anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 1 października zmieniamy sposób prezentowania ofert

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dotychczas, gdy korzystaliście z wyszukiwarki, prezentowaliśmy Wam wszystkie dostępne oferty wyszukiwanego przedmiotu. Jednak mamy już ponad 500 milionów ofert - aby spełniać swoją rolę, wyniki wyszukiwania wymagały uproszczenia. 

Dlatego od 1 października będziemy wyświetlać na Allegro wyłącznie listę produktów. Większość z Was dobrze zna już ten widok, testujemy go od kilku miesięcy, w tej chwili widzi go już 70% kupujących. Zdecydowaliśmy się wprowadzić go dla wszystkich, jako domyślny widok wyników wyszukiwania. 

Co istotne, nadal będziecie mogli, tak jak dotychczas, przejrzeć listę wszystkich ofert danego produktu - wystarczy kliknąć przycisk [porównaj X ofert].

_HolaOla__0-1723555352580.png

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na tę zmianę?

Wyniki testów wyraźnie wskazują, że dzięki korzystaniu z widoku produktowego kupujący:

  • chętniej dodają produkty do koszyka i częściej je kupują - spodziewamy się  przynajmniej 6 milionów dodatkowych transakcji rocznie dla sprzedających na Allegro,
  • szybciej znajdują to, czego szukają - dzięki połączeniu ofert w ramach produktów, na każdej stronie listy z wynikami wyszukiwania wyświetlamy ich średnio około 4 razy więcej.

Więcej informacji jak zawsze znajdziecie w naszych aktualnościach.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
485 ODPOWIEDZI 485

kuci_1
#1 Nowicjusz#

Coś kręcicie. Podobno jest 17 ofert produktu, ale pokazuje tylko 5. Poza tym - skoro szukam i ważna jest dla mnie cena, a wy mi pokazujecie najdroższą... Z ciekawości zajrzałam na swoje konto. Ponad 16 lat jestem na tym portalu, ale kupuje coraz mniej. Szkoda zdrowia i nerwów na wyszukiwanie 

oznacz moderatorów

DoWi
#7 Wielbiciel#

OJEZUUU! Kto to wymyślił? Bez sensu to jest. Przeglądanie ofert to teraz katorga.

oznacz moderatorów

werciapszeniczna
#8 Zapaleniec#

Osobiście zacząłem szukać na E.r.li i naprawdę są tam ciekawe rzeczy w fajnych cenach, często niższe niż na Allegro. Zaczynam więcej tam szukać lub po prostu na wyszukiwarce Google. 

oznacz moderatorów

KarolDaniel2
#1 Nowicjusz#

Cóż teraz nie musze się zastanawiać czy szukać rzeczy na allegro czy **piiip**.

oznacz moderatorów

kstach1
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, Jak mogę przywrócić stary widok ofert (niezwężony) podczas ich przeglądania na komputerze ?  Wyszukuje towar X i pokazuje mi tylko kilka sprzedawców. 

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Obecnie wszyscy kupujący na Allegro korzystają z widoku produktowego i nie można tego zmienić.  Tak już pozostanie na stałe. 

Allegro za ten pomysł dostaje od użytkowników gratulacje i pochwałę , 

Poczytaj sobie

 

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/od-1-pa%C5%BAdziernika-zmieniamy-spos%C3%...

 

Same gratulacje od użytkowników

oznacz moderatorów