anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[19.02] Zamówienia mają status opłacone ale nie widać danych klienta i paczek w menagerze

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

witam jest błąd na allegro  nowe zamówienia mają status opłacony  ale nie widać danych do wysyłki i przesyłek w manager paczki impost tak samo zamówienia nie ściągają się w shop gołd mają status rozpoczęty ma ktoś tak ?

oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336
led_provider
#10 Popularyzator#

Potwierdza, problem z wygenerowaniem etykiet.

oznacz moderatorów
serwis-bs
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo, zamówienia złożone przed 11 bez problemu, zamówienie po 11 30 z błędem, nie można nadać przez Managera. W moim przypadku to zamówienie ze Smartem (4659b830-cf12-11ee-9732-c71fd19d2f1c) i nie mam zamiaru wysyłać na mój koszt.

EDIT: Przed minutą wpadło kolejne zamówienie i znowu to samo, teraz już mam dwa:

4659b830-cf12-11ee-9732-c71fd19d2f1c

662660e0-cf18-11ee-bb24-3f463b05459f
oznacz moderatorów
TupiTupiBanino
#7 Wielbiciel#

podpinam się, u mnie to samo

oznacz moderatorów
led_provider
#10 Popularyzator#

Zamówienia:

 

1712b210-cf18-11ee-b8af-1f3970b7e5d0

 

c4b2b3e3-cf16-11ee-b47e-c12e1f79ac64

oznacz moderatorów
olmotkutno_pl
#7 Wielbiciel#

Niestety u nas to samo

oznacz moderatorów
AlleMakijaz
#12 Orędownik#

u mnie tez 65a8f7b0-cf11-11ee-a9b3-193d2a0adf9c

oznacz moderatorów
serwis-bs
#8 Zapaleniec#

Dlaczego problem uznano za ROZWIĄZANY skoro dalej nie pobiera danych do Inpost Managera i nie można nadać przesyłki?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-bs oznaczam mój post jako rozwiązanie, ponieważ każdy, kto wejdzie w ten wątek łatwo znajdzie aktualną informację: wiemy o problemie i pracujemy nad jego rozwiązaniem, to rozwiązanie będę też aktualizować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Qwin_sklep
#11 Animator#

Po co dajecie możliwość kupna klientom, skoro sprzedawcy nie mogą realizować zamówień od prawie 2H!!!

oznacz moderatorów
serwis-bs
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź.

Czy jest Pani w stanie powiedzieć, kiedy problem mniej więcej zostanie rozwiązany. Czy będzie to "do godziny" czy "za 5 godzin", bo pewnie wielu sprzedawców chciałaby nadać swoje przesyłki po weekendzie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-bs przykro mi, ale w tej chwili nie jestem w stanie tego określić. Gdy tylko otrzymam informację od zespołu technicznego, dam znać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
MrKejs
#9 Pomysłodawca#

Szanowni moderatorzy -  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Problem z większością paczek nadal występuje, natomiast po godzinie 14 dwie przesyłki otrzymały powiązanie z możliwością nadania i wyświetla się że powinienem je jeszcze nadać dziś.... natomiast nie jestem w stanie fizycznie już tego zrobić ponieważ kurier odbiera w mojej okolicy paczki do godziny 14, dlatego proszę o wykluczenie je z liczenia trafności ponieważ to nie z mojej winy wynika ich opóźnienie:

3a9b1620-cf11-11ee-a8c8-d14cc08eea5e

a2e9f040-cf14-11ee-a879-bbbf4e9eff76

oznacz moderatorów
MrKejs
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Kolejne zamówienie otrzymało dane adresowe i powiązanie z inpost, natomiast nie jestem wstanie go również zrealizować:

11b77120-cf1d-11ee-a9b3-193d2a0adf9c

oznacz moderatorów
dragonPyzdry
#7 Wielbiciel#
  • Czy są dziś problemy tech nie ,ozna powiązać przesyłek z z pocztą polską 
oznacz moderatorów
MCC_Sanok
#9 Pomysłodawca#

Brak zaimportowanych przesyłek z Allegro na stronie InPost! Wielkimi krokami zbliża się godzina graniczna nadania (w naszej strefie to 13:00), a nie ma możliwości wygenerowania etykiety na stronie InPost ze względu na brak zaimportowanej przesyłki z Allegro. Kto teraz wytłumaczy klientowi, że przesyłka nie wyjdzie dziś? Chyba Wy - Allegro...

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak zwykle niebawem ktoś w imieniu przeprosi za niedogodności a o własne cztery litery trzeba się samemu martwić. 

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

u mnie to samo, a na czacie nie można połączyć się z konsultantem

oznacz moderatorów
fuhmateo
#7 Wielbiciel#

Integracja z GLS również leży...

oznacz moderatorów
marcinvol
#10 Popularyzator#

Coś się sypło. Fakt Inpost nie zaciąga. W zamówieniach też znikły ikony FV i numeru przesyłek w zamówieniach od około 11,50.

oznacz moderatorów
plusk_pl
#9 Pomysłodawca#

u mnie już zamówienie z 11:28 nie pokazuje

oznacz moderatorów