anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Moderator
Moderator

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

Highlighted

Odp.: Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Strona allegro po wykonaniu tej czynności nie otwiera się od wczoraj.

Całkowity brak integracji.

Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

15.09.2020 , 16.09.2020 , ..ile jeszcze? PROSIMY O POMOC.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

A jeśli to wszystko robię i to nic nie daje to co robić??

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Konta sparowane na nowo, po uprzednim usunięciu powiązania na Allegro w "Bezpieczeństwie" oraz w Inpoście "Zarządzenie kontem" i ciągle widnieje komunikat: "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro! " Ktoś znalazł rozwiązanie?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

Jest już założonych kilka tematów na ten temat. Zachęcam do lektury na innych postach, lecz problem nadal występuje, bo jest to globalna awaria podobno 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Czy możecie już nadawać przesyłki w Menadżerze Paczek Inpost @InPost ? Ja nie mogę od rana , pisze teraz że nie może połączyć się z API , też ktoś tak ma ?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#12 Orędownik#

tak , nie jesteś jedyny, poczytaj  inne posty

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Problem integracji paczkomaty InPost

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

od wczoraj nie możemy wystawić listów przewozowych z jednego z kont allegro, kilkadziesiąt paczek do wysłania i kolejne zamówienia do realizacji, kiedy problem zostanie rozwiązany, czy allegro powiadomi klientów o opóźnieniach ?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Problem z importem inpost

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

Drugi dzień z rzędu jest problem z importem danych do managera paczek

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Połączenie konta z paczkomaty.pl

Idź do rozwiązania
#2 Obserwator#

Nie mogę połączyć konta wyskakuje mi komunikat sprawdź w allegro.

Proszę o pomoc.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Komunikat na InPost: Upewnij się że połączyłeś konto na stronie Allegro - co zrobić?

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

Witam,

znów ten sam problem

Usunąłem powiązanie, dodałem nowe i problem  dalej występuje.

Ktoś też ma z tym problem dziś ?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Komunikat na InPost: Upewnij się że połączyłeś konto na stronie Allegro - co zrobić?

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Tak, ja. od 8 rano nie mogę wygenerować etykiet

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

mam to samo,podaja jakis kod,ale nie wiadomo,gdzie go wpisac 😕😡

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#2 Obserwator#

Mam dokładnie ten sam problem, od rana z tym walczę i nic! Usuwałem powiązania już kilkakrotnie i problem dalej występuje.

Ktoś już sobie z tym poradził?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

każdy sprzedający na tym portalu -))

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#2 Obserwator#

Niech mi się to Allegro i InPost streszczają z rozwiązaniem problemu, bo stos paczek czeka, a etykiet generować nie można.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Problem z importem zamówień na stronę InPost

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Witam, mam podobny problem w dniu dzisiejszym przy imporcie przesyłek pojawił się komunikat o konieczności ponownego powiązania kont. Wszystko przeszło pomyślnie czyli z inpost przekierowało mnie na allegro tam potwierdziłem kod, wyskoczył komunikat potwierdzający poprawność wróciłem na inpost i pojawił się komunikat Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro! dalej nic proszę o pomoc 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#8 Zapaleniec#

Dokładnie tak jak u mnie!

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Idź do rozwiązania
#1 Nowicjusz#

u mnie też. Musze wysłać paczke do godz 10.......................

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Problem z importem zamówień na stronę InPost

Idź do rozwiązania
#7 Wielbiciel#

Witam, Też mam dziś taki problem

Odpowiedz
Ładowanie...