anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Grupa dyskusyjna o niezdolności Chin do przetrwania w tym kraju.

zhangshixiong
#7 Wielbiciel#

Drodzy doradcy platformy i wszyscy widzowie, którzy dołączyli do tego posta,
Platforma ta działa od kilku miesięcy, a od stycznia 2024 roku do teraz chińscy sprzedawcy wokół mnie przegrywają, a jest wiele +358 holenderskich zarejestrowanych kont kupujących, złośliwie składających zamówienia w chińskich sklepach i nie płacących, przez co wielu znajomych chińskich sprzedawców wokół nich opuszcza Allegro. To bardzo zła praktyka, ale allegro ma taką lukę, dlaczego nie da się jej naprawić, skarżę się na allegro w imieniu chińskich sprzedawców na tę lukę, konkretne złośliwe zlecenie, opisuję je szczegółowo tutaj, +358 zarejestrowanych holenderskich kont kupujących, złośliwe zamówienia w chińskich sklepach, każde zamówienie jest w 4000zł, a nawet ponad 10000zł zamówienia, ale nie płacą, Taka platforma zamówień automatycznie wykryje konto sklepu sprzedawcy i bezpośrednio zamrozi sklep sprzedawcy bez żadnego powodu i przyczyny, a znajomi sprzedawcy, którzy sprzedają towary w Chinach, opuścili allegro. Wyjaśniłem lukę w allegro, ale technicy allegro powoli rozwiązują ten problem dla naszych chińskich sprzedawców,

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

NipponShorty
#13 Ambasador#

Samo Allegro istnieje 25 lat  a nie kilka miesięcy.
Konta trollujących kupujących można zgłaszać do Allegro.

oznacz moderatorów

zhangshixiong
#7 Wielbiciel#

Witam, mówię o kilku miesiącach kiedy sprzedaję produkty na Allegro, mimo że dostarczyłem na konto złośliwe zlecenia do techników Allegro, a mimo że konto kupującego zostało zamrożone, to nadal będą starali się o nowe konta kupujących i będą bardziej lekkomyślni

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@zhangshixiong Nie ma fizycznej możliwości by zablokować użytkownika przed utworzeniem nowego konta, jest to niewykonalne. Sytuacje tego typu dotyczą wszystkich na portalu w mniejszym lub większym stopniu

oznacz moderatorów

zhangshixiong
#7 Wielbiciel#

Mimo to nic nie stoi na przeszkodzie, aby luka w zabezpieczeniach istniała.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@zhangshixiong Pociesz się, że kupowanie i nie płacenie za towar dotyczy wszystkich sprzedawców, nie tylko z Chin. Allegro nic z tym nie zrobi - bo i jak?

oznacz moderatorów

zhangshixiong
#7 Wielbiciel#

Po przeczytaniu Twojego komentarza uważam, że również złośliwie złożyłeś zamówienie, co spowodowało zawieszenie Twojego konta, poznaj zdanie z naszego kraju, złamane serce i współczuj mu.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

Że co? 🙂

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

Kolego, ale bezpodstawne oskarżenia to już przesada.

@TomBanknoter Wychodzi na to że musisz przeprosić 🙂

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@NipponShorty  Wychodzi raczej na to, że kolega z Chin ma kiepskiego tłumacza

oznacz moderatorów

NipponShorty
#13 Ambasador#

@TomBanknoter Wiem śmieszkuje trochę :), tak na poważnie to takie są realia handlu i jego ryzyko w internecie.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@NipponShorty  napisał(a):

Kolego, ale bezpodstawne oskarżenia to już przesada.


To raczej tak powinno brzmieć 

Po przeczytaniu Twojego komentarza uważam, że również złośliwie złożyłeś zamówienie, co spowodowało zawieszenie mojego konta, poznaj naszą opinię, złamane serce i współczuj mi.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

smerfujemy
#10 Popularyzator#

Zrzut ekranu 2024-06-27 161845.jpg

 

oznacz moderatorów

Maciejmt
#9 Pomysłodawca#

na ebaju w większości przypadkach złożenie kup-teraz jest równoznaczne z opłaceniem. Pewnie o tę lukę chodzi.

oznacz moderatorów

brakestop
#14 Krzewiciel#

robi ...

PO 4 fikcyjnych zakupach przez fikcyjne adresy i fikcyjne numery telefonu odzyskałem prowizję.

Konta zostały zawieszone.

Przy okazji wyłączyłem UPS, bo głównie na tego przewoźnika atakowano.

Wyłączyłem także pobrania, dzięki poradom wielu tu piszących.

Na dziś spokój. Pewnie chwilowo. Tydzień stresów i nerwicy odbiło się na bezsenności.

 

Od 15 lat pierwszy raz taki atak mieliśmy.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@zhangshixiong  Dziękujemy, napisałeś  bardzo dobrą wiadomość, szkoda tylko że pewnie zrobiłeś to nieświadomie.

Ja życzę chińskim sprzedawcom  jak najlepiej ale tylko na takich samych warunkach  na jakich sprzedają nasi sprzedawcy.   Czyli w uproszczeniu:  dostawa następnego dnia oraz bezpłatny zwrot  na krajowy adres i najpóźniej 14 dniowy zwrot pieniędzy.  Jeśli przynajmniej takie  warunki zapewnicie to będziemy was witać z radością.

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Aj waj, gewalt. Już nawet Chińczycy sie na Allegro skarżą ? Grozą powiało 😉

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@eightbitclone2 

ha ha ha. To chyba jakiś historyczny moment na AG 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas zabrakło mi wpunktów , muszę iść w pożyczki .😂

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@mdrogeria 

ha ha

Uważaj na Pay 🙂

oznacz moderatorów