anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z integracją InPostu - ważne informacje

MAMY ROZWIĄZANIE!
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Drodzy Sprzedający,

w dniu dzisiejszym otrzymujemy od Was zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem integracji Allegro z Managerem PaczekZgłaszacie nam, że w Managerze Paczek w zakładce Allegro pojawia się komunikat:
"Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!".

Firma Inpost pracuje już nad rozwiązaniem poblemu, dlatego dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w tej sprawie i przepraszamy za niedogodności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
785 ODPOWIEDZI 785
mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie popadałbym w euforię , wskazując Sprzedającym trudności z ostatnich dni

i asekuracyjnie sugerowałbym jednak wydłużenie czasu wysyłki . 

oznacz moderatorów
Philkam__monety
#9 Pomysłodawca#

@InPost    Bicie piany, nadal to samo. Philkam__monety - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!    

a w imieniu firmy przeprosicie naszych klientów? Przecież skoro już wszystko działa macie nr telefonów oraz maile....

oznacz moderatorów
dobrakawapl
#2 Obserwator#

tak, to prawda Bicie piany. Nic nie działa....czyszczenie, sprawdzanie, ponowne wiązanie i.......nadal....uzyskiwanie dostępu...czyli na mój język dostęp niemożliwy

oznacz moderatorów
doniczkowo
#8 Zapaleniec#

Także uważam, że powinny być email od Allegro lub Inpost z informacją o opóźnieniach wynikających z awarii. 

 

oznacz moderatorów
Solddier
#8 Zapaleniec#

No i niby działa, ale nie do końca.

Import Allegro Paczkomaty 24/7 InPost i Allegro miniKurier24 InPost - OK, ale już

Allegro Kurier24 InPost - nie działa. Przesyłki opłacone nie posiadają statusu płatności, brak jest numerów telefonów i adresów dostawy.

oznacz moderatorów
szydelkowakraina
#7 Wielbiciel#

U mnie znowu od rana nie działa Inpost, jest komunikat: Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

A wczoraj wszystko było już OK

A jak u Was dzisiaj, możecie nadawać Inpost ?

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@szydelkowakraina - miałem to samo wczoraj wieczorem. Spróbuj ponownie dodać konto Allegro do InPostu, powinno zadziałać

oznacz moderatorów
szydelkowakraina
#7 Wielbiciel#

@TomBanknoter dzięki pomogło , usunęłam konto, dodałam ponownie, odświeżyłam i działa 🙂

 

oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

U mnie działa

oznacz moderatorów
americanbeauty-7
#7 Wielbiciel#

Dzięki🤗zadziałało przynajmniej u mnie 😉 

oznacz moderatorów
Bellatrix-1999
#9 Pomysłodawca#

Dzięki, działa wreszcie

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

A u mnie właśnie znowu się spitoliło. Czy ktoś tam panuje nad materią?

oznacz moderatorów
megii_ss
#12 Orędownik#

potwierdzam - w chwili obecnej (godz. 22.03) twór zwany inpostem i integracją z allegro NIE DZIAŁA

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Pomogło ponowne dodanie konta. Tylko ile można się tak bawić?

oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

U mnie również ponowne dodanie konta dało efekt. Teraz wszystko działa bez zarzutu (właściwie to od wczoraj wieczorem). 
Myślę jednak, że nie ma reguły i trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Po prostu coś rypło i jak widać nie da się tego w 5 minut naprawić.
Ważne aby Allegro informowało w jakiś sposób kupujących o możliwym opóźnieniu wysyłki, bo nie wyobrażam sobie tłumaczenia każdemu klientowi z osobna o zaistniałej sytuacji. A znając życie posypią się negatywy bo "co to kogo obchodzi".

oznacz moderatorów
AUTOINTEX
#2 Obserwator#

Pomogło. Szkoda, że allegro i inpost nie wysilą się z pomocą. 

oznacz moderatorów
filleski
#8 Zapaleniec#

Październik 2022 - problem dalej na topie, dzięki za pomoc! 😄

oznacz moderatorów
stanislaw43_2010
#7 Wielbiciel#

Od środy nie mogę wysłać ani jednej paczki przez allegro smart

oznacz moderatorów
Michal266
#9 Pomysłodawca#

u nas od rana inpost śmiga aż miło, Ciekawe czy jak napiszę do allegro oddadzą mi pieniądze za paczki, które nadałem w smarcie na własny koszt.

oznacz moderatorów
samara_kosmetyki
#7 Wielbiciel#

Ja nadal mam problem z połaczeniem. Komunikat "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro! "

oznacz moderatorów