anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
karmaipasza_pl
#11 Animator#

Na głównej stronie https://allegro.pl/ powinien być wielki komunikat o problemach z wysyłką a nie schowane w pomocy. Sprzedawcy się tłumaczą, klienci wkurzeni.

Przeglądam strony @InPost  również CISZA, że mają tak poważną awarię.

https://inpost.pl/aktualnosci-aktualne-informacje-dotyczace-odbierania-i-nadawania-przesylek-inpost

jest g. 10:29 , AWARIA ma się naprawdę dobrze .. czas na 3 kubek melisy

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

www_otosek_pl u mnie wczoraj cały dzień nie dzialało , ruszyło w nocy i udało mi się obrobić paczki z wczoraj , teraz nie działa , ale wydłużyłem czas wysylki do 3 dni .

oznacz moderatorów
Retro1800
#8 Zapaleniec#

a o której to było ?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Wstałem o 3:00 i sprawdziłem w domu - działa to w długą do roboty , ale od 9:30 kicha

oznacz moderatorów
Retro1800
#8 Zapaleniec#

no to trzeba czekać do 3 w nocy i do roboty  🙂

oznacz moderatorów
MotorpolWrSKODA
#8 Zapaleniec#

Od dwóch dni tragedia, a czas cenny..

oznacz moderatorów
DOMAR-AGD
#9 Pomysłodawca#

Z wystawieniem faktury 10%prowizji od przesyłek ktorych nie mozemy wyslac nie beda mieli problemów- obiecuje !!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

DOMAR-AGD i jeszcze problem będzie ze zwrotem jak klient odstąpi od umowy z adnotacją ,, niezgodny z opisem ..

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

MotorpolWrSKODA przy takim układzie wychodzi niedziela robocza , jeśli naprawią  😂

oznacz moderatorów
agnisiaj
#8 Zapaleniec#

Słuchajcie! W przypływie rozpaczy uruchomiłam inpost na Edge'u. Działa! Spróbujcie! 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

agnisiaj wczoraj zmienialem przeglądarki i nie szlo na żadnej , wygląda ,że problem nie dotyczy wszystkich jednakowo .

oznacz moderatorów
agnisiaj
#8 Zapaleniec#

@mdrogeria U mnie nie hulało na Chromie i Firefoxie. Na szczęście Edge odpalił.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

agnisiaj jesteś jednym ze szcęśliwców , u mnie na edge nie działa 

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Zapewne wyniki są przypadkowe. Ja mam jedno konto zalogowane na Chrome, drugie na FF - i oba działają od wczoraj wieczór

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

u mnie edge , opera FF chrome  nie dzała na żadnej od 9:30 

oznacz moderatorów
karmaipasza_pl
#11 Animator#

EDGE, Chrome i FF sprawdzone .. problem nie po stronie przeglądarki tylko problem po stronie API, nie działa mechanizm zasysania po stronie inPostu, nie wiąże poprawnie ID klienta / klucz z systemem do obsługi paczek

oznacz moderatorów
Retro1800
#8 Zapaleniec#

niestety nadal nie można wygenerować etykiety i nadać przesyłki,  trochę to długo trwa 😞 powinno być jakieś ogólne powiadomienie o takiej sytuacji , przecież ludzie czekają na paczki  

oznacz moderatorów
Tongo_pl
#9 Pomysłodawca#

Mi się udało na całe szczęście na głównym koncie allegro, od wczoraj rano do dzisiaj godzina 10:00. W godzinke zrobiłem wszystko na raz, natomiast 2 konto dalej wisi i klienci będą czekać. Mam nadzieję, że wkrótce się z tym uporają

oznacz moderatorów
unik_sklep
#11 Animator#

@Retro1800pisz do Inpost na adres pomoc@inpost.pl Jak do nich napisałam to jakimś cudem i po godzinie zaczęło mi działać.

oznacz moderatorów
karmaipasza_pl
#11 Animator#

napisałem na pomoc do inPost . zero reakcji, problem wciąż jest .. masakra

oznacz moderatorów