anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Sprzedawca na Allegro = Jak jest traktowany?

gartdeco1
#10 Popularyzator#

Tylko masowe zawieszenie aukcji przez sprzedających mogło by coś zmienić, tak na tydzień lub dwa żeby obroty i ich haracz znacząco spadł i wtedy przestali by nas traktować jak szmaty. Ale niestety nie potrafimy się zjednoczyć i nigdy to nie nastąpi. A.....zon też nic nie zmieni bo tam prowizje też wysokie, jedyna różnica jest taka że a....zon traktuje tak samo źle sprzedawców i swoich pracowników. Życzę obsłudze allegro żeby ten moloch ich kupił, dostaną wtedy czytniki i biegiem po magazynie a i tak nie spełnią wyznaczonych wymagań jak my tutaj teraz.

Odpowiedz
Ładowanie...

kryst63
#8 Zapaleniec#

Idealna odpowiedź. 

Odpowiedz
Ładowanie...

kostas11
#21 Demiurg#

@kryst63 zapłać 2,58 zł bo jak nie to Ci konto zablokujemy - to jest spam nie klikaj, skasuj 🙂

________
Κώστας
Odpowiedz
Ładowanie...

Wioletta2701
#13 Ambasador#

@kryst63

Ów mail, to phishing - podszywanie się pod Allegro. Usuń go i broń Boże nie klikaj na link. 

Tych maili sporo osób otrzymało. Bądź ostrożny:wykrzyknik::wykrzyknik::wykrzyknik:

Wiola
Odpowiedz
Ładowanie...

cloudcloud
Były Moderator
Były Moderator

@Fashion__Natka niestety nie otrzymałam od Ciebie maila tak, jak prosiłam. Natomiast przyjrzałam się dokładnie dyskusji oraz przyczyną blokady i nie są one ze sobą powiązane. Zastanawiam się skąd zatem wzięłaś takie informacje? Blokadę otrzymałaś już wcześniej - informacja o jej przyczynie na pewno została Ci przekazana mailowo. 

Klaudia
   Były Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...

snikaorg
#9 Pomysłodawca#

większość wie jak jest ze sprzedawcami na Allegro 🙂 nie jest przecież kolorowo. Otwierasz rano konto i zastanawiasz się co mnie dziś spotka 😞 jednogłośnie ocena transakcji po zakupie to chyba największa kara 😞

Odpowiedz
Ładowanie...

tomi148
#1 Nowicjusz#

Witam. Ja mam odmienne zdanie. Miałem dyskusje ze sprzedającym, ktory nie chciał mi naprawić bezpłatnie towaru ani zwrócić całości pieniędzy. Oddał tylko część, a zwrócony towar naprawił u producenta i na pewno znowu sprzedał. Zarabił więc na sprzedaży tego samego towaru podwójnie. Allegro w niczym mi nie pomogło i zamknęło dyskusję jak sprzedający przestał mi odpisywać. Teraz minęło pół roku od zamówienia towaru i zostałem bez towaru i połowy pieniędzy wydanych na zakup. Odradzam wszystkim robienie interesów z firmą ELDORADO.PL! 

Odpowiedz
Ładowanie...

RED
#17 Koryfeusz#

@tomi148 jak nie odróżniasz reklamacji od odstąpienia od umowy to twoja wina

Odpowiedz
Ładowanie...

sahibek
#8 Zapaleniec#

zgadzam się z Panią , Allegro trochę zapomina że to głównie sprzedawcy płacą IM a nie kupujący , oczywiście kupujący ma mieć jakieś swoje prawa bo to bardzo ważne  sam dużo kupuje to oczekuje też rzetelności ale serwis powinien bronić uczciwych sprzedawców , zwłaszcza że to klienci często zmieniają zdanie a nie rzadko to zwykły kaprys. System stworzony przez serwis jest dobry , ale faktem jest sprzedawcy w dzisiejszych czasach nie mają lekko . Proszę się trzymać .

Odpowiedz
Ładowanie...