anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
LEW433
#21 Demiurg#

Nie jest to bład, nie ma już dzieleniem się Smartem w rodzinie od 4.07:

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:48146799 dzielenie się family wygasło 3 lipca 2023 z usługi mogą jeszcze korzystać osoby u organizatora co wykupił smart przed 22 listopada 2022 na starych zasadach do końca tej subskrypcji 

oznacz moderatorów
Kamisia1994
#1 Nowicjusz#

Witam czy też tak macie że Smart rodzinny nie udostępnia innym uczestnikom gdy mam wykupiony pakiet ?? Proszę o odpowiedź 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wszyscy tak (prawie) mają Smarta w rodzinie nie ma od 4.07.23

oznacz moderatorów
rafi19772
#1 Nowicjusz#

Po wysłaniu zaproszenia rodzinie i zaakceptowaniu nie mogą kupować że smartem tylko wyskakuje żeby kupić nowy smart

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@rafi19772 I nie kupisz, od 4.07 nie ma już dzielenia się Smartem w rodzinie, Allegro wyłączyło tą możliwość.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zasady się zmieniły teraz jak chcesz żeby rodzina miała smarta to musisz go im wykupić lub przekonać żeby sobie sami wykupili. 

oznacz moderatorów
Client:101681153
#7 Wielbiciel#

A ktoś wie czy jest jakiś konkretny powód dlaczego zamknęli allegro family smart? czy przebywanie w allegro family posiada teraz jakiś sens?

oznacz moderatorów
AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Nie wiesz jaki jest powód? - Jak nie wiesz, to jest tylko jeden - kasa. 

- Ja otrzymałem wypowiedzenie, zwrot kasy i musiałem wykupić ponownie.

- podwyżki prowizji od sprzedanych przedmiotów i kosztów przesyłki

- podwyżki opłat dla sprzedawców za darmowe przesyłki SMART

- nie chcę więcej wymieniać, lecz wiadomo o co chodzi

oznacz moderatorów
Client:101681153
#7 Wielbiciel#

No właśnie raczej przeczuwałem że kasa, ale zawsze mogłem się mylić. no szkoda, zamawiam może raz, dwa lub trzy razy w roku coś i zawsze korzystałem z rodzinnego smart, teraz to mi się nie opłaca kupywać go osobno

oznacz moderatorów
IREK_1907
#1 Nowicjusz#

Witam. Jaka jest przyczyną, że moja żona będąc w smart Family nie może dokonywać zakupów w ofertach smart? Tak jak bym jej nie dołączył.  Po zaproszeniu aktywowała linka.  Jest też widoczna u mnie w family. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@IREK_1907  Taka że, Smart w rodzinie został wyłączony przez Allegro z dniem 4.07.2023

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
Client:46432919
#1 Nowicjusz#

Mam aktywny Smart , dołączyłam osoby, wysłałam link z zaproszeniem , ale nie może osoba czemuś korzystać z Alegro Smart.
Proszę o pomoc o weryfikacji członków mojej rodziny Alegro Smart

oznacz moderatorów
Syla270985
#12 Orędownik#

@Client:46432919  nie mogą, ponieważ od 4.07.2023 nie można już dzielić się smartem. Każdy użytkownik musi wykupić sobie smarta sam. 

oznacz moderatorów
zapala1984
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, do jutra mam allegro smart i chce wykupić żeby przedłużyć subskrypcję i podzielić się ponownie z rodziną i pytanie :dlaczego moje przedłużenie subskrypcji kosztuje 59.99 zł a u żony dla niej jest w cenie 39.99 z którą podzieliłem się rok temu? 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@zapala1984  Bo jeśli chcesz mieć smart razem z żoną to musicie oboje zapłacić ty 59,99 a żona na pociechę ma zniżkę i zapłaci tylko 39,99, Nie ma już wspólnego smarta.

 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@zapala1984 bo członkowie mogą skorzystać z promocyjnej cenie 39.90 jeżeli spełniają warunki

oznacz moderatorów
Client:46744844
#7 Wielbiciel#

Witam. Ile osób z rodziny może korzystać z allegro smart family?
Jak wyżej.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:46744844  Zero, 0  😄  to już nie działa, każdy se musi sam wykupić 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
maria1508
#7 Wielbiciel#

Czy Smart FAMILI działa na allegro

oznacz moderatorów