anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż

MAMY ROZWIĄZANIE!
Twoje_Zakupy12
#7 Wielbiciel#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_ 

Hej, próbuje się dopatrzyć moich błędów, ale nie mam pojęcia gdzie już szukać i dlaczego tak się dzieje. Od miesiąca działam w dropie i wcześniej było wszytsko w porządku, zamówienia były, pieniądze jakieś wpadały. Teraz o kilku dni fizycznie nie zarabiam pieniędzy choć moja marzą to minimum 15%. Sprzedaje produkty powyżej 100zl, ale średnia krowa moich produktów to 300zl. Dziś zrobiłam 27 zamówień, a po przeanalizowaniu stanu konta i tego co allegro ma mi przelać to jest kilka złoty. Nie wiem gdzie robię błąd. Przykładowo sprzedaje kokon za 270zl, moja marsz to około 40zl, allegro zabiera mi może z 10zl jak się orientuje to powinno ma czysto mi zostać z 30zl. Nie wiem dlaczego faktycznie nie rosnie mi na koncie. Albo stoi w miejscu albo dochodzi kilka złotych. Ja już nie mam pomysłu. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
az1rael
#21 Demiurg#

Średnia marża allegro to jest jakieś 20-25% od kwoty za którą sprzedajesz plus smart plus promowania  plus dodatkowe opłaty

oznacz moderatorów
Twoje_Zakupy12
#7 Wielbiciel#

nie zaniżam cen, na niektórych mam 15% na niektórych 30-40% także wydaje mi sie,że jest ok. 

Musze monitorować każdy krok, wtedy może dopatrze się błędu 

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Twoje_Zakupy12 "nie zaniżam cen, na niektórych mam 15%" 🤣 No to jak nie zaniżasz cen i jest wszystko ok i masz po kilka zamówień dziennie, nie masz pracowników, magazynu to te 5-10 tysięcy miesięcznie na czysto Ci zostaje. Wszystko jest ok. 

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@Twoje_Zakupy12 "Od miesiąca działam w dropie" - a może tu jest problem? Skonczył C sie okres promocyjny i koszty allegro wzrosły do standardowych kosztów  ?

oznacz moderatorów
Twoje_Zakupy12
#7 Wielbiciel#

okres powitany mam na 3 mieisace

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Twoje_Zakupy12 Niestety to nie jest kwestia, którą się zajmujemy. Sugeruję Ci konsultację z jakimś biurem rachunkowym. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi ale możesz udostępnić linki do waszych artykułów odnośnie kosztów allegro prowizji kosztów paczek etc może po odczytaniu @Twoje_Zakupy12 się kapnie co za tanio wystawia i o ile

oznacz moderatorów