anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja Allegro Lokalnie zamiast Allegro Sprzedaż

MAMY ROZWIĄZANIE!
AuX-Gold
#8 Zapaleniec#

No i gdzie jest ta aplikacja???

Bo dzisiaj rano po aktualizacji przeobraziła się w bezużyteczne Allegro lokalnie…

Apki sprzedaż w AppStore jakoś nie widzę wiec co tu się wyprawia?

 

Zrobiliście aplikacje na pół roku?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
favorit91
#10 Popularyzator#

Wszystko zgodnie z planem. Jak zapowiadali tak zrobili.

Pytanie tylko dlaczego ? To nie będzie już aplikacji sprzedaż dla Allegro a jedynie dla Lokalnie ?🤔

Nie rozumiem za bardzo.... 🙄

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AuX-Gold Tak jak zauważa @favorit91 zapowiadaliśmy, że od 6 września 2021 aplikacja Allegro Lokalnie zastąpi Allegro Sprzedaż. 

Z nowej aplikacji wystawisz prywatne ogłoszenia na Allegro Lokalnie, które są widoczne także na Allegro. Nie ma z niej natomiast dostępu do zakładki Sprzedaż na Allegro. Zaloguj się na swoje konto Allegro w przeglądarce, aby mieć dostęp do wszystkich funkcji związanych ze sprzedażą.


   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  
czyli obecnie zadnej aplikacji sprzedazowej nie bedzie??? Jedynie sprzedaz bedzie mozna kontrolowac przez przegladarke??????

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kovboy77 Nowa aplikacja pozwala prowadzić sprzedaż na Allegro Lokalnie. Do obsługi sprzedaży w Allegro.pl konieczne jest korzystanie z przeglądarki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Dexer_01
#2 Obserwator#

Chciałem wystawić przedmiot na allegro.pl i za każdym razem kiedy klikam "moja sprzedaż" następnie "dodaj nową" zostaję przekierowany do allegro lokalnie. W pomocy jest krok po kroku opisane jak wystawić przedmiot jednak nie można tego zrobić przez to przekierowywanie. Siłą rzeczy wystawiłem na lokalnie bo już mi się skończyła cierpliwość do szukania rozwiązania. Wcześniej nie było takiego problemu. Możliwość sprzedaży przez osoby prywatne została wyłączona na allegro.pl??

Korzystam z przeglądarki na komputerze. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
keichi
#13 Ambasador#

Osoby prywatne nadal mogą wystawiać na allegro.pl 

Wybierasz opcję Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz (tak jak zaznaczyłem na zrzucie).zrzut.jpg

 

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

Cyrk, nie portal sprzedazowy.

oznacz moderatorów