anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy aby sprzedać przedmiot na Allegro Lokalnie muszę potwierdzić zamówienie?

mjasinsk
#7 Wielbiciel#

Dostałem prośbę o przesłanie maila w celu skorzystania z opcji Kup Teraz od użytkownika

Client:103840322

przyszedł taki mail więc na bank to fraud.

Proszę o potwierdzenie próby wyłudzenia danych

 

 

 

INFORMUJEMY, ŻE ZAMÓWIENIE MA BYĆ ZAAKCEPTOWANE W CIĄGU 3 GODZIN PO OTRZYMANIU MAILA Z INFORMACJĄ

 

 

INFORMUJEMY O ZMIANACH REGULAMINU! PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z INFORMACJĄ NIŻEJ, PO PRZECZYTANIU PROSIMY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA DODATKOWE WSKAZÓWKI I PRZEJŚĆ DO WERYFIKACJI TOŻSAMOŚCI.

 

KUPUJĄCY DOKONAŁ ZAPŁATY ( SPRAWDŹ NIŻEJ).

 

 

 

 

WARTOŚĆ TOWARU

 

 

 

WARTOŚĆ UBEZPIECZENIA

 

 

 

KOSZTY PRZESYŁKI

 

PO ZAAKCEPTOWANIU ZAMÓWIENIA ŻEBY ODEBRAĆ WPŁATE NALEŻY POSTĘPOWAĆ ZGODNIE Z PONIŻSZĄ INSTRUKCJĄ

 

1.KLIKNĄĆ "ZAAKCEPTOWAĆ ZAMÓWIENIE"

 

2.ZNALEŹĆ I KLIKNĄĆ W PRZYCISK "ODBIERZ ŚRÓDKI"

 

3.WYBRAĆ SWÓJ BANK

 

4.ZWERYFIKOWAĆ SIĘ ZA POMOCĄ KONTA BANKOWEGO

 

NA CZYM POLEGA WERYFIKACJA? - MUSISZ POTWIERDZIĆ SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ W PROCESIE WERYFIKACJI POPRZEZ RACHUNEK OSOBISTY BANKU, Z USŁUG KTÓREGO KORZYSTASZ - TO JEDNORAZOWA WERYFIKACJA, PO KTÓREJ BĘDZIESZ WPISANY DO OFICJALNEJ LISTY OSÓB KORZYSTAJĄCYCH Z USŁUG PORTALU

 

 

ŻEBY ZAAKCEPTOWAĆ ZAMÓWIENIE Fibaro Home Center 3 Lite PROSIMY KLIKNĄĆ PONIŻEJ

 

 

 

 

problem przy zaakceptowaniu? skopiuj link( edytowano ) i wklej go do przeglądarki

 

ZE WZGLĘDU NA UDOSKONALENIE FUNKCJI "KUP TERAZ", ZMUSZENI JESTEŚMY PROSIĆ O DODATKOWĄ WERYFIKACJĘ KLIENTÓW PORTALU W CELU POLEPSZENIA SZYBKOŚCI OTRZYMANIA PRZELEWÓW ZA SPRZEDANE PRZEDMIOTY, JEST Z TYM NAPRAWDĘ CORAZ LEPIEJ, TERAZ NIE MUSISZ DŁUGO CZEKAĆ NA WPŁATĘ OTRZYMASZ JĄ OD RAZU!

oznacz moderatorów
452 ODPOWIEDZI 452

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@grec_pat Wskazane konto zostało już zablokowane. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Próba wyludnienia? No to nie ma żartów.

oznacz moderatorów

Client:87430265
#1 Nowicjusz#

Witam wczoraj wystawiłem komputer na sprzedaż i po jakichs 20 minutach pojawił się "nabywca". Dostałem sms od Allegro.pl o treści " Twój produkt znalazł nabywce! Otrzymac platnosc i etykiete: "LINK". Czy jest to prawdziwa wiadomość czy próba wyłudzenia danych?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:87430265 próba wyłudzenia !!!

usuń z oferty telefon a nie będzie takich SMS 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:87430265
#1 Nowicjusz#

Okej dziękuje bardzo.

oznacz moderatorów

Client:101598422
#7 Wielbiciel#

Dostałem zaraz po wystawieniu fantu na allegro lokalnym sms-a od allegro z kodem do uzyskania płatności i etykiety tylko, że po wpisaniu kodu od razu przekierowany zostałem na stronę mojego banku, a w sms-e były literówki

Oczywiście przerwałem operację , czy to może być oszustwo?

Screenshot_20230726_125108_Messages.jpg

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Oszustwo. Sprawdź sobie jak tu płatności działają, bo sorry ale już nie mam cierpliwości po raz n`ty pisać w tym tygodniu gdzie czego szukać. W poprzednich tematach wszystko jest. Nikt nie sprawdza jak działa serwis na którym wystawia, a potem co chwilę... Dobra zebrało mi się na gderanie, idę, pewnie LEW za chwilę z całą cierpliwością wytłumaczy xD

oznacz moderatorów

Client:101598422
#7 Wielbiciel#

Sorki! Wolę dopytać niż dać się wy.....ć na kasę z tego też powodu napisałem. Zawsze kupowałem na Allegro ale nigdy nie sprzedawałem, więc  prześledzę info na lokalnym ale nos mnie niezawiódł,cholerni oszuści i nieroby.

Dzięki za info-pozdro......

oznacz moderatorów

Bartekd17
#8 Zapaleniec#

Witam wystawiłem dziś płytę główną na sprzedaż i teraz dostałem sms że ktoś kupił mój przedmiot i wydaje mi się że to nie allegro ponieważ po pierwesze link konczy mi się na xyz i jest to przekierowanie na strone delivery.247 czy to oszustwo ? na allegro nie ma żadnej informacji że ktoś kupił

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Był taki szkodnik tu xyz 96. Ale jak ktoś kupi to będą środki tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2023-06-29&dateTo=2023-...  na żadne maile sms, itd nie reaguj.

oznacz moderatorów

Bartekd17
#8 Zapaleniec#

Dzięki za pomoc poprostu sms od allegro to wiesz mieszane uczucia miałem też strona wygląda tak dziwnie wsumie sam zobacz i oceń Zrzut ekranu 2023-07-29 203632.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bartekd17 to nie jest wiadomość od nas i proszę nie podawaj żadnych informacji na tej stronie. Dla pewności przeskanuj proszę swoje urządzenie programem antywirusowym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ign7
#2 Obserwator#

czy po sprzedaży przychodzi sms z linkiem do mojej aukcji i info by dalej przejść na stronę banku, wpisać login i hasło by otrzymać płatność?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Oszustwo. Poczytaj sobie jak tu sprzedaż i wpłaty i wypłaty działają. Bo tak to sobie konto wyczyścisz...

oznacz moderatorów

ign7
#2 Obserwator#

dzięki. doszedłem do strony banku i się zatrzymałem z wpisywaniem loginu i hasła. Napisałem do allegro i tu .Do  Allegro przesłałem link z smsa , niech zwalczają złodziei. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ign7 nie, sprzedaż na Allegro Lokalnie tak nie wygląda, nie podawaj proszę swoich danych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ign7
#2 Obserwator#

przyszedl sms od "allegro" z takim linkiem:

https://9e-f.cfd/srt/?D7E3-PL 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ign7 nie jest to wiadomość od nas. Bardzo proszę nie wchodź w ten link. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MPilot85
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dobry wieczór. Wystawiłem przedmiot i otrzymałem sms od Allegro z linkiem do rzekomego potwierdzenia sprzedaży. ( na wszelki wypadekNIE KLIKAĆ !!! Potwierdz sprzedaz: https://sms-zen.pw/rlba3 )   Kliknąłem ale jak tylko po wejściu zobaczyłem język ukraiński od razu wyszedłem z tej strony. Sms jest od Was czy ktoś się podszywa pod Allegro? 

oznacz moderatorów