anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca oszust

MAMY ROZWIĄZANIE!
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Opis problemu: Witam, sprzedawca nie odzywa w ogóle się, na czacie czy na email, próbowałem wszystkiego, W opisie pisze że można konto będzie na mój email, proszę o pocztę którego oni adres użyli, nie odzywają się a mieli się ponoć odzywać na email sprzedawcy słowa, Wczoraj mogłem grać a dziś piszę że hasło zostało zmienione, i nie mogę się zalogować. Na czacie ani na email nie odpisują, oszust ten sprzedawca, pisze w opisie że " dzięki kluczowi aktywacyjnemu przypiszesz grę na swój prywatny adres email" a wcale nie, ich kod oni aktywowali na ich emailu, nie na moim emailu, nic się o to nie spytali, tylko podali mi email i hasło do rockstar games gta 5 a do poczty to już nie, Oni oszukują, pozwalają grać po jednym dniu a później zmieniają hasło, proszę o zwrot pieniędzy bo to są oszuści, kłamią w opisie ich oferty.

Ja już dyskusję otworzyłem, wolę by to najszybciej było załatwione i tego oszusta konto zamknąć, bo dużo osób kupuje tą ofertę bo tania.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/grand-theft-auto-v-gta-5-premium-kod-pl-pc-p2h

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

-

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Haha bo chyba nikt dobrego o tym sprzedawcy nie myśli i tu nie ma co komentować. A co do dzieciaka to tylko próbują mu zwrócić uwagę żeby sam uważał i nie przegiął ze słownictwem. Przykładowo ja kiedyś zamiast słowa oszust pisałam komentarz w stylu " Zamawiałam rozmiar L, dostałam rozmiar M. Plastikowe okienko opakowania było urwane." Dla czytającego taki komentarz znaczy to samo co wyżej wspomniane problematyczne słowo. Ale nikt mi nie zarzuci zabawy w sąd. 

Co do sprawy to tak jak już pisali tylko DYSKUSJA, ewentualnie potem POK.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ale czego tu bronić? Opis ewidentnie nie zgadza się z tym co dostał. I akurat ja często bronie sprzedawców. Ale do obrony trzeba mieć podstawy. A nie kupił na stałe, znikło po dobie...

oznacz moderatorów