anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Tak już jakiś czas nie działa. 3go allegro wyłączyło smart family. Wyjątkiem są konta które kupowały rocznego do któregoś tam listopada, te mają do końca...

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

Nawiązując do tytułu tematu, jak SMARTFON rodziny nie działa, to złóż reklamację, żeby smartfona w serwisie naprawili 🙂

A jeśli chodzi o Smarta Family , to już go nie ma, ale wkrótce i tak na wiele się nie przyda.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
Client:82855083
#7 Wielbiciel#

Kupilem allegro smart bedac w rodzine i bylem przekonany ze przedłużyłem smart dla calej rodziny, przedluzony czas widze tylko na swoim koncie a u innych czlonkow rodziny pozostała stara data konca smarta. Jak to jest? Jak skontaktowac sie z allegro? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma takiej potrzeby>kontakt z Allegro, z dniem 4.07 wyłączono Smart dla rodziny:

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
Client:84898097
#7 Wielbiciel#

Dlaczego utraciłam Allegro Smart?
@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:84898097 przecież nic nie sprzedajesz ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Utraciłeś jako kupujący? Może Ci się skończył i trzeba opłacić kontynuację ?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:84898097 zakładam uczestnika allegro smart family usługa wygasła 3 lipca 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Miałeś wykupionego - to mógł się skończyć, sprawdź: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-smart

byłeś  w rodzinie:

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:84898097 Smart! na Twoim koncie był aktywny d 14.08.2021r. jeżeli masz na myśli Smart! Family to taka opcja była dostępna do 3 lipca 2023 r. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:103903654
#1 Nowicjusz#

Mąż dodał mnie do Smart bym nie płaciła za zakupy . Mąż wykupuje subskrypcję a u mnie widnieje status nieaktywny . Dlaczego ? 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:103903654 bo ty teraz też musisz wykupić Smart aby mieć darmowe wysyłki 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:103903654 Nie ma już tej usługo od 4.07:

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
monia9001
#7 Wielbiciel#

Dlaczego osoba z mojej rodziny nie ma smarta?? Wczesniej działało i nie było problemu. Smart jest wykupiony. Usuwałam ta osobe z rodziny i dodawałam na nowo i dalej nie ma smarta

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ta usługa zakończyła swój żywot 3 lipca tego roku ,teraz każdy musi sobie sam wykupić smarta .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@monia9001 

26 czerwca 2023, 12:30

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Nie działa bo family skasowało allegro 3 lipca 2023

oznacz moderatorów
monia9001
#7 Wielbiciel#

Skoro usługa smart family nie jest dostępna od 3 lipca i członkowie dodani do rodziny smarta nie mogą z niej korzystac to po co ona dalej istnieje?? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nadal możesz korzystać z Allegro Family – pomagać bliskim w zakupach lub wysyłać organizatorowi prośby o zakup

oznacz moderatorów
Client:48146799
#1 Nowicjusz#

Witam, mialem aktywne allegro Smart i 4 osoby w rodzince i wszystko działało perfekcyjnie. Jednej z osób rodziny (nazwijmy X) wyskoczyła informacja o konczoncym się okresie Smart i możliwość kupna przedłużenia za 40 zł. Wykonał dana operacje i wykupił smarta. Po tym jak zapłacił tylko ja i ta osoba mamy darmowe dostawy. Dwie pozostałe dostawy darmowej nie mają. Próbowaliśmy różnych kombinacji i  doszliśmy do wniosku że zarówno ja jak i osoba X która wykupiła Smart mamy aktywny pakiet ( jakby osobno na kazde konto). Natomiast dwie pozostal osoby czy są przyłączone do mojej rodzinki czy do rodzinki osoby X nie mają darmowych dostaw. Mimo że pojawiają się w rodzince. Gdzie mogę zgłosić taki błąd ? 

oznacz moderatorów