anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

InPost brak uzupełnienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
Halfrunt
#19 Nestor#

Czy zauważyliście, że od ponad godziny numery listów przewozowych wygenerowanych w menadżer paczek Inpost nie uzupełniają się w Allegro?

czy tylko u mnie coś nie działa.

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
nowcar01
#9 Pomysłodawca#

a czy teraz po nadaniu przez paczkomat jak wejdziesz w tą przesyłke to wyświetla się status że nadana w paczkomacie?

oznacz moderatorów
feedback21
#8 Zapaleniec#

U mnie problematyczną przesyłkę paczkomat zczytał bez problemu, w managerze paczek też widnieje jako "umieszczona w paczkomat". Mimo tego na stronie głównej inpost śledzenie po numerze jej nie wykrywa (tak jakby nie istniała). Po dodaniu ręcznie numeru przesyłki na allegro - brak jest informacji o jej statusie - mimo że przesyłka jest już w paczkomacie.

oznacz moderatorów
chmielna12
#11 Animator#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

 

Od 2 godzin nie uzupełniają się nr przesyłek w zamówieniach z wysyłka do paczkomatów inpost i mini kurierów inpost wygenerowane w managerze Inpostu. Nie ma ich zarówno w sales center jak i starym widoku. 

Inni przewoźnicy ok.

Czy mamy ręcznie te numery uzupełniać czy też jak awaria zniknie to się to uzupełni automatycznie? 

oznacz moderatorów
feedback21
#8 Zapaleniec#

EDIT: Problematyczna przesyłka jest już wykrywana w "śledzeniu przesyłki" na stronie głównej inpost. Po ręcznym dodaniu numeru przesyłki na allegro, jej status i "droga" jest już widoczna w szczegółach zamówienia na allegro. Ręczne dodanie numeru rozwiązuje więc doraźnie problem 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@profitools tak , zabrał i nic nie marudził , w systemie figurują jako podjęte , czyli @Halfrunt @art-medyczne_pl @nowcar01 @feedback21 to nie sprawka Inpost tylko naszych mocodawców  ,ale ładniej brzmi jak się zwali na przewoźnika .

oznacz moderatorów
NajlepszyComPL
#12 Orędownik#

Nie wiem czy to wina Allegro. InPost ostatnio dużo zmienia. Był moment, że widział już nr. przesyłki, ale na trackingu było pusto zamiast

"W trakcie przygotowania. Nadawca poinformował nas, że przygotował przesyłkę do nadania" (już jest OK),

"Przyjęta w Centrum Logistycznym" już nie wskazuje którym i gdy na tym utknęło to dowiedziałem się od bota Mata, że jeszcze nie dotarła (jakbym nie wiedział, przecież po to dzwonię). Po półgodzinie przekazana do doręczenia, czyli "w trasie" i któreś Centrum Logistyczne umknęło im.

Te ciągłe zmiany mogą być przyczyną problemów. 

 

*** SZTUCZNA inteligencja NIE DORÓWNA nigdy NATURALNEJ głupocie 😉
oznacz moderatorów
art-medyczne_pl
#8 Zapaleniec#

Nadal nie dodają się nr przesyłek nie generuje się "wysłane"

oznacz moderatorów