anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż Smart na Allegro Lokalnie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
KrzysztofSz1956
#9 Pomysłodawca#

Proszę Państwa, pojawił się u mnie taki komunikat, cytuję:

"Twoje ogłoszenia nie będą miały oznaczenia Smart, ponieważ nie zostały spełnione warunki regulaminu programu. Masz na swoim koncie co najmniej 6 naruszeń regulaminu serwisu."

W regulaminie (poradniku) "Jak dbać o jakość ogłoszeń na Allegro Lokalnie" jest napisane:

Twoje ogłoszenia nie otrzymają oznaczenia Smart! w ramach promocji Allegro Smart! na Allegro Lokalnie, jeśli:

- Twoje konto zostało zawieszone lub jego działanie zostało ograniczone

- w okresie 30 dni musieliśmy usunąć co najmniej 6 Twoich ogłoszeń ze względu na to, że naruszały regulamin

Proszę o szczegółowe wyjaśnienia, gdyż moje konto nie zostało zawieszone, ani nie zostało "ograniczone" jego działanie, a ponadto w okresie dowolnych 30 dni żadne moje ogłoszenie nie musiało być usunięte z powodu "naruszania regulaminu".

W prawie stosuje się zasadę, że dopóki nie udowodni się komuś winy/wykroczenia, to jest on traktowany jako niewinny (in dubio pro reo - domniemanie niewinności). Czyżby Allegro Lokalnie stawiało siebie ponad prawem?

Krzysztof Szmalenberg

 
 
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@pminor Na Twoje konto została nałożona blokada. Proszę, abyś wyjaśnił to z działem bezpieczeństwa, kontaktując się przez formularz

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Client:37658592
#9 Pomysłodawca#

Ostatnio zostały usunięte moje stare ogłoszenia na moją prośbę, została mi zablokowana sprzedaż smart, czy można prosić o pomoc?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:37658592 Jasne 🙂 Odblokowałam sprzedaż Smart! na Twoim koncie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:37658592
#9 Pomysłodawca#

Po usunięciu kilku moich ofert została mi zablokowana sprzedaż smart, czy można prosić o odblokowanie?

oznacz moderatorów