anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

E-Nadawca nie działa [05.06.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
bizze_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, czy Wam też dzisiaj nie działa e-nadawca poczty ?

 

e nadawca nie dziala.jpg

 

oznacz moderatorów
55 ODPOWIEDZI 55
_Likos_
#21 Demiurg#

@kostas11  tak ja od swojego handlowca tez tyle wiem że "jak będzie to będzie na razie nie wiadomo" tylko nie wiem co ze statystykami wysyłek w związku z tym 😞

Miałem nadzieje że allegro ma jekieś swoje kanały..... 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_Likos_ myślę że wiedzą tyle co my, jak by ktoś na poczcie wiedział ile to zajmie to i allegro i my byśmy wiedzieli i pewnie był by komunikat na stronie 🙂

A co ze statystykami, pewnie trzeba będzie pisać do allegro ręcznie z prośbą o wykluczenie tych paczek 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mplaptonik
#10 Popularyzator#

Tak informacyjnie, obecnie trwa atak hackerski D dos na Pocztę Polską, także musimy czekać.

oznacz moderatorów
ROE_AUTO
#10 Popularyzator#

Dzień dobry,

Może by tak allegro poinformowało wszystkich klientów wybierających opcję dostawy Pocztexem, że w dniu dzisiejszym paczki nie zostaną nadane ze względu na awarię bo sprzedawcom to tak nie za bardzo będą wierzyć 😉

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

jestem za. 

oznacz moderatorów
mplaptonik
#10 Popularyzator#

Tak informacyjnie, obecnie trwa atak hackerski Ddos na Pocztę Polską, także musimy czekać.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@mplaptonik 

Skąd masz takie informacje?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ROE_AUTO mamy godzinę 12 a poczta czynna przeważnie do 20 więc bez stresu, pracują i jak znam życie 13 - 14 będzie śmigać jak nowe 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Nada_brand
#8 Zapaleniec#

Co ma godzina działania do wysyłki? Myślisz, że ktoś o 20 wysyła paczki? Przeważnie z oddziału odbierane są o 15:30. 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Nada_brand ale przynajmniej nadasz, sprawa losowa więc można się poświęcić dla dobra swojego i klienta, u mnie o 15 wychodzą i o 19  🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@Nada_brand  frachty z większych placówek odjeżdzają 20-22 . Jeśłi naprawią po południu takze myśle nadać i zawieźć na oddział. Póki co czekamy 😞

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_Likos_ już jest komunikat w zakładce kontakt co by sprzedawcy nie pisali do allegro 🙂

dgd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

ale kupujący nie mają żadnej informacji

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_Likos_ @serwis-texas @mdrogeria poszło właśnie wydrukowałem etykiety 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@kostas11  nas zalogowało zaczynamy pobieranie. Jełsi sie uda byłoby super

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@kostas11 

Potwierdzam. Dzięki 🙂

oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

a mi zaimportowało tylko część - nie ma z 2 i 3.06

 

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@meduza  zaimportuj drugi raz. U nas też brakowalo kilku paczek ale po powtórnym imporcie weszły wszystkie.

 @kostas11  dzięki za info. Wszystko posżło. Nawet zdążyliśmy przed kurierem byc może poprzesuwali ze względu na tą awarie.

oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

kolejne importy  nie pobrały nadal

oznacz moderatorów
meduza
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy ktoś pomoże? mam przesyłki z 4 i 5.06  nadal nie pobiera z 2 i 3,06

oznacz moderatorów