anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro Smart Family nie działa?

MAMY ROZWIĄZANIE!
perla_we_mgle
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, skoczyła mi się usługa allegro Smart i teraz mój mąż ją wykupił i dodał mnie to Allegro famili .jestem dołączona do grupy a mimo to jeśli chce kupić jakiś przedmiot w ramach allegro Smart to muszę zapłacić za przesyłkę 

oznacz moderatorów
489 ODPOWIEDZI 489
LEW433
#21 Demiurg#

@zdiga50 Bo już Smart w ramach rodziny nie działa, musi każdy sobie sam wykupić:

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
panikredka
#1 Nowicjusz#

Jestem dołączona do rodziny Allegro Smart Family a nie mogę korzystać z bezpłatnych dostaw.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@panikredka bo smart family się skończył 3 lipca i już nie ma bezpłatnych dostaw w family

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@panikredka Nic już nie da to, nie ma dzielenia się Smartem w rodzinie od 4.07.

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
aronia26l
#7 Wielbiciel#

co znaczy ten wyświetlający się komunikat ? Sugeruje że smart mam aktywny, ale nie mogę z niego skorzystać , dlaczego ?

aronia26l_0-1690489077715.png

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy, opisz- masz wykupionego Smarta?

oznacz moderatorów
aronia26l
#7 Wielbiciel#

Screenshot 2023-07-27 at 22-22-39 Sprawdź zawartość Twojego koszyka na Allegro.pl.png
Czy teraz obraz jest widoczny ?
Nie wykupowałam allegro smart, byłam jednak w allegro family .
Mam produkt w koszyku, przy nim podpis " dostawa za 8,99 lub za 0 z aktywnym smart " (" z aktywnym smart" jest odnośnikiem). Kiedy klikam na odnośnik pojawia się komunikat "Korzystasz już z allegro smart. Oferta jest dla osób które nie mają aktywnej usługi allegro smart" . Dla mnie to masło maślane

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ok, odpowiem: Nie ma dzieleniem się Smartem w rodzinie od 4.07:

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@aronia26l nie masz aktywnego smarta tylko jesteś w family a to skończyło się 3 lipca 2023 i nie ma już w nim darmowych dostaw / zwrotów i używania smarta założyciela chyba że ten wykupił subskrypcję na pakiet smart przed 22 listopada 2022 wtedy z jego smarta można korzystać do końca jego subskrypcji

oznacz moderatorów
Client:104079933
#1 Nowicjusz#

dlaczego naliczana jest opłata za wysyłkę, jeśli dołączam do grupy rodzinnej i mam subskrypcję bezpłatnej wysyłki?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Smart rodzinny został 3 lipca wyłączony ,teraz każdy musi sam go sobie opłacić.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:104079933 Nie masz bo została wyłączona z dniem 4.07 Nie ma dzielenia się Smartem w rodzinie:

Sprawdź, do kiedy można dzielić się Allegro Smart! z bliskimi w Allegro Family

 

Zapowiadaliśmy, że program Dziel Allegro Smart! z bliskimi będzie ważny do 30 czerwca 2023. Zakończymy go później – potrwa jeszcze do 3 lipca 2023.


Regulamin promocji

Szczegóły promocji Smart! Dla Członków Grup Rodzinnych znajdziesz w jej regulaminie.

oznacz moderatorów
malenkaxd91
#7 Wielbiciel#

Jestem w Smart family. Pomimo dodania przedmiotów o wartości powyżej 45 zł doliczane są koszty wysyłki. Co zrobić, aby tego nie było? Z góry dziękuję za odpowiedź. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Kupić własny Smart, nie ma już dzielenia się Smartem w rodzinie od 4.07.

oznacz moderatorów
szarnosia
#2 Obserwator#

Jestem członkiem rodziny w allegro smart. Wszystko jest aktywne, widnieje jako członek. Przechodząc do płatności za zakupy mam informacje ze allegro smart jest nie aktywne. Oczywiście zakupy zgodne z regulaminem. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@szarnosia Bo Smart w rodzinie nie działa już od 4.07. Allegro zlikwidowało tą możliwość dzielenia się Smartem.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@szarnosia pomoc? , a proszę bardzo  , usługa ,, family smart ,, została wyłączona 3 lipca .

oznacz moderatorów
Antos321
#1 Nowicjusz#

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_

Połączyłem konta swoje, żony i dzieci aby korzystać z bezpłatnych dostaw SMART. Była kiedyś taka możliwość. Żona nadal jest w grupie familijnej, ale robiąc zakupy na swoim koncie, nie może skorzystać z bezpłatnej dostawy SMART.

Jak ja robię zakupy "na tym sprzedającym" wszystko działa.

Proszę o wyjaśnienie.

Dziękuję

 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Antos321 skończył się 3 lipca 2023 dla większości użytkowników mogą w obrębie family jeszcze korzystać do końca subskrypcji organizatora członkowie family jeśli organizator przedłużał smarta przed 22 listopada 2022. Obecnie każdy wykupuje sobie własnego smarta by miec darmowe dostawy

oznacz moderatorów
Client:63627570
#1 Nowicjusz#

Witam. Dlaczego po dołączeniu do smart familii. Osoba nie moze z tego korzystać?

oznacz moderatorów