anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z płatnością BLIK

MAMY ROZWIĄZANIE!
StyLowYy94
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mam problem z płatnością BLIK za zamówienie. Pieniądze z konta pobrało, a w zakładce Moje zakupy płatność jest nieudana i widnieje jako nieopłacona. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
30 ODPOWIEDZI 30
katrinka_tasia
#1 Nowicjusz#

zaplacilam wczoraj blikiem, dostałam info ze blik nie został zaakceptowany a pieniadze z konta pobrało. skontaktowałam sie ze sprzedajacym i nie otrzymał zapłaty. co w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
Milka_86
#7 Wielbiciel#

Mam taką samą sytuację. Środki nadal nie wróciły na konto. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Do 3dni wracają!

oznacz moderatorów
borkol13
#7 Wielbiciel#

Wykonując płatność blikiem,dostalem informacje że platnosc została anulowana, pieniądze z konta poszły,  na allegro stoi że nie dokonano płatności, co teraz zrobić? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Wczorajsze problemy z płatnością BLIK były związane z problemami technicznymi w jednym z banków. Jeśli przy Waszych zamówieniach, płatność wciąż ma wciąż status "anulowana" lub "nieudana", musicie ją ponowić przez kliknięcie w przycisk [Ponów płatność], a następnie wybierać ponownie opcję dostawy oraz metodę płatności. Pobrane już środki powinny wrócić automatycznie na Wasze konta maksymalnie w przeciągu 3 dni. Jeśli tak się nie stanie, prosimy o zgłoszenia tutaj. Będziemy to wyjaśniać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Marcin01010
#7 Wielbiciel#

Witam 10.10 zrobiłam zakupy płacąc blikem i pieniądze zostały pobrane mi z konta a zakupy są nie opłacone. Czekam na zwrot pieniędzy ale jeszcze nic nie wpłynęło na moje konto. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Marcin01010, możesz podać numer zamówienia? Poproszę Cię też o potwierdzenie wykonania płatności - prześlij je, proszę, na spolecznosc@allegro.pl

Zweryfikujemy to. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
jolantex_30
#1 Nowicjusz#

Nie mogę nic kupić blikiem , czy jest jakaś awaria? Bank podaje info,że transakcja nie została zreal

oznacz moderatorów
basia2044
#7 Wielbiciel#

Przy płatności za zakupy, próbowałam zapłacić blikiem, jednak każda z płatności była z komunikatem, że nie została zrealizowana. Dlatego zapłaciłam przelewem, który został przyjęty. Po opłaceniu okazało się, że pieniądze z konta zostały pobrane, dwa razy blik i raz przelew. Czy allegro zwróci pieniądze?

oznacz moderatorów
Czarny_Aniol13
#7 Wielbiciel#

Mi pobrało raz blikiem. Ale na Allegro widnieje że zakup nieopłacony 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli to płatność za ten sam zakup to musi samo wrócić tam skąd wyszły w ciągu 3dni, te nadmiarowe płatności.

oznacz moderatorów