anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający ograniczył mi zakupy

MAMY ROZWIĄZANIE!
WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#
  • Witam, ostatnio zakupiłem produkt i go zwróciłem i sprzedający nałożył blokade na moje konto i nie moge drugi raz u niego kupić rzeczy, czemu allegro zezwala na takie coś, skoro zgodnie z artykułem 135 sprzedający nie ma prawa odmówić sprzedania widocznego produktu ?
oznacz moderatorów
42 ODPOWIEDZI 42
milka1234567890
#18 Luminarz#

Sugerujesz ze nie płacił podatków?

oznacz moderatorów
WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#

A po co mnie od razu pomawiasz ? ja zrobiłem jeden zakup, a nie kilka, więc jak nie znasz prawa obowiązującego w Polsce, to chociaż nie pisz, skoro i tak nie pomożesz

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@WebSpideyJV jakbyś zrobił tylko jeden zakup system allegro zablokowałby sprzedawcy możliwość dodania Twojego nicku do nieaktywnych , po pierwszym zakupie zwyczajnie NIE DA SIĘ go zabklokować .

oznacz moderatorów
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@WebSpideyJV Nikogo nie pomawiam, po prostu nie jesteś na bieżąco z regulaminem Allegro. Jak napisał kolega @mdrogeria , nie da się kogoś zablokować po jednym zakupie. Poczytaj, może ci się coś rozjaśni, bo na razie zwyczajnie ściemniasz 

https://help.allegro.com/sell/pl/a/co-to-jest-zakladka-moi-nieaktywni-kupujacy-i-jak-z-niej-korzysta...

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#

A co to ma do rzeczy ile razy coś kupiłem ? Mam prawo zwrotu do 14 dni, oraz artykuł 135 mówi jasno, a to że nikt tutaj nie potrafi pomóc, to dziękuje bardzo, że jedyne co tutaj zobacze to pomawianie

oznacz moderatorów
SpeedyGonzalezz
#10 Popularyzator#

@WebSpideyJV Chyba nie do końca rozumiesz znaczenie słowa "pomawianie" 🐭

--------------------------------------------------
Najszybsza mysz w całym Meksyku
oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Nie piszesz wszystkiego. Nie ma możliwości nałożyć blokady bez co najmniej 3ch zakupów. Piszesz tylko o jednym... Wyjątkiem jest tylko gdy mu groziłeś, a wtedy musi dodać zrzut z tego.

oznacz moderatorów
WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#

Ale tak czy inaczej, artykuł 135 nic nie mówi o liczbie zakupów, ani żaden inny

oznacz moderatorów
Qwin_sklep
#12 Orędownik#

@WebSpideyJV To Allegro wprowadziło, że kupujący musi 3 razy działać na szkodę sprzedawcy. A tak poza tym to nikt Ci nie odbiera prawa do zwrotu.

oznacz moderatorów
Czah-nik
#12 Orędownik#

To idź do phrokuratury zgłosić sprawę

oznacz moderatorów
WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#

Co to znaczy "phrokuratury" ? A od czego jest dyskusja i pomoc ? Żeby wyśmiewać ludzi ? Czy żeby udzielić pomocy ?

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

Będziesz się tak użalał nad sobą? Sprzedający miał wystarczający powód by nie chcieć twoich pieniędzy i zablokować. 

oznacz moderatorów
WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#

A skąd ty wiesz jaki sprzedający miał powód ? Jedyne czego żałuje to że nie ma tu żadnej pomocy, tylko same chamstwo jest

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

Skąd wiem? 

Jakże by inaczej, przecież sprzedający zgodnie z artykułem 135 nie ma prawa odmówić sprzedaży bez uzasadnionego powodu

Ergo jeśli sprzedaży odmówił to powód miał.

 

oznacz moderatorów
Czah-nik
#12 Orędownik#
oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

To Allegro wprowadziło limit 3 zakupów. Zaakceptowałeś regulamin Allegro to zaakceptowałeś i takie twory 

oznacz moderatorów
Client:126575044
#1 Nowicjusz#

@WebSpideyJV 

Jak Ci się podoba to forum? Jesteś zadowolony z obsługi, którą Ci zafundowały tutejsze demiurgi? Lubisz być pomawiany i obrażany za to, że skorzystałeś ze swoich ustawowych uprawnień? No to nie zapomnij podziękować administracji forum i opisać swoich doświadczeń ze "społecznością Allegro Gadane", kiedy znowu zachęcą Cię do wypełnienia ankiety.

oznacz moderatorów
QueLord
#10 Popularyzator#

Ale co kto złego napisał ? OP został zablokowany, więc nie była to jednorazowa sprawa. Poza tym, jeśli sprzedawca był taki zły to po co chce robić znowu zakupy u niego? 🤔

_________________________________________________________________
"Suma inteligencji na planecie jest stała - rośnie liczba ludności"
oznacz moderatorów
Client:126575044
#1 Nowicjusz#

@QueLord Na razie obwiniliście OP-a tylko o robienie zamówień dla żartów, nieodbieranie pobraniówek, wystawianie nieuzasadnionych negatywów, powodowanie podwyżek cen, kręcenie, bycie problematycznym i ogólne szkodzenie sprzedawcom. A wiadomo tylko, że zwrócił towar, do czego miał święte prawo. 

 

oznacz moderatorów
WebSpideyJV
#7 Wielbiciel#

Ale czemu mnie pomawiasz ? Gdzie ja napisałem ile razy zwracałem towar ? Naucz sie kultury

oznacz moderatorów