anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy allegro ukrylo moje ogloszenia?

man911
#7 Wielbiciel#

Witam po tym jak nie zgodzilem sie na reklamacje z allegro lokalnie. Nagle moja sprzedaz spadla do zera. Kiedy wyszukuje swoje ogloszenia nie ma ich. Czy allegro moglo przez ta sytucje ukryc moje ogloszenia. Jako nagrode za wcześniejszą sytuacje o której na pisałem na samej gorze. Chciałem jeszcze dodac ze jestem osoba prywatna.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@man911 Twoje ogłoszenia i oferty są widoczne
Dodam, że jako prywatny sprzedający możesz nie zgodzić się na zwrot, natomiast reklamację musisz rozpatrzyć. Możesz ją uznać lub odrzucić.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

man911
#7 Wielbiciel#

Tak ta sytuacja jest zakończona w odpowiedni i prawidłowy sposób. Jesli chodzi o reklamacje. Mam kilka produktów na 6 wyszukanych znaleziono 0. nie szukane na moim koncie tylko innym. wiec mam takie podejrzenia i tak moze sie robic odpowiednia nagroda   

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@man911 na jakim koncie są wystawione te produkty, których nie możesz znaleźć? 
Od razu mogę odpisać, że nie działamy w taki sposób, więc spadek sprzedaży nie wynika z naszych działań. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@la_nika No nie tak do końca . To wy zmieniacie reguły i macie wpływ na to że zwłaszcza drobnym sprzedającym sprzedaż spada. Nie każdego stać na to .Często mały sprzedawca jest dużo lepiej oceniany i bardziej uczciwy , ale niestety niewidoczny .

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Nieprzyjęcie reklamacji to nie to samo co jej odrzucenie. Jak nie przyjąłeś reklamacji, to naruszyłeś przepisy Kodeksu Cywilnego, odnoszące się do reklamacji. W skrajny przypadku, może to być uznane za oszustwo (sprzedaż produktu niesprawnego, jako sprawnego w celu uzyskania dochodu), za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności. 

oznacz moderatorów

man911
#7 Wielbiciel#

W dalszym ciagu sa nie widoczne dziwny zbieg okolicznosci. Ale coz poradzic. Prawdy sie nie dowiemy. Możliwości sa bardzo szerokie dla tych co maja nad tym decydujace zdanie.  Jesli chodzi o reklamacje to temat zakończony i nie mam zamiaru sie wypowiadac na ten temat 8 lat katastrofa  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ .  

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Ja tam twoje oferty widzę,

przykładowo:
pecela_0-1716750224583.png

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

??

nic nie ukrylo

sa widoczne

 Nawet promowane.

nie umiesz korzystać z wyszukiwarki

 

oznacz moderatorów