Popularyzator#

Niestety Allegro zmieniło całkowicie politykę odnośnie wyszukiwarki. Obecnie możesz zatwardziale przeszukiwać "X ofert" bądź skorzystać z prawdopodobniej ostatniej opcji, mianowicie dopisz to podczas wyszukiwanie do linku:
&description=1

oznacz moderatorów

radzillla
#8 Zapaleniec#

Niestety ale nie akceptuję takiej dziwacznej formy wyszukiwania. Starsza była o wiele lepsza nowa niestety jest TRAGICZNA. Przykre. Po 20 latach trzeba będzie się pożegnać.  btw. moi rodzice mieli zawsze lekkie problemy z wyszukiwaniem na allegro a teraz to już tragedia totalna zupełnie sobie z tym nie poradzą.  Przykre to jest. 

oznacz moderatorów

radzillla
#8 Zapaleniec#

Produkt szybciej wyszukuję wpisując w wyszukiwarce google, która kieruje mnie linkiem bezpośrednio do strony produktu na allegro. Szybciej w taki sposób coś jestem w stanie wyszukać niż wpisywać i szukać bezpośrednio w wyszukiwarce allegro. Przecież to jest jakiś absurd. Wpisuję przedmiot na allegro i nie mogę go znaleźć. Wpisuję w google znajduje bez problemu i daje linka bezpośrednio do strony produktu na allegro. 😐 kabaret

oznacz moderatorów

mateusz1_2011
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  Proszę o cofnięcie tych zmian utrudniają zakupy, wybór pomiędzy wyświetlaniem był najbardziej korzystny  w zależności od szukanego produktu ... Niektóre kategorie mogą skutkować poprawą zakupów ale nie należny kierować się tym przy globalnych zmianach  . Powinna być tak jak do tej pory opcja zmiany wyszukiwania .....

oznacz moderatorów