anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:56256361
#7 Wielbiciel#

Jak można anulować zakup na allegro lokalnie ? Wczoraj kupiłem lampę do samochodu, nacisnąłem kup teraz, dostawa wybrana "Przesyłka kurierska - przedpłata", wszystko opłaciłem. Dziś sprzedający poprosił zanulować zakup ponieważ podał nie te konto, pisze ze pieniądze są na allegro i nie wie jak zrobić zwrot lub odwołanie sprzedaży. Sam jak widzę nie mogę odwołać zakupu. Jak możemy rozwiązać ten problem z sprzedającym (sprzedawca zgadza się zwrócić pieniędzy).
@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ostatnio sprzedane- szczegóły i na dole na niebiesko ma zwróć pieniądze.

Tylko ze jak chce to ponawiać to robi i tak bezsensu. Musi zmienić konto i je zweryfikować, potem wypłacić po prostu. Najważniejsze żeby to automatyczna wypłatą nie poszło, bo wtedy sobie poczeka na zwrot... Chyba że całkiem rezygnujecie, bo weryfikacja konta to tu przy dobrych wiatrach kilka dni potrwa...

oznacz moderatorów
Client:56256361
#7 Wielbiciel#

Jak pisze u mnie na koncie bankowym pieniądze są przelane na Allegro. 

To rozumiem ze odwołanie sprzedaży musi załatwić sam sprzedający ?  Inaczej przez ustalony termin dostawy paczki nacisnę ze nie otrzymałem przesyłki. Czy inaczej cos musze robić ?  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Na AL zakup od osoby prywatnej, nie anulujesz zakupu, jeżeli sprzedajacy nie może wysłać towaru to niech Ci zwróci środki. Nie chce ani wysłać ani zwrócić to otwórz dyskusję, masz tam pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:56256361 widzę, że sprzedający zwrócił wpłatę za to zamówienie. 
Środki zostaną zwrócone na ten sam instrument płatniczy, którego użyłeś podczas zakupu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów