anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nasze konto zostało zamknięte na sprzedaż.

yiou2020
#7 Wielbiciel#

Nasze konto zostało zabronione sprzedaży. Wysłaliśmy również wiele e-maili do centrum obsługi klienta. Ale nie było odpowiedzi. Jak możemy przywrócić nasze konto

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Sprawę blokady konta możecie wyjaśnić jedynie z Działem bezpieczeństwa Allegro i to z nimi trzeba prowadzić rozmowy.

oznacz moderatorów

yiou2020
#7 Wielbiciel#

Ale wysyłałem mu mnóstwo maili. Odpowiedziałem wcześniej, że kwestia bezpieczeństwa została na stałe zamknięta. Ale odkryłem, że wszystkie nasze dane są normalne. Nie wiem, czym jest bezpieczeństwo? Od tego czasu wysyłam maile i nikt na mnie nie zwraca uwagi? Co mam teraz zrobić? Wysyłałem maile, ale nie odpowiedziałem? Czy są dostępne konsultacje telefoniczne?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nikt, moderacja ani żadnej forumowicz Ci nie pomoże, tylko konto może odblokować DB, tylko w niektórych tematach można zamówić rozmowę telefoniczne ale w tym niestety NIE!

oznacz moderatorów

yiou2020
#7 Wielbiciel#

Tak. Byliśmy w kontakcie z obsługą klienta. Nawet nam nie odpowiedział? Dziękujemy za pomoc!! Co powinniśmy zrobić dalej?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@yiou2020 przykro mi, ale nie jestem w stanie udzielić więcej informacji w tej sprawie. Tak jak napisaliśmy w sprawie nr 32166960, konto zostało zablokowane z powodu negatywnej weryfikacji. Nie ma możliwości odblokowania konta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów