anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro Smart! w ramach Allegro Family ma limit czasowy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
-maggi-
#8 Zapaleniec#

Korzystam z Allegro Smart! w ramach Allegro Family. Widzę że usługa jest aktywna ale wkrótce wygaśnie. Jaka jest przyczyna? Czy to dlatego że Smart! wygasa u osoby udostępniającej usługę (niestety nie mam aktualnie możliwości sprawdzenia czy u osoby udostępniającej również jest informacja o wygaśnięciu i czy daty się pokrywają) i gdy przedłuży również u mnie się ona automatycznie wydłuży czy może po prostu korzystanie ze Smart! w ramach Allegro Family jest limitowaną, terminową usługą na jakiś okres czasu a żeby korzystać dalej konieczna będzie dodatkowa opłata?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
LEW433
#21 Demiurg#

Jak należysz do Family i głowa rodziny Ci go udostępnia to masz tak długo jak jest u niego aktywny, wg mnie jemu kończy się Smart a jak go przedłuży to i tobie się przedłuży a jak nie, no to koniec.😁

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@-maggi- Cześć. 🙂 Smart na koncie osoby, która udostępnia Ci usługę w ramach Allegro Family kończy się 26.01.2023 (+ 14 dni wypowiedzenia umowy, czyli do 10.02.2023 będziecie mogły korzystać z darmowych dostaw i zwrotów). 

Allegro Family to nie jest usługa limitowana. Jeśli założycielka grupy rodzinnej przedłuży Allegro Smart na swoim koncie, to będziesz mogła w dalszym ciągu z niego korzystać. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
lukaszins
#7 Wielbiciel#

To jak to w końcu jest?

"24-02-2023 10:32 @GalAnonim39 Nie do końca tak jest. Na stan obecny według regulaminu programu "Dziel Allegro Smart z bliskimi" kończy się on 30 czerwca 2023 roku, natomiast pracujemy nad nowym programem (szczegółów nie mogę zdradzić). 

Ola
Moderatorka"
oznacz moderatorów
masza2-m1
#7 Wielbiciel#

Czy ja dobrze rozumiem?

Czyli jak mam, jako organizator ważność smarta do końca roku (zrobiliśmy zrzute z rodzinką) to oni automatycznie odpadną w czerwcu ze smarta!?

To bez sensu, powinno to działać do końca aktywności smarta...

Proszę o informację. Jak to dokladnie wygląda. 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@masza2-m1 od 21.11.2022 mamy nowe warunki Smart. Jeśli zakupiłeś roczną subskrypcję przed tą datą, wtedy możesz dzielić się smartem z rodziną do końca okresu rozliczeniowego Smart. Natomiast w przypadku zakup od 21.11.2023 obowiązują Cię nowe zasady. Promocja dzielenia Smarta z Allegro Family zakończy się 30 czerwca. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
masza2-m1
#7 Wielbiciel#

no super....a wszystko pewnie przez inflację...ehhh...albo covid...e już chyba nie, bo to już chyba grypa 😞

mogłaby być o tym zamieszczona jakaś informacja przy przedłużaniu smarta 😞

oznacz moderatorów
przybysz_2000
#7 Wielbiciel#

Droga Moderatorko Allegro! A ja kilka dni temu zostałam poinformowana mailowo przez Allegro, że promocja na Smart trwa do 21 maja i dla moich bliskich to koniec darmowych dostaw. Okres rozliczeniowy 12 m-cy trwa u mnie do 04.04.2024 i dosłownie miesiąc temu  składaliśmy się z rodziną na nowy okres rozliczeniowy. Teraz nie zechcą mnie znać :-(, bo wszyscy członkowie mojej grupy Family też dostali podobną informację mailem. Sądziłam, że przedłużając (opłacając) Smarta zawieramy pewien rodzaj umowy z Allegro, która obowiązuje do końca okresu, a tu masz babo placek! To jak to właściwie jest i do kiedy i kogo obowiązuje? Nawet teraz wciąż mogę dodać kolejną osobę do grupy, bo nie ma tam żadnego ograniczenia czasowego!

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@przybysz_2000 Usługę Allegro Smart! wykupiłaś na swoim koncie i możesz się nią dzielić z bliskimi w ramach Allegro Family. Samo Allegro Family powstało jako opcja mająca ułatwić zakupy osobom, które nie potrafią składać zamówień na Allegro samodzielnie. Mogą one wysyłać prośby o zakup do organizatora grupy rodzinnej. Dzielenie się Smartem w ramach rodziny było opcją, z której obecnie rezygnujemy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
lukaszins
#7 Wielbiciel#

Panie Moderatorki może ustalicie wspólną datę zakończenia tej opcjonalnej usługi. Takie informacje powinny być spójne, bo w tym momencie robi się to już zabawne.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lukaszins Dziękuję za zwrócenie uwagi. Do 21 maja trwa promocja na zakup Allegro Smart! Program "Dziel Allegro Smart! z bliskimi" kończy się 30 czerwca - regulamin.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
korek05
#2 Obserwator#

Witam.

Jest jednak jeszcze jeden termin zakończenia tej usługi - dla "wybrańców" - i trwa do 21 listopada 2023r.

Proszę o wyjaśnienie: Jaki jest powód tego rozstrzału terminów? Nie można już było wszystkim na ten dłuższy termin zostawić usługi?

 

oznacz moderatorów
korek05
#2 Obserwator#

... no tak - właśnie dowiedziałem się, że został zmieniony zapis w regulaminie właśnie w listopadzie 2022 ... a ja go nie zauważyłem (dziś już nie pamiętam czy w ogóle była to zmiana gdziekolwiek "wytłuszczona" dla osób choćby przedłużających tę usługę lub nowo kupujących...ale to już dziś nie jest ważne.

Niezależnie - dla wszystkich jedna data byłaby bardziej sprawiedliwa (ta dłuższa oczywiście 🙂 )

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
ewelinuska15
#2 Obserwator#

Też dostałam inf że do 30 czerwca tylko mam. Ale głową rodziny przedłużyła w kwietniu i ka na rok. A ja nie. Czyli jak bd chciała zamawiać to tylko za jej zgodą tak 🤔

 

oznacz moderatorów