anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością BLIK

MAMY ROZWIĄZANIE!
StyLowYy94
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mam problem z płatnością BLIK za zamówienie. Pieniądze z konta pobrało, a w zakładce Moje zakupy płatność jest nieudana i widnieje jako nieopłacona. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
LEW433
#21 Demiurg#

Więcej osób pisze o tym problemie! @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Client:101547405
#7 Wielbiciel#

Również mi pobrało z konta pieniadze a zamówienie widnieje jako nieopłacone. Co robić?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Pheebs25
#1 Nowicjusz#

Witam

Mam taka sytuacje że po opłaceniu zakupionego towaru blikiem status na Allegro mam że transakcja nieoplacona a w aplikacji banku mam dwie transakcję zrealizowane. Gdzie mam się zgłosić po jakas pomoc

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pheebs25 Podaj mi proszę numer oferty lub zamówienia, którego dotyczy ta płatność. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Czarny_Aniol13
#7 Wielbiciel#

Ja też mam ten problem

oznacz moderatorów
rock-n-roll
#7 Wielbiciel#

Dokładnie taka sama sytuacja przelew blik pobrany z konta w PKOSA aukcja dzisiaj 10.10.22 Allegro pobrało i nie przekazali.   Aukcja: Paragon Software Hard Disk Manager 17 Advanced 1 st. / licencja wieczysta ESD

oznacz moderatorów
basia2044
#7 Wielbiciel#

Ponieważ u mnie jest to samo, płatność widnieje jako zrealizowana jedynie przez inną metodę płatności przesyłam numer zamówienia b2783423-48c6-11ed-bdc0-fd47d3eae3ab

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Jeśli posiadacie rachunki w Alior Bank, Pekao, Millenium i Bank Ochrony Środowiska to mogą występować chwilowe trudności z płatnościami za pomocą Blika. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Czarny_Aniol13
#7 Wielbiciel#

Co z tym zrobić teraz?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wg wszystkich gwiazd na niebie jak nie dotrą do sprzedającego muszą wrócić na konto.

oznacz moderatorów
Ka96ru
#7 Wielbiciel#

Ok. Jeśli awaria to pieniądze wrócą z powrotem na konta,czy samoistnie status wysyłki się zaktualizuje i pieniądze dotrą do sprzedającego normalnie?

oznacz moderatorów
Marcin01010
#7 Wielbiciel#
Witam wczoraj zrobiłam zakupy z koszyka kilka przedmiotów razem i zapłaciłam blikiem a pieniądze zostały pobrane z mojego konta aczkolwiek zamówienie widnieje jako nie opłacone co powinnam zrobić? Sprzedający odpisał że allegro nie przesłało pieniędzy. 
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Marcin01010 wczoraj występowały problemy z płatnościami , jeśli w systemie transakcja figuruje jako nieopłacona sprzedawca środków nie otrzymał , wrócą do Ciebie w jakieś 3 dni robocze .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo wczoraj były problemy z płatnościami, możesz kliknąć ponów płatność a tama powinna wrócić do Ciebie w ciągu 3dni jak nie trafi do sprzedającego a jak nawet by trafiła to i tak musi wrócić bo będzie to podwójna płatność za ten sam zakup.

oznacz moderatorów
pawelmich78
#1 Nowicjusz#

Witam wczoraj zrobiłem zakup kabla, lecz miałem problem z płatnością Kupiłem raz pobrało kasę z konta dwa razy 

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak podwójna płatność za ten sam zakup to środki wrócą na twoje konto ciągu 3dni.

oznacz moderatorów