anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja konta wypłat Revolut

MAMY ROZWIĄZANIE!
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Hej, przeczytałem chyba wszystkie instrukcje na społeczności dotyczące aktywacji konta Revolut.

Przy pierwszej próbie użyłem polskiego konta Revolut - zwrot + mail o odrzuceniu weryfikacji.

Kolejna próba już przy wykorzystaniu konta zagranicznego LT. Środki zostały zwrócone, ale żadnego maila od Allegro. Na koncie Allegro również żadnej wzmianki o zmianie statusu. Czy mogę prosić o sprawdzenie? Już aż do mnie napisali z Revoluta jakie relacje mnie łączą z Allegro 😄

 

oznacz moderatorów
71 ODPOWIEDZI 71
LEW433
#21 Demiurg#

3dni PayU i 5dni Przelewy24

oznacz moderatorów
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

Czyli jeżeli nie ma maila, a nastąpił zwrot środków to oznacza, że idzie w dobrym kierunku?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jas_The_Great Cześć. 🙂 Przelew z zagranicznego konta zleciłeś w euro czy w złotówkach? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

Euro 🙂

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jas_The_Great Prześlij proszę potwierdzenie tego przelewu przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2... 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

Szybkie pytanie: euro musi być wykazane na wyciągu z Revoluta? Bo właśnie zerknąłem i mam pokazane 8 zł, a dwa razy sprawdzałem, żeby było EUR 🤔

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jas_The_Great A no właśnie, czyli przelew poszedł w PLN. Jeden z naszych kolegów na Gadane był taki miły i dodał wskazówki, jak zlecić przelew w EURO, żeby udało się aktywować konto do wypłat. Podrzucam link  🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

Link akurat kieruje do Inpostu 😄

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jas_The_Great Zerknij teraz 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

Tak, zrobiłem wg tej instrukcji. Problem teraz taki, że Revolut nawet jak wysyła w EURO to i tak pokazuje w PLN kwotę, a poniżej lekko dopiero po przewalutowaniu. 

IMG_7BB87B733C67-1 2.jpeg

oznacz moderatorów
sebastian113
#10 Popularyzator#

ZLE!

Musi być euro tylko!

Przelewasz z PLN a na dole masz przeliczenie w euro , przelew musi być tylko i wyłącznie w euro , bez polskiej waluty!

 

oznacz moderatorów
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

IMG_1888.PNG

 a Revolut pokazuje w aplikacji, że Euro pobrało 🤔

oznacz moderatorów
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka czy coś jeszcze jest potrzebne, żeby dosłać czy ten screen jest wystarczający?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Jas_The_Great Prześlij nam proszę potwierdzenie przelewu. Z Revoluta potwierdzenie możesz pobrać klikając [Pobierz] w sekcji Wyciąg. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

Wysłane!

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Jas_The_Great w imieniu Oli, przekazuję informację jakie otrzymaliśmy od operatora - rachunek, z którego zleciłeś przelew jest niezgodny z tym, który podałeś w zakładce "Ustawienia wypłat". Rachunki powinny być zgodne, czyli przelew powinien pójść z rachunku o końcówce ...5086, a poszedł z rachunku z końcówką ...7958. 
Czy numer ...7958 to jest polski numer Twojego konta w Revolucie?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Jas_The_Great
#9 Pomysłodawca#

Tak, wygląda na to, że Revolut upiera się przy swoim, żeby wysyłać z polskiego konta na polskie konto.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Jas_The_Great hmm @sebastian113 udało się przesłać przelew weryfikacyjny w Euro, widzę, że @ko_alka już podesłała instrukcję, w której to wyjaśnił. W tej sytuacji chyba pozostaje mi poprosić o kontakt z Revolutem, żeby wyjaśnili jak zrobić przelew z zagranicznego konta. 
Ten polski numer to techniczny numer banku dlatego (trochę uprzedzając pytanie) nie można go podać w formularzu w Ustawieniach wypłat. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sebastian113
#10 Popularyzator#

 

przy walucie masz suwak , zmien na euro .

i dopiero , przelew międzynarodowy , Polska ,  itp...

inaczej cały czas będzie szedł przelew z konta technicznego !

 

 

oznacz moderatorów