anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z edycja aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
emesinho
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Od kilku dni wyskakują mi 3 błędy podczas edycji aukcji na koncie do którego jestem uprawniony. Niestety nie mogę przez to pracować. Wcześniej (kilkanaście dni temu) tych błędów nie było.

Pierwszy błąd to komunikat "Uzupełnij cennik dostaw" gdzie cenników są dziesiątki, a żadnego wybrać nie mogę. Jedyna opcja to utworzenie nowego.

bladcennik.PNG

Drugi błąd w sekcji Promowania "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić kosztów promowania."

bladpromowanie.PNG

Trzeci błąd w sekcji Podsumowanie "Coś poszło nie tak. Nie możemy wyświetlić wyceny. Zasady wyznaczania opłat opisane są w Regulaminie Allegro."

bladpodsumowanie.PNG

Dodam, że na koncie nic nie zmieniałem, uprawnienia zostały mi na nowo przyznane i nic to nie dało. Inna przeglądarka/tryb incognito również nie pomaga.

Ktoś ma podobny problem?

oznacz moderatorów
94 ODPOWIEDZI 94
Client:44052296
#21 Demiurg#

@emesinho próbowałeś wyczyścić pamięć podręczną i pliki cookies

oznacz moderatorów
emesinho
#8 Zapaleniec#

Właśnie to zrobiłem i niestety nie pomogło.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

A inni też maja ten problem?  Czy niema innych ?

Na innych urządzeniach lub przeglądarkach

Może moderatorzy pomogą

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
emesinho
#8 Zapaleniec#

Inni nie mają tego problemu i normalnie mogą edytować aukcje.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@emesinho jest to problem, który obecnie występuje na niektórych uprawnionych kontach. 
Pracujemy nad jego rozwiązaniem. Tymczasowym obejściem problemu do czasu naprawienia jest ręczne wpisanie linku w przeglądarkę.
Wzór linku:
https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/udostepnione-konta/LOGIN_KONTA/offer/
Słowo "LOGIN_KONTA" należy zamienić na login, w ramach którego chcemy działać.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
emesinho
#8 Zapaleniec#

Wchodząc z tego linku przenosi mnie do wystawienia nowej aukcji i nic innego nie mogę zrobić. Mogę prosić o link do wszystkich aukcji abym mógł je edytować?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@emesinho przykro mi, że link nie pomógł w tym przypadku. Muszę skonsultować Twój problem z działem technicznym. Czy możesz podać nazwę konta, na którym próbujesz dokonać edycji w ofercie (to do którego obsługi jesteś uprawniony), a także numer przykładowej oferty, której nie możesz edytować? 
Czy na koncie głównym problem z edycją również występuje?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
emesinho
#8 Zapaleniec#

Na koncie głównym nie mam żadnych aukcji więc nie mogę sprawdzić. Login konta do którego mam uprawnienia: pakomarket

Numer aukcji: 9205988150

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@emesinho otrzymałam informację, że problem z uprawnionymi kontami nie powinien już występować. Czy mogę poprosić Cię o sprawdzenie czy w Twoim przypadku również tak jest i edycja ofert już działa bez problemów?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
emesinho
#8 Zapaleniec#

W tej chwili nie działa ale to pewnie kwestia czasu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@emesinho stworzyliśmy kolejne zadanie dla Działu technicznego, żeby mieć pewność, że problem nie występuje. Na razie nie mam potwierdzenia, że udało się go rozwiązać, więc muszę poprosić Cię o cierpliwość. Dam znać gdy tylko otrzymam informacje w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
emesinho
#8 Zapaleniec#

Aktualizacja: nadal nie działa 😞

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@emesinho otrzymałam informację, że została wdrożona poprawka, dzięki której problem z edycją ofert na uprawnionym koncie nie powinien już występować. 
Czy mogę poprosić Cię o potwierdzenie, czy już wszystko działa?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
emesinho
#8 Zapaleniec#

Działa!

oznacz moderatorów
Jozef_Jaroniek
#7 Wielbiciel#

Witam. U mnie ten sam problem. Pojawił się wczoraj, zakończone aukcje uciekają i nie mogę ich przedłużyć, czyli wznowić:( Proszę o pilną pomoc!

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Jozef_Jaroniek Prześlij mi proszę zrzut całego swojego ekranu (wraz z widoczną datą i godziną), który przedstawia ten komunikat oraz podaj przykładowy numer oferty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Jozef_Jaroniek
#7 Wielbiciel#

Już przesłałem w załączniku do otrzymanego mejla. I zaznaczam, że nic nie kombinowałem przy cenniku kosztu przesyłek. Proszę o pilną naprawę, ponieważ nadal uciekają kolejne aukcje. Również nie można wystawiać nowych jaki edytować tych co są aktywne.

oznacz moderatorów
PaniBeata
#10 Popularyzator#

Potwierdzam problem. Od północy mam to samo. Przed północą u mnie wszystko działało poprawnie.

1.jpg

oznacz moderatorów
madziulka182
#9 Pomysłodawca#

U mnie od dzisiaj od północy dzieje się to co wymieniłeś w trzecim punkcie, nie mogę wznowić ofert, Allegro nie wznawia tych co miały być z automatu wznowione i wystawić nowych bo Allegro nie może ich wycenić.

oznacz moderatorów