anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak edytować usunąć ocenę produktu

MAMY ROZWIĄZANIE!
bernid
#8 Zapaleniec#

Jak edytować lub usunąć ocenę/komentarz dotyczący produktu? Oceniłem produkt i jako zaletę wpisałem stosunkowo niską cenę. Teraz po tygodniu cena wzrosła o ponad 60% i teraz nie jest już zaletą. Mój obecny komentarz  dotyczący produktu może wprowadzić potencjalnych kupujących w błąd. Jak  zmienić komentarz dot. produktu lub go usunąć?

oznacz moderatorów
2 420 ODPOWIEDZI 2 420
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@GOSKA1112 czy chodzi o baterię? Widzę, że wystawiłaś pozytywną opinię. Doprecyzuj, czy mam ją usunąć? 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
GOSKA1112
#7 Wielbiciel#

Tak,proszę o usunięcie.

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@GOSKA1112 Gotowe! 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
GOSKA1112
#7 Wielbiciel#

Serdecznie dziękuję,oraz miłego dnia życzę 

oznacz moderatorów
mariusz__1985
#7 Wielbiciel#

Bardzo prosiłbym o usunięcie oceny produktu z zamówienia nr 434a2810-8168-11ef-99f2-79e2ba18c220. Ocenę wystawiłem na podobny, lecz zupełnie inny produkt, który kupiłem. @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @mariusz__1985. Gotowe 🙂  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
bruno111073
#1 Nowicjusz#

Prosze o usuniecie opini do zamówienia nr a68a3590-3cfe-11ef-9a14-974dcdf8c4ed

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@bruno111073 gotowe! 😊

oznacz moderatorów
sma-climative
#7 Wielbiciel#

Opinia, o której usunięcie klient prosił nadal jest widoczna na naszym sklepie. 

smaclimative_0-1728367426052.png

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sma-climative W sprawie usunięcia komentarza do transakcji proszę o kontakt tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
sma-climative
#7 Wielbiciel#

@nat_not Klient, wczoraj w wątku powyżej, poprosił o usunięcie negatywnej opinii do zamówienia numer: a68a3590-3cfe-11ef-9a14-974dcdf8c4ed

@Sa_nova skomentowała, że sprawa została rozwiązana

Aczkolwiek opinia jest nadal widoczna na naszym sklepie. 

Zajmuję się tematem za klienta, ponieważ jest to starsza osoba, która była bardzo wdzięczna za pomoc z urządzeniem, aczkolwiek słabo radzi sobie z komputerem. 

Możliwość zmiany oceny zakończyła się w niedziele, a klient kontaktował się z nami w poniedziałek z rana, w celu uzyskania pomocy ze zmianą opinii. 

oznacz moderatorów
sma-climative
#7 Wielbiciel#

@nat_not Klient w wątku powyżej poprosił o usunięcie negatywnej opinii do zamówienia numer: a68a3590-3cfe-11ef-9a14-974dcdf8c4ed

Moderatorka @Sa_nova odpowiedziała, że opinia została usunięta, aczkolwiek nadal jest widoczna na sklepie. 

Klientowi zakończyła się możliwość edycji opinii w niedziele, a skontaktował się w poniedziałek z rana z prośbą o uzyskanie pomocy. 

Proszę o zajęcie się zgłoszeniem, zgodnie z informacją powyżej. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sma-climative Po zgłoszeniu na Gadane usuwamy opinie o produkcie, a nie komentarze i oceny do transakcji. W sprawie usunięcia komentarza musisz napisać przez formularz, który wskazałam.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Artvector_cer
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Kupujący chce usunąć opinie produktu po wyjaśnieniu sprawy telefonicznie. Zwracał się o to na tym forum Allegro Gadane i zapewniono go o tym że w ciągu dnia opinia zniknie (mogę dołączyć screen smsa). Dlaczego kupujący nie ma możliwość zmiany bądź usunięcia opinii za pośrednictwem panelu allegro? Proszę o reakcje że strony moderatorów i usunięcie niezasadnej opinii. Jest zgoda klienta - można go o to zapytać. Klient to użytkownik: oscill  Zakup z dnia 06 października 2024  22:00 oferta nr: 16487203226 Proszę o sprawna i zdecydowana reakcje. Pozdrawiam Małgorzata Ceremuga 

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Artvector_cer w tej sytuacji proszę, aby kupujący zgłosił się do nas bezpośrednio przez formularz

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Artvector_cer
#7 Wielbiciel#

Naprawdę klient musi to robić dwukrotnie? Właśnie przekazał mi informację, że jego prośbą o usunięcie opinii znajduje się w tym temacie: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/jak-edytowa%C4%87-usun%C4%85%C4%87-ocen%C...

Czy na podstawie tej prośby nie możecie usunąć opinii? Chce jak najmniej angażować w to klienta i sprawnie usunąć opinie, która nie jest słuszna i rujnuje mi w tym momencie sprzedaż. Pozdrawiam Małgorzata Ceremuga 

oznacz moderatorów
N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Artvector_cer Ta opinia jest już ukryta. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
Client:104717584
#1 Nowicjusz#

Witam)))proszę o usunięcie mojej oceny

produkt 47824040-8549-11ef-a3fc-a1b8e151b0d7

dziekuje

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104717584 gotowe! Usunęłam Twoją opinię o produkcie. 

oznacz moderatorów
kobra22ag
#1 Nowicjusz#

W jaki sposób mogę usunąć opinie o produkcie

oznacz moderatorów