anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup anulowany, dlaczego?

Client:123287690
#7 Wielbiciel#

Dobry dzień. Co zrobić w takiej sytuacji, gdy otrzymałeś wiadomość od sprzedawcy, że „przesyłka została anulowana, ponieważ środki nie dotarły na czas. Jeśli zapłaciłem, pieniądze zostaną zwrócone, jeśli produkt został wysłany, to muszę go zwrócić. Ale zapłaciłem online za pomocą Apple Pay, pieniądze zostały natychmiast pobrane, a pocztą otrzymałem potwierdzenie płatności. Przesyłki również zostały wysłane i nawet je otrzymałem. Skontaktowałem się ze sprzedawcą i otrzymałem informację, że zakup został anulowany bezpośrednio przez serwis allegro. Co powinienem zrobić? Nie mam zamiaru odsyłać produktu, tym bardziej, że nikt mi nie zwrócił pieniędzy. Czy nie można sprawdzić płatności i dojść do wniosku, że wszystko jest w porządku?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup anulowany przez Allegro? może nie płaciłeś przez Allegro tylko poza!

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Jakiś BOT może się przegrzał.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:123287690 Proszę, podaj numer zamówienia, o które chodzi. Sprawdzę to. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:123287690
#7 Wielbiciel#

IMG_8876.png

oznacz moderatorów

Client:123287690
#7 Wielbiciel#

IMG_8877.png

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:123287690 My nie anulujemy zamówień. Ten zakup został prawidłowo opłacony, sprzedawca otrzymał środki. Widzę, że sprzedawca nadał już przesyłkę - numer 13039302059191.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:123287690
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo🫶🏻

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wiadomość od sprzedającego, właściwie po skoro wysłał i środki otrzymał?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

Nie kupować dwa razy tego samego.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@Client:123287690 Kupiłeś, zapłaciłeś, dostałeś. Po co drążyć? 😎

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Chwila @w_kiwi przypadkiem problem nie leży w tym że zaplata nastąpiła w euro a nie w koronach czeskich co przewiduje system allegro jako walutę podstawową dla zakupów z Czech? Oferty rynku czeskiego figuruja zdaje sie tylko w walucie rynku lokalnego tak jak my mamy w pln a tu płatność jest w walucie innej? przypadkiem sprzedawca nie musi mieć konta firmowego w banku z obsługą euro by mu się płatność zaksięgowała na koncie?

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@az1rael Mnie to wygląda na słowacki

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael kupujący z innego kraju niż Polska może zapłacić za zakupy  w euro -  walutę może wybrać w preferencjach na swoim koncie, a płatności dokona za pomocą kart Visa i Mastercard lub za pośrednictwem PayPal.
Więcej informacji można znaleźć w artykule na naszej stronie pomocowej. 

   Basia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów