anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

11 września zaczniemy dodawać do Twoich cenników metody dostawy Allegro UPS

kostas11
#21 Demiurg#

Kiedy dodamy do Twoich cenników metody Allegro UPS

11 września 2024 automatycznie zaczniemy dodawać do Twoich cenników metody Allegro UPS.

Jeśli masz w cenniku metody:

To w Twoim cenniku włączymy:

Allegro Odbiór w Punkcie UPS lub Allegro One (Punkt, Box)

Allegro Kurier UPS

Allegro One (Punkt, Box) lub Allegro Kurier UPS oraz dowolną metodę dostawy do punktów odbioru i automatów paczkowych

Allegro Odbiór w Punkcie UPS

 

W Twoich cennikach automatycznie dodamy też maksymalne ceny, jakie możesz ustawić za dostawę dla tych metod.

 

Zdecyduj o metodach Allegro UPS

  • Jeżeli chcesz zrezygnować z automatycznego dodania metod, kliknij [rezygnuję].
  • Jeżeli zgadzasz się na automatyczne włączenie metod, kliknij [akceptuję].

Możesz podjąć decyzję do 10 września 2024 włącznie.

Jeśli do 10 września 2024 włącznie nie wybierzesz żadnej z opcji, po tym dniu automatycznie zaczniemy dodawać metody Allegro UPS do Twoich cenników.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Czy dodanie Allegro UPS jest konieczne, aby posiadać Smarta?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@BELDO-VIS nie ale jest jedną z firm którą możesz możesz dać jako obowiązkową, jeśli teraz masz smarta to to nie musisz dodawać UPS i możesz zrezygnować 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@kostas11  też to dostaliśmy . I póki co nie mam z tym problemów bo u nas na razie UPS działa przyzwoicie.

Natomiast mam pytanie do  @N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  . Czy w przypadku przesyłek Allegro UPS będzie doliczany koszt podjazdu poniżej 4 czy 5 paczek? Bo jeśli UPS odbiera ONE to nie są doliczane żadne koszty odbioru a jak bedzie w przypadku Allegro UPS ??????

Obawiam sie że paczek na tą usługe bedzie mało wiec trzeba sie liczyć z dopłatami za podjazdy - ergo znów podnosić ceny

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@_Likos_ "Czy w przypadku przesyłek Allegro UPS będzie doliczany koszt podjazdu poniżej 4 czy 5 paczek?" - w cenniku Allegro UPS nigdy nie było mowy o opłacie jeżeli jest mniej .. tam jest po prostu opłata za zlecenie. 
DPD ma płatne do 3 przesyłek. 

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

DPD pobiera dopłaty nawet przy zaznaczeniu "BRAK PODJAZDU".

My dostarczamy osobiście, a mimo pisanych reklamacji, nadal doliczają i reklamacje odrzucają.

 

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_Likos_ ale to nie jest w ramach AD tylko tak se wpadli na pomysł żeby dodać po cichaczu 😄

Zlecenie odbioru : telefon, lub on - line (jeżeli Sprzedający nie ma ustalonego z UPS stałego zlecenia odbioru)
UPS_N8_ODBIORADHOC
4,99 zł
Stałe zlecenie odbioru (po ustaleniu i zaakceptowaniu przez UPS)
UPS_N9_ODBIOR_STALY
w cenie Usługi

 

Też mam UPS jako jedną z obowiązkowych do smarka ale nikt tego nie wybiera 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@kostas11  pozostaje miec nadzieje ze nadal nikt nie bedzie wybierał. Nie bedzie paczek- nie będzie dopłat

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 może to dobry sposób na pozbycie się coraz gorzej działającej DHL-ki , przeszło mi to kiedyś przez myśl, ale miasto rozkopane i problem z dojazdami , teraz ogarnąłem temat ....więc może ?

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ weryfikuję tę sprawę dla Ciebie. 

oznacz moderatorów

RaBarbar_ka
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ według informacji w załączniku 4 w Regulaminie Allegro, podjazdy stałe są w cenie usługi (co najmniej 3 dni w tygodniu, a przy każdym podjeździe należy przekazać kurierowi co najmniej 4 paczki), a jednorazowe kosztują 4,99 zł.  

   Basia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@RaBarbar_ka  dziekuje za sprawdzenie

W takim razie także nie będziemy włączać UPS zbyt duże ryzyko wzrostu kosztów przesyłek 😞

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@kostas11 Zrezygnowałem czym prędzej 😎

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TomBanknoter zanim napisałem posta to zrezygnowałem 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

kategoryczne NIE !

Dopiero co wywaliłem tę firmę z naszych cenników !

Jeśli Allegro przetrwa jeszcze rok, dwa to będzie największy cud informatyzacji handlu elektronicznego.

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@brakestop przetrwa, może nie będzie wzrostów bo konkurencja przejmuje cześć klientów ale nie będzie upadku 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Miłośnicy Nasza KLASA też tak myśleli 🤣 😅 😂

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@brakestop UPS nie jest wprawdzie tak denny jak Allegro One, ale to chyba jedyna firma, której kurierzy nie posługują się telefonem

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Również firma chroni numery telefonów swoich kurierów i mimo nacisków, nigdy nie dostaniemy możliwości skontaktowania się z nimi przed dostarczeniem.

Strona śledzenia taka ....hamerykanska

Szczególnie upodobali sobie ją dowcipnisie z Allegro zamawiający na nieistniejące adresy i fikcyjne konta.

*( Wiele waży głos ludu, wielka w nim potęga. Gdy lud nie ma głosu, poznaje się to nawet przy śpiewaniu hymnu)
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Coś mi się wydaje że nastąpi to prędzej niż myślimy. Kilka dni temu na YT mignęła mi przed oczami dokładnie rozpisana instrukcja w jaki sposób można kupować towary z  Allegro znacznie taniej pomijając pośrednika którym jest Allegro. Po 2 dniach wyświetlenia dochodziły do 1 mln, więc zainteresowanie było ogromne. Ponieważ ze względu na ceny prawie nie kupuję obecnie na Allegro więc skopiowałam tylko link do materiału który prawdopodobnie został usuniety gdyż  link który skopiowałam obecnie trafia w pustkę albo wyświetla wszystko inne. A że nie mam w zwyczaju zapisywania takich materiałów na swoim dysku więc  niestety nie mam już do materiału dostępu, więc nie działający link również skasowałam.

Ale to dobry znak że coś się dzieje. Może ktoś pójdzie po rozum do głowy i coś się zmieni.

oznacz moderatorów