anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca wybiera ile kupiec dostaje w grze waluty czyli taki hazard

MAMY ROZWIĄZANIE!
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Witam, pisałem z sprzedawcą i na to wychodzi że prowadzi taką ruletkę, losowanie ile kupiec dostaje waluty robux w grze czyli może dostać 0 robux waluty i to jest hazard, już takich zgłaszałem i pracownicy allegro mówili mi że to jest nielegalne.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konta-roblox-duzo-robux

(Allegro lokalnie) 

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Filippooooooooo Dzięki za zgłoszenie! Przekazałam ogłoszenia do odpowiedniego zespołu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi Sprzedawca zmienił opis i tytuł ale zdjęcie pozostałe same to jest dziecko, rozpoznałem po pisanie jego.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To nie hazard tylko taka gra ze strony sprzedawcy.

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Wybieranie od 0 do 10.000 waluty jakieś gry i wybieranie ile on dostaje to jest hazard oszustwo 

To tak samo jest z grami od hazardu, albo wygrywasz albo przegrywasz, to są sprzedawcy oszu... co tak sprzedają na allegro lokalnie 

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

W opisie nie ma nic o jakimś losowaniu, więc allegrowa weryfikacja nie kiwnie palcem.

Allegro lokalnie to świetne miejsce dla małolatów do takich oszustw.

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konta-roblox-duzo-robux

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-fortnite-0100-skinow-og-skull-trooper

W pierwszej ofercie jak powiedziałem mu że oferta została zgłoszona to później zmienił opis, tytuł i cenę, 

To jest dalej wybieranie od 0-10000 robux jak on to zaznaczył "

Panie cena była 30 i dostaje się 0-10000"
Można sprawdzić moją konwersacje z tym sprzedawcą-dzieckiem.
W drugiej ofercie zaznaczył w tytule że jest to 0-100 czyli wybieranie że może dostać np 50 albo 100 albo zero to jest hazard bo wybiera ile dostaje może wygrać albo przegrać.
oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Proszę o ograniczenie albo zamknięcie sprzedaży tego użytkownika to jest dziecko co nie zna swoich czynów jak mu mówiłem jakie są konsekwencje hazardu po za Internetem to zaczął się śmiać  

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

I dalej myśli że takie wybieranie od 0 do 10000 to nie jest hazard

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Filippooooooooo Oferty możesz zgłosić przez formularz: https://allegro.pl/zglos-naruszenie/oferty lub bezpośrednio z poziomu oferty przyciskiem "Zgłoś naruszenie zasad":

ko_alka_0-1707409623814.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Mam nadzieję że to zadziało bo to allegro lokalnie są te dwie oferty

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Czyli nie widzicie nic z tym złego że sprzedawca-dziecko wybiera ile kupiec dostaje waluty w grze bo sam zaznaczył "i dostaje się 0-10000" wygrywa się albo się nie wygrywa bo może powiedzieć ojć wylosowało 0 i nic nie dostajesz a sprzedawca-dziecko pobiera pieniędzy od kupca takie coś akceptujecie?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@vonNogay Oferty zostały usunięte, ale to informacja dla Ciebie na przyszłość, żebyś takie sytuacje zgłaszał przez odpowiedni formularz. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Ja dodam, że tego typu ogłoszenia, to defakto gra losowa, a ich przeprowadzanie (lub pośredniczenie) wymaga zezwolenia lub w przypadku niskich kwot zgłoszenia do właściwego miejscowo Naczelnika Urzędu Celno-Skarbowego. Organizacja i pośredniczenie w takich loterii bez zezwolenia to przestępstwo skarbowe (art 107 § 1 KKS).

 

oznacz moderatorów
Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale czemu się upierasz przy tym dziecku?? Poznałem po pisaniu jego? A widzisz jak wygląda Twoje?

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Za przeproszeniem, nie ważne czy mały **piiip**iarz czy duży oszust bo jedno to samo bo tak samo oszukują, hazard, gierki, wybieranie kto wygrywa a kto przegrywa, nienawidzę oszustów i zrobię wszystko w mojej mocy by ukrócić ich sprzedaż, poznałem po młodzieżowym języku, niepoważnym, pewnym siebie, głupoty pisanie, itd.

Gdyby nie ja to by ktoś inny został oszukany a tak ukróciłem sprzedaż jego, już doświadczony jestem w zgłaszaniu takich oszustów, dlatego jestem doświadczony w tym i wiem kiedy coś złego ktoś robi a coś dobrego.

oznacz moderatorów