anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
PSORBIX
#9 Pomysłodawca#

ZNOWU NIE Działa !!!

oznacz moderatorów
zuzabizzu
#9 Pomysłodawca#

Wczoraj od 16 do 22 wszystko działało poprawnie. Dziś mamy powtórkę. 

oznacz moderatorów
zuzabizzu
#9 Pomysłodawca#

działa

oznacz moderatorów
AkcOgrod-pl
#10 Popularyzator#

Nie działa, "wystąpił nieoczekiwany błąd"

Ja tam go oczekiwałem....

Wczoraj od 14 do nocy mi działało dobrze a dziś znowu to samo

oznacz moderatorów
ctuner
#9 Pomysłodawca#

Od 24 h nic nie działa. W dodatku jest czwartek. Czyżby przygotowanie do wycinki następnych firm?

 

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

Też o tym pomyślałam, że chcą nam zaszkodzić.... Ile może trwać awaria systemów?

 

oznacz moderatorów
PerlaPro
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, 

 

Zazdroszczę osobom które miały "okienko" sprawnego inpostu.

Wczoraj od 10 do 22 co pół godziny (a czasem i częściej) sprawdzałem i było niedostępne.

Dzisiaj rano też.

 

Co mam zrobić z np średnim czasem wysyłki który mi spadnie teraz na łeb na szyję? O negatywach już nic nie wspomne.

oznacz moderatorów
ck2001
#8 Zapaleniec#

obudziłem się rano. czwartek..

i dalej to NIE działa.. już 24h awaria !!!

znów chciał połączyć konto allegro z inpost ( jak wczoraj ).. i cały czas :

Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

 

POMOCY !!!!

oznacz moderatorów
ck2001
#8 Zapaleniec#

ooo.. zaczeło działać 🙂

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

U mnie zaskoczyło wczoraj ok. 17-tej, i jak na razie działa. Zapewne powinienem być wdzięczny firmom Allegro i InPost, że pozwalają mi pracować

oznacz moderatorów
vogueshop_pl
#8 Zapaleniec#

Wczoraj po 16 ożyło, 3 konta powiązane działały. Dzisiaj znowu powtórka z rozrywki, dwa konta już zdechły. "Wystąpił nieoczekiwany błąd"... 

oznacz moderatorów
mkr
#2 Obserwator#

U mnie także nadal nie działa

 

oznacz moderatorów
sklep-wader
#7 Wielbiciel#

Drugi dzień nie można wysłać przesyłek .. czy serwis Allegro wystosuje jakiś oficjalny komunikat o awarii ?? ---

oznacz moderatorów
monmarshop
#2 Obserwator#

U mnie też nie działa od wczoraj ( już24h ), jeśli nie wiadomo o co chodzi to może chodzi o pieniądze, bo jeśli chcę wysłać paczkę poza Allegro to mogę bez problemu, tylko ze muszę za nią zapłacić. A jeśli klient ma Smarta to mi przecież na przesyłkę nie dołoży.

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

u mnie w dalszym ciągu nic.... łącze konta, usuwam połączenia, znowu łącze....

oznacz moderatorów
benio2010
#9 Pomysłodawca#

a usunniete zostały poprzednie powiązanie konta z managerem paczkomaty, ja np. usunełam wszytkie powiązania przez allegro, nawet te stare, bo miałam wczoraj tez próbe powiązania, ale niedudaną, dopiero jak wszytkie usunełam i się zalogowała to zadziałało

oznacz moderatorów
agnisiaj
#8 Zapaleniec#

Robiłam to kilkakrotnie i nic 😞

oznacz moderatorów
emalo
#7 Wielbiciel#

Robiłam od wczoraj już wszystko co opisywane w powyższych postach  . Nic nie działa . Przesyłki nie nadane ,kupujący dzwonią . Nie ma żadnej informacji na stronie Allegro o problemach . To nie jest fair. Jak dostanę zaniżone oceny z powodu opóźnienia w wysyłce utracę SMARTA i wiarygodność. Czy w końcu ktoś to naprawi ???

 

oznacz moderatorów
Boxmet_Medical
#8 Zapaleniec#

Nic nie pomaga. Usunięcie konta, powiązanie od nowa - NIC. Czy wy w tym **piiip** zrobicie coś wreszcie dla NAS? Prowizja gigantyczna a z problemami zostaliśmy sami... 

Zróbcie jeszcze więcej uwarunkowań typu 1% od 7% z 14% kodu Ean powiązanego z 6% kategori pozostałe w ukrytych i zobaczymy ile system Wam tego jeszcze wytrzyma. 

oznacz moderatorów
benio2010
#9 Pomysłodawca#

tak to jest drama, prowizja, wymogi i Klient nasz pan 😤

 

oznacz moderatorów