anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot z Allegro Protect

MAMY ROZWIĄZANIE!
32343234
#9 Pomysłodawca#

Kupujący złożył wniosek o wypłatę pieniędzy z Allegro Protect co wg dowodów, które zgromadzilam jest możliwą (próbą, a może się udało, nie wiem) wyłudzenia, pomijam szczegóły bo sprawa jest długa. 

Nie mogę od nikogo się dowiedzieć czy Kupujący dostał już odpowiedź czy dostanie pieniądze z Allegro Protect pozytywną lub negatywna - nie odpowiada mi na to pytanie od jakichś dziesięciu dni ani Allegro ani Kupujący. A spór jest nadal otworzony, tylko kupujący przestał mi odpowiadać w dyskusji od kilku dni.

 

Czy mogę się tego dowiedzieć? Jak?

 

oznacz moderatorów
41 ODPOWIEDZI 41
kafaleczu
#7 Wielbiciel#

Tylko ten zwrot trwa od maja br coś długo 

oznacz moderatorów
kafaleczu
#7 Wielbiciel#

I wiadomo już coś ? Bo jutro jestem umówiona z rzecznikiem praw konsumenta gdyż bardzo długo to trwa ! @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kafaleczu Nasi doradcy próbowali skontaktować się z Tobą dwukrotnie, przesłali również potwierdzenie przelew. Proszę, sprawdź zakładkę SPAM. Jeśli nie odnajdziesz maila, napisz do nas przez formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
kafaleczu
#7 Wielbiciel#

Tylko z ja tego zwrotu nie mam ponieważ nie zostało to przelane na moje konto w związku z powyższym proszę o przelew na moje konto osobiste 83116022020000000261098575 w przeciwnym razie rzecznik praw konsumenta będzie występował w dalszych roszczeniach 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kafaleczu Na forum nie jestem już w stanie Ci pomóc. 8.07.2024 otrzymałeś od nas potwierdzenie przelewu. Sprawę musisz wyjaśnić z bankiem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
kafaleczu
#7 Wielbiciel#

Ale jak mam wyjaśnić z bankiem jak wysłaliście przelew nie do mojego banku to wasz błąd !!! Sprawę zgłaszam bo to już oszustwo !!! Banda złodziei !!! 

oznacz moderatorów
kafaleczu
#7 Wielbiciel#

Porównaj moje konto a konto na które poszedł przelew !!!  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
kafaleczu
#7 Wielbiciel#

A może przyłączyłyście kasę i poszła na wasze konto ? Bo na moje nie wysłałyście OSZUŚCI I TYLE  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@32343234 czyli na potwierdzeniu jest inne konto niż te które podałeś?

oznacz moderatorów
kafaleczu
#7 Wielbiciel#

Tak dokładnie tak więc nie wiem gdzie to wysłaliście ale ja nie dostałam pieniędzy to jest oszustwo !!!!

to jest niej konto sprawdź gdzie wysłałeś i porównaj konto 83116022020000000261098575

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@kafaleczu Jesteś w 100% pewien, że we wniosku do AP podałeś prawidłowy numer konta?

oznacz moderatorów
kafaleczu
#7 Wielbiciel#

No ja nie wypełniałam wniosku tylko dostałam meila ze sami o to wystąpiliście wiec jeśli ktoś coś namieszał to na pewno nie ja 

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

No ale jak my wystąpiliśmy? Sam zainteresowany o to wnioskuje 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@kafaleczu Nigdy nie korzystałem z AP ale z tego co mi wiadomo wygląda to tak, że Allegro udostępnia możliwość złożenia wniosku danemu użytkownikowi a wszelkie dane na tym wniosku wypełnia on samodzielnie. 

oznacz moderatorów
kafaleczu
#7 Wielbiciel#

Tak jestem pewna ze nie wysłaliście na moje konto wiec proszę o zwrot !!!

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@kafaleczu Więc mówisz, że nie wypełniałaś żadnego wniosku?

oznacz moderatorów
kafaleczu
#7 Wielbiciel#

Witam i wiadomo coś ?

oznacz moderatorów
kafaleczu
#7 Wielbiciel#

Czy coś zostało ustalone ?

oznacz moderatorów
kafaleczu
#7 Wielbiciel#

Halo halo ?

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

matko jedyna.... to po co pytasz???

weszłaś w sprawe, sprawdziłaś i odpowiadasz wiem ale nie powiem.

Jak ma to pomóc pytającemu? Co on ma zrobić? Zwrócić czy nie?. To się w głowie nie mieści.

oznacz moderatorów