anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

POK problem

MAMY ROZWIĄZANIE!
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

Witam,

Kupująca produkt zakupiła, coś jej się nie spodobało wiec napisała negatywna opinie w której napisała ze w aukcji nie było czegoś napisane, później jak jej pokazałem ze jednak jest w błędzie i w aukcji wszystko było opisane i nawet na zdjęciach widać wszystko to zmieniła treść negatywa, że produkt wygląda na używany 😛

Widać ze to nie pierwszyzna tej pani.

I teraz najlepsze, produkt do mnie wrócił w piątek, a we wtorek zwróciłem kupującej pieniądze potracone o utratę wartości produktu. Produkt użyty wiec w przypadku kosmetyku nie nadaje się już do użycia. Kupująca widać nie pierwszy raz to robi wiec złożyła wniosek do POK o zwrot i allegro z automatu pieniądze jej zwróciło! Allegro zamiast potępiać taka patologie to jeszcze oddaje im kasę za oddawanie używanego produktu. 

Dzisiaj cos mnie wzięło mowie sprawdzę i patrzę a ten zwrot z POK został mi doliczony do konta! Odwołałem się czekam na odpowiedz. 

Pytanie do was... co teraz można zrobić bo tej sprawy tak nie zostawię, Allegro chce wspierać patologie niech wspiera ale swoim budżetem! Jak można oddać komuś kasę z czyjegoś budżetu bez nawet możliwości wypowiedzenia się sprzedawcy w tej sprawie?

Maja czarno na białym zwrot do kupującej z uzasadnieniem i opisaniem decyzji! Zgodnie z przepisami miałem prawo potracić za utratę wartości!

Drogie allegro zaczniemy od rzecznika praw, a jak to nie pomoże pójdę z wami do sądu! Oddajecie kasę patologii oddajcie tylko z własnego budżetu! Ja jestem poszkodowany 3 krotnie w tej sprawie, dostałem komentarz negatywny za darmo, otrzymałem zwrot produktu który jest użyty i jeszcze wy mnie okradacie!

KTOS MIAL PODOBNY PROBLEM? CO NAJLEPIEJ ZROBIC W TAKIEJ SYTUACJI? PRZECIEZ TO JEST JAWNA PROBA WYŁUDZENIA ZE STRONY PORTALU JAK I WYŁUDZENIE ZE STRONY KUPUJACEJ! 

Stajecie się portalem dla patologii! Naprawdę! 

oznacz moderatorów
59 ODPOWIEDZI 59
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

ile razy jeszcze trzeba powtórzyć? Produkt od mnie wysłany był NOWI NIEUZYWANY! 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@____SPRZEDAWCA__ czyli o co masz prentensje ? Oferujesz produkt nie przeznaczony przez producenta do sprzedaży nie informując o tym WYRAŹNIE na stronie oferty podpierając się tylko niezbyt wyraźnym i ukrytym zdjęciem .

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

b1f25ede-6529-4a20-ae6a-e8cd88d37c45.jpg

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

to jest dla ciebie ukryte zdjęcie? Pokaz mi zapis w regulaminie allegro ze takich produktów nie można sprzedawać? 

A później przetrzep allegro i poszukaj ile np testerów tu jest w sprzedaży!

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@____SPRZEDAWCA__ 70% , a śmiem twierdzić ,że więcej klientów decyzję zakupową podejmuje na podstawie tytułu oferty oraz pierwszego zdjęcia i jeśli tego nie weźmiesz na poważnie problemy Twoje będą się nasilać . Teraz od klientki dostałeś pstryczka w nos , ale możesz trafić na poważniejsze komplikacje . Tu nie chodzi o to czy to jest próbka czy tester , ma to być wyraźnie i jednoznacznie opisane , najlepiej w miejscach wskazanych powyżej jako decydujące .

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

cóż ja mogę począć ze kupuje na tym portalu taki poziom ludzi dla których przeczytanie 5 zdań i przejrzenie 4 zdjęć to jest wielki problem. Dobrze ocenilem do kogo ten portal jest skierowany do patologii.

Ja pstryczka w nos? Ja zostałem oszukany i okradziony. Tak to się nazywa w przepisach. 

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

Chciałbym zrozumieć po czym wnioskujesz ze to reklamacja? Reklamacje zgłasza się przez komentarz negatywny?

Dostałem info z allegro  " kupująca zgłosiła zwrot" wiec dla mnie to jednoznaczne.

 

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

@nat_not  cos wiadomo?b642cef6-19e5-45d1-bdb8-1a95fb2cf7e9.jpg

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Żeby tylko skończyło się na tym POKu.😁

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@____SPRZEDAWCA__  "" kupująca zgłosiła zwrot" wiec dla mnie to jednoznaczne."

Nie tu nic nie jest jednoznaczne. Jeśli juz tak ujawniasz szczegóły to kupująca musiała określić powód zwrotu. Nie krepuj się napisz tutaj

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

I co teraz? Dalej reklamacja? 1111.jpg

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@____SPRZEDAWCA__ " kupująca zgłosiła zwrot" - zwrot to tylko czynność - odesłanie towaru do sprzedawcy. Pytanie jaka była podana przyczyna tego zwrotu?

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

1111.jpg

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@____SPRZEDAWCA__ Masz za niską rangę - obrazki musi zatwierdzić moderacja i nie są one dla nas widoczne.

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

powod zwrotu : NIE DOTARL NA CZAS

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@____SPRZEDAWCA__ Prowadziłeś ze kupującą dyskusję, w której oboje przedstawiliście swoje stanowisko. Kupująca twierdzi, że otrzymała od Ciebie używany towar i w związku z tym uważała za bezzasadne obniżenie kwoty zwrotu. Nie uznałeś jej racji, więc wystąpiła o rekompensatę w ramach Programu Ochrony Kupujących i otrzymała ją. 

Jeśli chodzi o obciążenie Cię kosztami tej wypłaty, widzę, że napisałeś już wiadomość mailową w tej sprawie. Poczekaj na odpowiedź osób, które znają szczegóły i podejmują decyzje w tym obszarze.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

Proszę o akceptacje żeby można było zdjęcia wrzucać!

Powód zwrotu " nie dotarł na czas" !

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

@nat_not  proszę o akceptacje zdjęć które tu wrzuciłem.

@komis-bell @br.  Powód zwrotu "NIE DOTARL NA CZAS" dalej uważacie ze to reklamacja produktu? 

Czemu tutaj również zawsze sprzedawca jest uważany za oszusta? Parę razy zostało zarzucone mi ze wysłałem używany produkt bo przecież kupująca tak twierdzi. Jak wy allegro chcecie dalej funkcjonować bez utraty sprzedawców skoro każdego traktujecie jak złodzieja i nawet nie mam prawa się wypowiedzieć jak mnie chcecie oszukać? Dlaczego nie można wystawić komentarza kupującemu który używa produkt i odsyła?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@____SPRZEDAWCA__ tak , jest to reklamacja .

oznacz moderatorów
____SPRZEDAWCA__
#8 Zapaleniec#

Jaki powód reklamacji? Twoim zdaniem? 

oznacz moderatorów