anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy aby sprzedać przedmiot na Allegro Lokalnie muszę potwierdzić zamówienie?

mjasinsk
#7 Wielbiciel#

Dostałem prośbę o przesłanie maila w celu skorzystania z opcji Kup Teraz od użytkownika

Client:103840322

przyszedł taki mail więc na bank to fraud.

Proszę o potwierdzenie próby wyłudzenia danych

 

 

 

INFORMUJEMY, ŻE ZAMÓWIENIE MA BYĆ ZAAKCEPTOWANE W CIĄGU 3 GODZIN PO OTRZYMANIU MAILA Z INFORMACJĄ

 

 

INFORMUJEMY O ZMIANACH REGULAMINU! PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z INFORMACJĄ NIŻEJ, PO PRZECZYTANIU PROSIMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA DODATKOWE WSKAZÓWKI I PRZEJŚĆ DO WERYFIKACJI TOŻSAMOŚCI.

 

KUPUJĄCY DOKONAŁ ZAPŁATY ( SPRAWDŹ NIŻEJ).

 

 

 

 

WARTOŚĆ TOWARU

 

 

 

WARTOŚĆ UBEZPIECZENIA

 

 

 

KOSZTY PRZESYŁKI

 

PO ZAAKCEPTOWANIU ZAMÓWIENIA ŻEBY ODEBRAĆ WPŁATE NALEŻY POSTĘPOWAĆ ZGODNIE Z PONIŻSZĄ INSTRUKCJĄ

 

1.KLIKNĄĆ "ZAAKCEPTOWAĆ ZAMÓWIENIE"

 

2.ZNALEŹĆ I KLIKNĄĆ W PRZYCISK "ODBIERZ ŚRÓDKI"

 

3.WYBRAĆ SWÓJ BANK

 

4.ZWERYFIKOWAĆ SIĘ ZA POMOCĄ KONTA BANKOWEGO

 

NA CZYM POLEGA WERYFIKACJA? - MUSISZ POTWIERDZIĆ SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ W PROCESIE WERYFIKACJI POPRZEZ RACHUNEK OSOBISTY BANKU, Z USŁUG KTÓREGO KORZYSTASZ - TO JEDNORAZOWA WERYFIKACJA, PO KTÓREJ BĘDZIESZ WPISANY DO OFICJALNEJ LISTY OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z USŁUG PORTALU

 

 

ŻEBY ZAAKCEPTOWAĆ ZAMÓWIENIE Fibaro Home Center 3 Lite PROSIMY KLIKNĄĆ PONIŻEJ

 

 

 

 

problem przy zaakceptowaniu? skopiuj link( edytowano ) i wklej go do przeglądarki

 

ZE WZGLĘDU NA UDOSKONALENIE FUNKCJI "KUP TERAZ", ZMUSZENI JESTEŚMY PROSIĆ O DODATKOWĄ WERYFIKACJĘ KLIENTÓW PORTALU W CELU POLEPSZENIA SZYBKOŚCI OTRZYMANIA PRZELEWÓW ZA SPRZEDANE PRZEDMIOTY, JEST Z TYM NAPRAWDĘ CORAZ LEPIEJ, TERAZ NIE MUSISZ DŁUGO CZEKAĆ NA WPŁATĘ OTRZYMASZ JĄ OD RAZU!

oznacz moderatorów
479 ODPOWIEDZI 479

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@grec_pat Wskazane konto zostało już zablokowane. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Próba wyludnienia? No to nie ma żartów.

oznacz moderatorów

Client:87430265
#1 Nowicjusz#

Witam wczoraj wystawiłem komputer na sprzedaż i po jakichs 20 minutach pojawił się "nabywca". Dostałem sms od Allegro.pl o treści " Twój produkt znalazł nabywce! Otrzymac platnosc i etykiete: "LINK". Czy jest to prawdziwa wiadomość czy próba wyłudzenia danych?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:87430265 próba wyłudzenia !!!

usuń z oferty telefon a nie będzie takich SMS 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:87430265
#1 Nowicjusz#

Okej dziękuje bardzo.

oznacz moderatorów

Client:101598422
#7 Wielbiciel#

Dostałem zaraz po wystawieniu fantu na allegro lokalnym sms-a od allegro z kodem do uzyskania płatności i etykiety tylko, że po wpisaniu kodu od razu przekierowany zostałem na stronę mojego banku, a w sms-e były literówki

Oczywiście przerwałem operację , czy to może być oszustwo?

Screenshot_20230726_125108_Messages.jpg

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Oszustwo. Sprawdź sobie jak tu płatności działają, bo sorry ale już nie mam cierpliwości po raz n`ty pisać w tym tygodniu gdzie czego szukać. W poprzednich tematach wszystko jest. Nikt nie sprawdza jak działa serwis na którym wystawia, a potem co chwilę... Dobra zebrało mi się na gderanie, idę, pewnie LEW za chwilę z całą cierpliwością wytłumaczy xD

oznacz moderatorów

Client:101598422
#7 Wielbiciel#

Sorki! Wolę dopytać niż dać się wy.....ć na kasę z tego też powodu napisałem. Zawsze kupowałem na Allegro ale nigdy nie sprzedawałem, więc  prześledzę info na lokalnym ale nos mnie niezawiódł,cholerni oszuści i nieroby.

Dzięki za info-pozdro......

oznacz moderatorów

Bartekd17
#8 Zapaleniec#

Witam wystawiłem dziś płytę główną na sprzedaż i teraz dostałem sms że ktoś kupił mój przedmiot i wydaje mi się że to nie allegro ponieważ po pierwesze link konczy mi się na xyz i jest to przekierowanie na strone delivery.247 czy to oszustwo ? na allegro nie ma żadnej informacji że ktoś kupił

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Był taki szkodnik tu xyz 96. Ale jak ktoś kupi to będą środki tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2023-06-29&dateTo=2023-...  na żadne maile sms, itd nie reaguj.

oznacz moderatorów

Bartekd17
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pomoc poprostu sms od allegro to wiesz mieszane uczucia miałem też strona wygląda tak dziwnie wsumie sam zobacz i oceń Zrzut ekranu 2023-07-29 203632.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bartekd17 to nie jest wiadomość od nas i proszę nie podawaj żadnych informacji na tej stronie. Dla pewności przeskanuj proszę swoje urządzenie programem antywirusowym. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ign7
#2 Obserwator#

czy po sprzedaży przychodzi sms z linkiem do mojej aukcji i info by dalej przejść na stronę banku, wpisać login i hasło by otrzymać płatność?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Oszustwo. Poczytaj sobie jak tu sprzedaż i wpłaty i wypłaty działają. Bo tak to sobie konto wyczyścisz...

oznacz moderatorów

ign7
#2 Obserwator#

dzięki. doszedłem do strony banku i się zatrzymałem z wpisywaniem loginu i hasła. Napisałem do allegro i tu .Do  Allegro przesłałem link z smsa , niech zwalczają złodziei. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ign7 nie, sprzedaż na Allegro Lokalnie tak nie wygląda, nie podawaj proszę swoich danych. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

ign7
#2 Obserwator#

przyszedl sms od "allegro" z takim linkiem:

https://9e-f.cfd/srt/?D7E3-PL 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ign7 nie jest to wiadomość od nas. Bardzo proszę nie wchodź w ten link. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

MPilot85
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dobry wieczór. Wystawiłem przedmiot i otrzymałem sms od Allegro z linkiem do rzekomego potwierdzenia sprzedaży. ( na wszelki wypadekNIE KLIKAĆ !!! Potwierdz sprzedaz: https://sms-zen.pw/rlba3 )   Kliknąłem ale jak tylko po wejściu zobaczyłem język ukraiński od razu wyszedłem z tej strony. Sms jest od Was czy ktoś się podszywa pod Allegro? 

oznacz moderatorów