anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dedykacja zasadzonego drzewa

renusia22
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Nie mogę zadedykować zasadzenia drzewa w Allegro One. Pierwsze - udało się Drugie - .? Proszę o info jak do tego podejść Renata

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Uprawniony Uczestnik Promocji może w terminie 30 dni od dnia powiadomienia przez Allegro o nasadzeniu przekazać Allegro dedykację do posadzonego drzewa (dalej jako „Dedykacja”). Dedykacja dostępna będzie w Koncie Uprawnionego Uczestnika Promocji w Serwisie Allegro lub na dedykowanej stronie internetowej dostępnej pod wskazanym przez Organizatora adresem. Przekazanie Dedykacji nastąpi przez formularz na wskazanej stronie.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@renusia22 czy pierwsze i drugie próby robiłaś w tym samym czasie? Jeśli tak to napisz proszę co dokładnie się dzieje, gdy próbujesz dodać dedykację? Obecnie nie mamy drzew i czekamy na nowe zasadzenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

renusia22
#8 Zapaleniec#

Klikam zadedykuj i …Klikam zadedykuj i ……I taki opis jest…I taki opis jest

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@renusia22 w takim razie poczekaj proszę na wiadomość od nas z informacją, że zasadziliśmy nowe drzewo, które możesz zadedykować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

renusia22
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Czekam na info. Odpowiedź jak błyskawica - szybko i w punkt 😉

oznacz moderatorów

StonedArt
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, czy dobrze rozumiem, że opcja zadedykowania drzewka jest dostępna dopiero po jego zasadzeniu? Jeżeli tak, to w opisie akcji podana jest inna informacja - że dedykację należy wpisać do 30 dni po odbiorze dziesiątej paczki i że jest to warunkiem tego, by drzewko zostało zasadzone. Jest to niepokojąca informacja, bo opcja dodania dedykacji nie działa, a dziesiątą paczkę odebrałam już jakiś czas temu. Czy to w opisie akcji jest błąd? allegroone.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@StonedArt tak, dedykację można wpisać, gdy będzie dostępne i zasadzone drzewo. W opisie akcji powinna być zawarta ta informacja, już to zgłosiłyśmy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

renusia22
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Czy sprawa niemożności umieszczenia dedykacji jest już w jakiś sposób rozwiązana ? Przy zamówieniach znowu pojawia się informacja o pozostałej liczbie przesyłek do umieszczenia w zielonym paczkomacie w celu posadzenia drzewa. A tu poprzednie nie jest posadzone. W takiej sytuacji zrezygnuję z umieszczania w nim paczek i wybiorę zwykły paczkomat. Mam go bliżej. Renata

oznacz moderatorów

renusia22
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Prawie dwa tygodnie czapkami na zasadzenie drzewa. Czy akcja już się zakończyła ? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @renusia22! Wciąż nie zasadziliśmy nowych drzew, dlatego nie otrzymałaś informacji na ten temat. Jest jeszcze trochę za zimno. Gdy posadzimy nowe drzewa, otrzymasz od nas wiadomość.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

KillerHSE
#7 Wielbiciel#

To wychodzi, że tych drzewek brakuje od roku ;@ chyba allegro trochę się przeliczyło. Mam ten sam problem co większość , zasadzimy Twoje drzewko, się dedykacji dodać nie można ;d @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ p.s. temat akutalny z dziś tj. 19.05.2024

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kilka dni temu moderacja pisała ze w tej chwili nie ma drzewek do dedykacji.

oznacz moderatorów