anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrócić koszt dostawy za zwrot

MAMY ROZWIĄZANIE!
AKBGroup
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry.

Czy moglibyście udzielić mi porady w pewnej kwestii? Klient zamówił towar z płatną dostawą. Okazało się, że towar ma wadę. Klient wybiera płatny sposób zwrotu towaru przez kuriera DPD za 19,90 zł. Klient prosi o zwrot pieniędzy za towar + dostawa + koszt zwrotu. Ponieważ to nasz błąd, jesteśmy gotowi pokryć koszty związane z wygodnym dla klienta sposobem dostawy w wysokości 19,90 zł. Pytanie jest bardziej techniczne. Czy mogę zwrócić te 19,90 zł przez Allegro? Kiedy naciskam przycisk "ZWRÓĆ WPŁATĘ", mogę tam wybrać produkt i koszt dostawy i je edytować, ale tylko w mniejszą stronę. Czy mogę jakoś zwrócić koszt dostawy za zwrot (pzez Allegro)?

Z góry bardzo dziękuję

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Monika__L
#15 Entuzjasta#

zwykłym przelewem po otrzymaniu od niego danych

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jesteście gotowi? to wasz obowiązek, należało podesłać kuriera albo dać etykietę, teraz weź nr konta i zwróć.

oznacz moderatorów
AKBGroup
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za szczegółową odpowiedź😂

oznacz moderatorów
AKBGroup
#9 Pomysłodawca#

Czyż nie mogę zrekompensować najniższej dostępnej ceny spośród analogicznych sposobów dostawy zwrotu?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AKBGroup nie, ponieważ jest to reklamacja,  a w takim przypadku przy jej uznaniu należy zwrócić kupującemu wszystkie poniesione koszty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AKBGroup
#9 Pomysłodawca#

Zrozumiałem. Pytanie było bardziej techniczne. Jeśli chodzi o zwrot pieniędzy (za zwrot DPD), czy dobrze zrozumiałem, że muszę uzyskać dane kupującego i zwrócić mu kwotę za zwrot DPD na konto bankowe? Natomiast przez Allegro koszt dostawy towaru (polska poczta w naszym przypadku) i cena towaru? Z góry bardzo dziękuję

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AKBGroup tak, przez Allegro możesz zwrócić koszt zamówienia i koszt dostawy, ale aby zwrócić za odesłanie do Ciebie, kupujący powinien podać dane do zwrotu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AKBGroup
#9 Pomysłodawca#

Wspaniale. Bardzo dziękuję za szczegółowe wyjaśnienia. Z poważaniem😊

oznacz moderatorów