anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż Smart na Allegro Lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Proszę Państwa, pojawił się u mnie taki komunikat, cytuję:

"Twoje ogłoszenia nie będą miały oznaczenia Smart, ponieważ nie zostały spełnione warunki regulaminu programu. Masz na swoim koncie co najmniej 6 naruszeń regulaminu serwisu."

W regulaminie (poradniku) "Jak dbać o jakość ogłoszeń na Allegro Lokalnie" jest napisane:

Twoje ogłoszenia nie otrzymają oznaczenia Smart! w ramach promocji Allegro Smart! na Allegro Lokalnie, jeśli:

- Twoje konto zostało zawieszone lub jego działanie zostało ograniczone

- w okresie 30 dni musieliśmy usunąć co najmniej 6 Twoich ogłoszeń ze względu na to, że naruszały regulamin

Proszę o szczegółowe wyjaśnienia, gdyż moje konto nie zostało zawieszone, ani nie zostało "ograniczone" jego działanie, a ponadto w okresie dowolnych 30 dni żadne moje ogłoszenie nie musiało być usunięte z powodu "naruszania regulaminu".

W prawie stosuje się zasadę, że dopóki nie udowodni się komuś winy/wykroczenia, to jest on traktowany jako niewinny (in dubio pro reo - domniemanie niewinności). Czyżby Allegro Lokalnie stawiało siebie ponad prawem?

Krzysztof Szmalenberg

 
 
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

Panie Krzysztofie, tutaj obowiązuje REGULAMIN

REGULAMIN to rzecz święta

i oczywiście nie narusza ON prawa, ani ponad nim nie stoi

istnieje ON w celu naszego wspólnego szczęścia i radości

 

amen

oznacz moderatorów
KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Proszę więc mi udowodnić, że "naruszyłem" ten Regulamin 6 razy w ciągu 30 dni, bo ja twierdzę, że tak nie było.

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

myślę że REGULAMIN nie przewiduje przekazania Panu Krzysztofowi dowodów

oznacz moderatorów
KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

W takim razie stawiacie się ponad prawem, gdyż twierdzenie, że ktoś coś "naruszył", bez przedstawienia konkretnych zarzutów i dowodów owego "naruszenia", jest bez żadnej wartości. 

Już nie wspomnę o tym, że coś takiego jest dla mnie w najwyższym stopniu obraźliwe. 

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

Pani nat_not zara wszystko wyjaśni / i bedziesz Pan uświadomion / czyś Pan zgrzeszył czy beatyfikować pora

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KrzysztofSz1956 Udało mi się ustalić, że cała sprawa ma związek z ofertami usuwanymi na Twoją prośbę. System rozpoznał je jako naruszenia. Przepraszam za tę sytuację. 

Zdjęłam blokadę Smart z Twojego konta. Teraz problem nie powinien już występować.

Dodam, że @katarzynab1712 nie jest pracownikiem Allegro, bo wydaje mi się, że mogłeś odnieść takie wrażenie, czytając wcześniejsze wpisy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

właśnie!! jam expert niezależny, w pełni osobny i z boku pomagam  / charytatywnie

oznacz moderatorów
KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za wyjaśnienie tej sprawy. Byłoby całkiem cudownie, gdyby nie tykała Pani swoich rozmówców bez uprzedniego wypicia bruderszaftu 🙂

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

znałam raz takiego Mietka i on mawiał do swoich kumpli spod budki z piwem, tak im gadał: "eee... maniek ty wyciong kija z rzyci bedzie ci sie lepi żyło" - tak im gadał Mietek

oznacz moderatorów
albert210E
#7 Wielbiciel#

@nat_not Taki sam problem występuje aktualnie na moim koncie, tzn. "Zablokowana sprzedaż Smart!...". Komunikat pojawił się po prośbie i usunięciu starych ofert z konta. Czy można coś z tym komunikatem zrobić? 

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

Panie Krzysztofie - sytuacja rozwiązana, problem znikł (zniknął?) (w każdym razie .... go pies)    odtańczmy wspólnie radości taniec

oznacz moderatorów
KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Obie formy czasu przeszłego są poprawne.

😊 😁

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

a ta z psem?

oznacz moderatorów
KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

O psie i o przyczynie mezaliansu dla psa pisał dawno temu Julian Tuwim 😄 😉.

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

tu wim przecie o tem.... hto to Tuwim?

oznacz moderatorów
KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

No tak. Teraz też ludzie na siebie szczekają, ale prawdziwych endeków już nie ma 😉

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

za to prawdziwych e-deklów nie brak

definicja - Dekiel/Dekielka: **piiip**agłupek, ktoś, kto ma źle poukładane w głowie; jak również głowa (np. "masz chyba coś z deklem!")

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KrzysztofSz1956 Wyjaśniam tę sprawę. Odezwę się ponownie, gdy będę wiedzieć więcej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
pminor
#1 Nowicjusz#

również mam taki problem , nic złego nie zrobiłem a dostałem ostrzeżenie niewiem za co i blokade smart, proszę o odblokowanie

pminor_0-1697697796089.png

 

oznacz moderatorów