anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mam wpłaty na Allegro

Barbara195655
#7 Wielbiciel#

Witam , wystawiłem przedmiot, osoba która ode mnie go kupiła. i zapłaciła nie mam niestety wpłaty na allegro bym mógł te pieniążki zobaczyć nic nie ma . co mam zrobić? aktywowalem konto na Allegro

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli osoba zapłaciła, pieniądze masz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ Jeżeli ich nie masz, kupujący nie zapłacił. Nie wysyłaj towaru bez wpłaty. Odczekaj 7 dni, jeśli nie zapłaci, wystąp o zwrot prowizji i wystaw przedmiot ponownie.

Jeżeli to było Allegro Lokalnie, przy braku wpłaty po pięciu dniach oferta wznowi się automatycznie.

oznacz moderatorów

Barbara195655
#7 Wielbiciel#

mam pytanie jestes?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jestem.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie masz ciągle tej wpłaty?

oznacz moderatorów

Barbara195655
#7 Wielbiciel#

nie posiadam , ale osoby zakupili towar ode mnie przelewem 24 ale niestety nie mam aktywowanego dzis to zrobiłem wysłałem przelew i dane .. 

oznacz moderatorów

Barbara195655
#7 Wielbiciel#

Nowa wpłata od Client:92084082, razem 95,00zł. Pieniądze w trakcie księgowania na twoje konto połączone z kontem Przelewy24. Uwaga! Może to potrwać do 48h. nie mam polaczonego konta z przelewy24 co teraz musze zrobić client się nie pokoi 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Barbara195655 Jeśli pieniądze masz tu; https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ możesz wysłać towar bez obaw. Jeżeli nie ma tam wpłaty - nie wysyłaj, nie zwracaj uwagi na powiadomienia mailowe, mogą być fałszywe.

Po ustawieniu konta do wypłat i po weryfikacji dokonasz wypłaty środków.

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Barbara195655  Aby wypłacić z "Przelewy24" musisz mieć konto w banku zarejestrowane na siebie, czyli na takie dane jak w allegro. Dodatkowo podać dane z dowodu osobistego. Jeśli tego nie masz/nie podasz to nie wysyłaj żadnych przedmiotów, gdyż nie zobaczysz swoich pieniędzy. Pośrednik ich nie wypłaci bez pełnego sprawdzenia i zgodności.

oznacz moderatorów