anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca oszust

MAMY ROZWIĄZANIE!
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Opis problemu: Witam, sprzedawca nie odzywa w ogóle się, na czacie czy na email, próbowałem wszystkiego, W opisie pisze że można konto będzie na mój email, proszę o pocztę którego oni adres użyli, nie odzywają się a mieli się ponoć odzywać na email sprzedawcy słowa, Wczoraj mogłem grać a dziś piszę że hasło zostało zmienione, i nie mogę się zalogować. Na czacie ani na email nie odpisują, oszust ten sprzedawca, pisze w opisie że " dzięki kluczowi aktywacyjnemu przypiszesz grę na swój prywatny adres email" a wcale nie, ich kod oni aktywowali na ich emailu, nie na moim emailu, nic się o to nie spytali, tylko podali mi email i hasło do rockstar games gta 5 a do poczty to już nie, Oni oszukują, pozwalają grać po jednym dniu a później zmieniają hasło, proszę o zwrot pieniędzy bo to są oszuści, kłamią w opisie ich oferty.

Ja już dyskusję otworzyłem, wolę by to najszybciej było załatwione i tego oszusta konto zamknąć, bo dużo osób kupuje tą ofertę bo tania.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/grand-theft-auto-v-gta-5-premium-kod-pl-pc-p2h

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Ostatnia wiadomość była z podanym emailem, i hasłem i tyle, nic nie powiedzieli o poczcie by kupujący mógł zmienić email i hasło konta, a chociaż ja się domagałęm tego pisałem na czacie allegro lokalnie i na ich email i nie odpowiadali, już tyle ludzi naciągnęli 

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Jego opis oferty to było

"

GTA 5 GRAND THEFT AUTO V

PREMIUM EDITION - ROCKSTAR

✔ NOWY KOD DO GRY ROKCSTAR- PEŁNA WERSJA ✔

Oryginalna gra - dzięki kluczowi aktywacyjnemu przypiszesz grę na swój prywatny adres email
NOWA GRA - DOŻYWOTNIO!
Pełna wersja gry aktywowana na stałe. - nie pojawi się demo
BRAK blokad regionalnych
:gruby_symbol_zaznaczenia: Otrzymasz wiadomość z grą dodatkowo instrukcje!

:gruby_symbol_zaznaczenia: Dołączona jest instrukcja bardzo szczegółowa!

Platforma: Rockstar wersja cyfrowa na Windows.
Dostępny język: polski, angielski, niemiecki i inne.
Tryb rozgrywki: multiplayer + singleplayer Fabularny (Online + Offline).
Grę i aktualizacje pobierasz przez aplikacje Steam i Rockstar.
Brak blokad regionalnych - gra działa w Polsce i w każdym kraju!"

Po pierwsze kod nawet nie działał, powiedzieli że oni "zaktywują kod" a w opisie oferty piszę " dzięki kluczowi aktywacyjnemu przypiszesz grę na swój prywatny adres email" a tak się nie stało, chcę zwrot pieniędzy, i zamknięcia tego konta oszusta 

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

On dał po prostu nieużywane konto GTA 5 ONLINE, klucza nie było i nie będzie a chociaż "Proszę o przysłanie go na nasz e-mail: minecraftsklep3@gmail.com My go aktywujemy. I proszę również załączyć informacje czego dotyczy kod. Pomoc techniczną prowadzimy mailowo." powiedzieli

na chacie, I tak też się nie stało, konto dał a później zabrał zmienił hasło i tak będzie nabierał następnych oszuści 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Filippooooooooo Wejdź TUTAJ i kliknij przy tym zakupie zgłoś problem z zakupem.

Następnie napisz w dyskusji, że składasz reklamację na podstawie niezgodności towaru z umową i oczekujesz zwrotu pieniędzy.
W razie problemów będziesz mógł poprosić o pomoc pracownika allegro. Ewentualnie wróć tutaj, podpowiemy co dalej.

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Ok ale ich działalność powinna być zamknięta za oszustwa

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Filippooooooooo weno , nic mi do tego , ale nazywanie kogoś oszustem bez wyroku sądu może być kosztowne .. .dla Ciebie .

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Ich fałszywy opis, ich działanie i zmienianie hasła, udowodniło wszystko

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Filippooooooooo Masz otwartą dyskusję, masz tam pomoc Allegro to czekaj i nie pisz już o oszuście , bo naprawdę znajdzie się ktoś i ta gra wyjdzie tanio, pisze to dla twojego dobra.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Filippooooooooo Rozpocząłeś dyskusję, poprosiłeś o wypowiedź pracownika Allegro — poczekaj proszę na odpowiedź, pomożemy Ci 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Dobrze, mi też chodzi by pracownicy allegro zamknęli ich działalność na allegro za oszustwa i niezgodności z ich ofertami.

Dużo osób już kupiło ofertę i tak zostali w takiej samej sytuacji co ja.

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@Filippooooooooo W Polsce nazywanie kogokolwiek oszustem bez  wyroku sądu jest karalne, w sądzie nikt nawet nie rozpatrzy czy miałeś rację czy nie. Dopiero wyrok sądu daje ci prawo do używania słów "oszust". No chyba że oprócz straconych pieniędzy na aukcji chcesz jeszcze przepraszać Sprzedawcę i płacić mu odszkodowanie, to cóż, Twoja wola.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Karalne ale nie dla prokuratora generalnego, a przykład idzie z góry.😡

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Niepełnoletniego do sądu będzie brał?

Chciałbym to widzieć że idzie do sądu i zgłasza że kupiec nazwał go oszustem, bo oszukany został przez sprzedawcę a dowody są a nawet jeśli, to udowodnił bym. Ale dziękuję zapomniałem jak sądy są zwalone i te prawo.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Naprawdę daj spokój czy pełnoletni czy nie, nie wszyscy mają "dystans" do takich wypowiedzi, jak nie Ty to rodzice mogą mieć problemy wówczas, a po co !

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Lef .. jak co .... to nie odemnie masz wpunkta 😁

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ruski wpuncik, źle Mi z tym, a nie szkoda ci go? bo były ograniczenia z pkt!😛

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

nie to nie ... łaski przez... LEF

oznacz moderatorów
Filippooooooooo
#9 Pomysłodawca#

Jak bym wiedział to bym się powstrzymał ale złość przejęła mnie, bawić się w takie rzeczy to wątpię że będzie się chciało skoro jak bym udowodnił że zostałem oszukany to by i tak oby dwie strony poniosły straty, za nazwanie go oszustem, a on za oszukiwanie więc nie opłacałoby się podać do sądu, skoro dowody są że zostałem oszukany.

A do tego on też będzie musiał zapłacić pieniądze by to się wszystko zaczęło i tak dalej.

Cóż, jedynie mam nadzieję że się wszystko skończy dobrze i jeszcze jak uda się odzyskać pieniędzy 

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@Filippooooooooo On by zyskał dużo więcej niż Ty. Takie prawo jest od dawna i choć wydaje się niesprawiedliwe, to ma swój sens. Chodzi o to, by takim pomówieniem nie zniszczyć komuś bezpodstawnie życia, opinii itd. Bo wiele osób nazywało by innych oszustami tylko po to, by im zaszkodzić (bawią się tym politycy, ale......). Póki nie masz immunitetu, to tak nie rób. A za to co robisz, odpowiadają Twoi opiekunowie prawni, czyli zazwyczaj rodzice.

Nerwy na bok, to Ci nie pomoże.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów