anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o pomoc-Problem z nadaniem paczki do paczkomatu

Gogii77
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry Wszystkim.

Mam problem z wydrukowaniem etykiety InPost

Kupujący zakupił i opłacił produkt i wybrał przesyłkę paczkomatem w ramach Smarta na adres:

Allegro Paczkomaty InPost RSL24M

Kardynała Augusta Hlonda 3

41-712 Ruda Śląska

Niestety,ale przy próbie wydrukowania etykiety wyskakuję komunikat o treści :

Wystąpił błąd podczas tworzenia etykiety.

Kupujący błędnie wypełnił formularz zamówienia.

Numer budynku jest wymagany.

Napisz wiadomość do obsługi, pomożemy Ci rozwiązać tę sytuację.

Pierwszy raz spotykam się z takim komunikatem,sprawdzałam adres paczkomatu i jest poprawny,chyba,że chodzi o adres Kupującego,ale to przecież wysyłka do paczkomatu.

Proszę o pomoc/podpowiedz co w tej sytuacji zrobić,bo kupującemu zależy aby dziś paczka trafiła do paczkomatu nadawczego.

Oczywiście napisałam i wysłałam maila poprzez pomoc Allegro,ale nie wiem kiedy dostanę odpowiedż.

Dziękuję.

Małgorzata

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Gogii77 Nawet jeśli paczka wysyłana jest do paczkomatu, niezbędny jest pełny i poprawny adres kupującego. Skontaktuj się z nim lub z naszym supportem. Wysyłam link do formularza 🙂 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Gogii77
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedż.Kontaktowałam się z Kupującym i napisał Mi,że zamawia do tego paczkomatu bez problemów i nigdy nie występował żaden problem z adresem

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@Gogii77 to nie jest problem adresu paczkomatu, tylko adresu klienta. 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Gogii77
#8 Zapaleniec#

Rozumiem.W takim razie skontaktuję się z Kupującym.Dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

Gogii77
#8 Zapaleniec#

Może najlepszym rozwiązaniem będzie zwrot wpłaty i ponowny zakup z podaniem adresu na nowo ?

oznacz moderatorów

led-oro
#8 Zapaleniec#

Jak jesteś na pierwszej podstronie zamawiania paczki, masz tam adresy nadawcy i klienta. Powinna tam być opcja edytuj. Trzeba poprawić adres do właściwego foramatu, zapisać i wtedy etykieta się wygeneruje. Niestety niktorzy klienci nie potrafią prawidłowo podać swojego adresu... Nawet większość nie ogarnia, bo podaje nie nazwę miescowości, do której ma dojść paczka, ale głównej miescowości z gminy, a potem systemy walidacyje wariują, bo nie można znaleźć lokacji. Bardzo rzadko ktoś poda to prawidłowo.

oznacz moderatorów

Gogii77
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedż.Niestety nie ma możliwości na Allegro Lokalnie edycji adresu

oznacz moderatorów