anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odpowiedź wiadomości jak liczą statystyki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Rad-Stol
#12 Orędownik#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ mam pytanie  jak robię zakupy z tego konta firmowego  i przychodzą mi wiadomości z fakturą lub, że paczka jest już w drodze to musze na nie odpowiadać ponieważ liczy mi się to do statystyk czy nie liczy się do statystyk
pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie dam głowy że na firmowym jest tak samo. Ale na wiadomości z fakturką nie odpisywałam na prywatnym mimo iż prowadziłam tam sprzedaż i nie było problemu. A za normalna wiadomość od klienta tak samo statystyki obniżali...

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Do statystyk liczy się tylko odpowiedź na Zadaj pytanie dostępną na stronie oferty.

oznacz moderatorów
Rad-Stol
#12 Orędownik#

Czyli jak My komuś wyślemy FV to musimy odpowiedzieć a jak ktoś do nas to już nie 🙂 dzięki 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

"My komuś wyślemy FV to musimy odpowiedzieć" - jeśli masz na myśli ewentualną odpowiedź na Twój mail z FV to nie - nie musisz na to odpowiadać.

Do statystyk liczą się odpowiedzi na pierwszą wiadomość która ma oznaczenie Pytanie o ofertę (Twoją ofertę oczywiście)

Zrzut ekranu 2023-05-18 142420.jpg

Są jeszcze wiadomości oznaczone jako Pytanie o zakup
Zrzut ekranu 2023-05-18 142443.jpg
ale czy one też się liczą do statystyk to nie wiem, zapytajmy moderatorki @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@komis-bell do statystyk liczą się tylko wiadomości przesłanie z poziomu oferty, czyli pytanie o ofertę, niemniej "pytanie o zakup" też jest ważne 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Rad-Stol
#12 Orędownik#

Dziękuje 🙂

 

oznacz moderatorów