anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dedykacja zasadzonego drzewa

renusia22
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Nie mogę zadedykować zasadzenia drzewa w Allegro One. Pierwsze - udało się Drugie - .? Proszę o info jak do tego podejść Renata

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31

LEW433
#21 Demiurg#

Uprawniony Uczestnik Promocji może w terminie 30 dni od dnia powiadomienia przez Allegro o nasadzeniu przekazać Allegro dedykację do posadzonego drzewa (dalej jako „Dedykacja”). Dedykacja dostępna będzie w Koncie Uprawnionego Uczestnika Promocji w Serwisie Allegro lub na dedykowanej stronie internetowej dostępnej pod wskazanym przez Organizatora adresem. Przekazanie Dedykacji nastąpi przez formularz na wskazanej stronie.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@renusia22 czy pierwsze i drugie próby robiłaś w tym samym czasie? Jeśli tak to napisz proszę co dokładnie się dzieje, gdy próbujesz dodać dedykację? Obecnie nie mamy drzew i czekamy na nowe zasadzenia. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

renusia22
#8 Zapaleniec#

Klikam zadedykuj i …Klikam zadedykuj i ……I taki opis jest…I taki opis jest

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@renusia22 w takim razie poczekaj proszę na wiadomość od nas z informacją, że zasadziliśmy nowe drzewo, które możesz zadedykować. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

renusia22
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Czekam na info. Odpowiedź jak błyskawica - szybko i w punkt 😉

oznacz moderatorów

StonedArt
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem, czy dobrze rozumiem, że opcja zadedykowania drzewka jest dostępna dopiero po jego zasadzeniu? Jeżeli tak, to w opisie akcji podana jest inna informacja - że dedykację należy wpisać do 30 dni po odbiorze dziesiątej paczki i że jest to warunkiem tego, by drzewko zostało zasadzone. Jest to niepokojąca informacja, bo opcja dodania dedykacji nie działa, a dziesiątą paczkę odebrałam już jakiś czas temu. Czy to w opisie akcji jest błąd? allegroone.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@StonedArt tak, dedykację można wpisać, gdy będzie dostępne i zasadzone drzewo. W opisie akcji powinna być zawarta ta informacja, już to zgłosiłyśmy. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

renusia22
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Czy sprawa niemożności umieszczenia dedykacji jest już w jakiś sposób rozwiązana ? Przy zamówieniach znowu pojawia się informacja o pozostałej liczbie przesyłek do umieszczenia w zielonym paczkomacie w celu posadzenia drzewa. A tu poprzednie nie jest posadzone. W takiej sytuacji zrezygnuję z umieszczania w nim paczek i wybiorę zwykły paczkomat. Mam go bliżej. Renata

oznacz moderatorów

renusia22
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Prawie dwa tygodnie czapkami na zasadzenie drzewa. Czy akcja już się zakończyła ? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @renusia22! Wciąż nie zasadziliśmy nowych drzew, dlatego nie otrzymałaś informacji na ten temat. Jest jeszcze trochę za zimno. Gdy posadzimy nowe drzewa, otrzymasz od nas wiadomość.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

KillerHSE
#7 Wielbiciel#

To wychodzi, że tych drzewek brakuje od roku ;@ chyba allegro trochę się przeliczyło. Mam ten sam problem co większość , zasadzimy Twoje drzewko, się dedykacji dodać nie można ;d @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ p.s. temat akutalny z dziś tj. 19.05.2024

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kilka dni temu moderacja pisała ze w tej chwili nie ma drzewek do dedykacji.

oznacz moderatorów

Client:47268589
#1 Nowicjusz#

Po wejściu w moje nagrody mam 2drzewka które powinnam móc zadedykować, kiedy klikam w przycisk "zadedykuj" przekierowuje mnie do okna "dowiedz się więcej". 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

takie tylko zostały 

Bez tytułu (1).png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszyscy chcą dedykować, ale nie ma kto ich sadzić, jak będą to będzie możliwość dedykacji!

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:47268589 Czy widzisz komunikat jak na zrzucie?

nat_not_0-1716312751995.png

Jeśli tak, musisz poczekać na możliwość dodania dedykacji.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Dosia_n
#1 Nowicjusz#

(29.05) Ja mam ten sam problem: informacja, że posadzone drzewko będzie tylko wtedy, gdy zostanie dodana dedykacja i mam na to 30 dni od odebrania 10-tej paczki, a nie ma możliwości dodania tej dedykacji. Frustrujące. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Dosia_n gdy zasadzimy nowe drzewa (stanie się to mniej więcej w połowie czerwca) otrzymasz e-mailowe powiadomienie i wtedy będziesz mógł dodać dedykację. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

_Mugen_
#7 Wielbiciel#

Cześć. Czy ktoś się orientuje czy odwiedzając zasadzone drzewo, można gdzieś przeczytać dołączoną do niego dedykację? Np. tabliczka lub coś takiego

oznacz moderatorów