anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcje wyszukiwania: "Szukaj w opisach ofert" - GDZIE SIĘ PODZIAŁO?!

MAMY ROZWIĄZANIE!
dolchus25
#8 Zapaleniec#

Nie dość że allegro stopniowo i sukcesywnie zalewane jest przez mniejsze i większe konta skonśookich handlarzy to jeszcze zlikwidowana jest funkcja szukania słów kluczowych w opisie??

Strzał w kolano podobny do decyzji o usunięciu z lokalnie możliwości dodania numeru telefonu 'ze względów bezpieczeństwa'.

Podejrzewam że chodzi m.in. o statystyki czasu przez który użytkownik przegląda allegro - im szybciej znajdzie to czego szuka, tym mniejszą aktywnością może pochwalić się spółka będąca w posiadaniu strony w kontekście potencjalnych inwestorów i reklamodawców.

Co raz mniej mi się podobają zakupy tu, dobrze że są alternatywy....

No i jestem ciekaw oficjalnej odpowiedzi w tym przypadku:

Dlaczego opcja ta została usunięta?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
joy_pl
#7 Wielbiciel#

Po kliknięciu szukaj, dopisz w pasku adresu &description=1
puki co jeszcze działa, ale nie wiadomo jak długo.

oznacz moderatorów
dolchus25
#8 Zapaleniec#

O widzisz, dzięki, faktycznie działa, chociaż dążyłem już zmienić taktykę i szukam przez google po słowach kluczowych. Co więcej przy okazji może to czas na patriotyzm konsumpcyjny i szukam polskich produktów u polskich producentów na ich własnych stronach.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@dolchus25 Dlaczego opcja ta została usunięta? bo tak uznało Allegro

oznacz moderatorów
dolchus25
#8 Zapaleniec#

Co ty nie powiesz xD

Bardziej oczekiwałem odpowiedzi np moderatora czy osobę jakkolwiek reprezentującą tą co raz dziwniejszą spółkę.

oznacz moderatorów
dolchus25
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@dolchus25 zdecydowaliśmy się usunąć tę opcję. Nasza wyszukiwarka nie uwzględniała wcześniej w wyszukiwaniu parametrów, a teraz automatycznie przeszukuje parametry, tytuły i kategorie oraz parametry w wartości "Pasuje do". Wyszukiwarka zwraca również wyniki wyszukiwań nie tylko na podstawie słów kluczowych, ale także na podstawie znaczenia samego zapytania.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów