anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę znaleźć wystawionej przez siebie oferty

MAMY ROZWIĄZANIE!
Emi_Bibi
#9 Pomysłodawca#

Nie widzę oferty przez siebie wystawionej w aukcjach.

Kiedy wchodzę do moich aukcji, kopiuję nazwę oferty do wyszukiwarki to często zdarza się, że nie mogę odnaleźć swojej oferty. Mogę podać konkretny przykład, ale nie wiem czy mogę tu na forum.

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35
tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za szybką odpowiedź. Niestety nie mogę u siebie znaleźć tej możliwości zmiany widoku. Czy aby to zmienić trzeba mieć konto firmowe czy nie?

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tylkouniego Tak, jest to możliwe wyłącznie na kontach firmowych. W takim razie to i tak nie wyjaśnia sytuacji. Proszę o dokładny opis ze zrzutami, ponieważ ja widzę Twoje oferty na koncie

ko_alka_0-1698253250969.png

ko_alka_1-1698253282653.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

mam wiele figurek w sprzedaży oznaczonych sp004 lub sp005 kiedy w ogólną wyszukiwarkę allegro wpisuję lego sp004 lub lego sp005 to one się nie pokazują. Tu jest tylko mały zrzut ale wystawiam ich łącznie 30 na przykład podobnie jest z figurkami lego sp006 czy lego sp007. Z mojego punktu widzenia jest , że kiedy klient szuka i wpisuję frazę lego sp007 na przykład to nie pokazują mu się moje aukcje. Bo ja sam gdy się wylogowałem i wpisywałem takie frazy to nie pokazywało mi moich aukcji lub śladowe ilości.  Zrzut ekranu 2023-10-25 191338.png

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tylkouniego Przykro mi, ale dodany przez Ciebie zrzut ekranu nie przedstawia opisywanego problemu. Nie jest to zrzut z listy wyszukiwania, a z zakładki "mój asortyment". W takim razie nie jestem w stanie zweryfikować opisywanego błędu.

Sprawdziłam to, w jaki sposób opisujesz i znalazłam ofertę na pierwszej stronie

w_kiwi_0-1698255821386.png

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Tutaj kolejny przykład - tytułuję moją ofertę " lego 30132 " po wpisaniu tej frazy w główną wyszukiwarkę allegro moja oferta nie wyświetla się.

tylkouniego_0-1698499096285.png

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tylkouniego Widzę, że się wyświetla - tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

A możesz mi przy okazji pomóc i oświecić czemu utraciłem smarta i co muszę zrobić aby go odzyskać? czytałem o zmianach ale zrozumiałem , że dotyczą tylko kont firmowych:(

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tylkouniego Masz za niski procent poleceń (97,60%). Powinien być na poziomie minimum 98%

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

I czy wtedy smart automatycznie wróci?

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tylkouniego Tak, wróci automatycznie kiedy tylko spełnisz warunki smartowe dotyczące jakości sprzedaży. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

A jak ktoś coś kupi i otrzymam pozytywny komentarz to po jakim czasie się to aktualizuje/przelicza?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@tylkouniego Wyniki przeliczane są codziennie. 

Zachęcam Cię do udziału w kursie, z którego dowiesz się wszystkich potrzebnych informacji o Allegro Smart: https://allegro.pl/akademia/allegro-smart-dla-sprzedajacych 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Taki smutny paradoks , przez większość mojej przygody z allegro miałem ocenę zbliżoną do 100% a przez bodajże dwa lata pełne 100%. Teraz przez dwa naprawdę niezasłużone komentarze negatywne straciłem Smart. Efekt ? nikt nie kupuje bo nie mam smarta , nie mam smarta więc nikt nie kupuje. Czy jeśli nikt już nigdy u mnie nic nie kupi i mnie nie oceni  to nie odzyskam smarta? będąc na koncie blisko 10 lat i regularnych wpłat tak po prostu znika mi smart i koniec?

oznacz moderatorów
tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Taki smutny paradoks , przez większość mojej przygody z allegro miałem ocenę zbliżoną do 100% a przez bodajże dwa lata pełne 100%. Teraz przez dwa naprawdę niezasłużone komentarze negatywne straciłem Smart. Efekt ? nikt nie kupuje bo nie mam smarta , nie mam smarta więc nikt nie kupuje. Czy jeśli nikt już nigdy u mnie nic nie kupi i mnie nie oceni  to nie odzyskam smarta? będąc na koncie blisko 10 lat i regularnych wpłat tak po prostu znika mi smart i koniec?

oznacz moderatorów
Vood1
#7 Wielbiciel#

Allegro kmc.jpg

 

"Łańcuch KMC X11 (5,5 mm)" powinien ze swoją ceną 77zł pokazać się ponad oifertą 79,99 , a mimo to jej nie ma (przesortowałem cenowo) ani na kolejnych stronach również. Przedstawiony przez Panią łańcuch **piiip** da się wyszukać to prawda. Łańcuch KMC mogę znaleźć dopiero jak ustawię limit ceny do np 80zł. Inaczej nie znajduję.

oznacz moderatorów
auto-szrot-com
#7 Wielbiciel#

mam to samo wpisuję w wyszukiwarkę nr. części podany w mojej ofercie i na tylko sześć wyswietlonych ofert mojej tam nie ma ?!  

oznacz moderatorów