anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[14.10.2024] Nie wyświetla się strona Mój asortyment

MAMY ROZWIĄZANIE!
kino51
#9 Pomysłodawca#

Witam

Sytuacja po kliknieciu jak na zdjęciuZrzut ekranu (6).png

oznacz moderatorów
82 ODPOWIEDZI 82
megii_ss
#12 Orędownik#

po co te nerwy? i tak mają to gdzieś - szkoda zdrowia na nich 

oznacz moderatorów
UrboSmart
#7 Wielbiciel#

Albo ich to przerosło

oznacz moderatorów
sklepRTVSAT
#12 Orędownik#

to nie jest awaria, to siłowa migracja pozostałych sprzedających do nowego sales made in allegro. Nic z tym nie zrobicie.

oznacz moderatorów
wizan-milanowek
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie mamy to samo plus żadna zakładka ze sprzedaży nie działa -> pojawia się szary ekran bez zawartości. I jak w tej sytuacji realizować zamówienia ?!

oznacz moderatorów
ryszardo_
#8 Zapaleniec#

Zamówienia przesyłek też się nie wyświetlają, nie mogę zamówić podjazdu kuriera DPD od godz.11.00, pusta strona.

Allegro->Moje Allegro->Sprzedaż->Obsługa zamówień->Zamówione przesyłki

allegro_02.jpg

oznacz moderatorów
POPO-11
#7 Wielbiciel#

@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  czyli trzeba się przenieść do sale center żeby zrealizować dzisiejsze zamówienia?

 

oznacz moderatorów
elektrotechmarkt
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
www_rabacik_pl
#8 Zapaleniec#

To po kiego ...... zostawiać stare menu, skoro jest niedostępne. Ale rzeczywiście, to nowe badziewie działa.

oznacz moderatorów
KOGIEL_T
#9 Pomysłodawca#

No ale, że co?, że jak za szybko klikam, to jestem robotem😕

oznacz moderatorów
cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

A brak dostępu do centrum wiadomości to też celowy zaeg? Pytam a serio.

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu jeśli nie działa prawidłowo centrum wiadomości, spróbuj proszę w pierwszej kolejności wyczyścić pliki Cookie (najszybciej zrobisz to poprzez wciśnięcie kombinacji klawiszy CTRL+SHIFT+DELETE) oraz sprawdź działanie strony w oknie prywatnym incognito. Jeżeli problem nie ustąpi to prześlij zrzut ekranu. 

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

AKTUALIZACJA 14.10.2024 g.13:42
Otrzymałam informację, że Moje Allegro na kontach zwykłych oraz Sales Center powinno już działać. Dajcie proszę znać, gdyby było inaczej.

 

AKTUALIZACJA 14.10.2024 g. 12:40
Zgłosiłam problemy dotyczące zakładek w Sales Center i Mojego Allegro na kontach zwykłych. Będę Was informować w tym wątku, gdy otrzymam więcej informacji. Dział techniczny już weryfikuje problem.

 

Zastąpiliśmy zakładkę Moja sprzedaż, nowym narzędziem Sales Center. Od teraz jest to główne miejsce do zarządzania sprzedażą na Allegro, gdzie po zalogowaniu znajdziecie wszystkie informacje związane ze sprzedażą na swoim koncie (w tym również zakładkę mój asortyment). 

oznacz moderatorów
Shopado24
#8 Zapaleniec#

Fajnie, tylko Sales Center też nie działa, nie da się zamówić paczek, przeglądać zamówień...Screenshot - 2024-10-14T115921.876.png

oznacz moderatorów
KOGIEL_T
#9 Pomysłodawca#

Czyli prywatni sprzedawcy już nie mogą sprzedawać na Allegro?

oznacz moderatorów
olwinyl
#2 Obserwator#

Zakładka Sales Center aktywna jest tylko przy koncie firmowym. Co z kontem prywatnym?

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@N_Nitka28 @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @Sa_nova @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Sales działa na koncie firmowym a na prywatnym gdzie wystawiam aukcje charytatywne na powodzian do czego sami zachęcacie padło i nie mam jak wystawiać nowych pozycji jak i sprawdzić kto opłacił i komu muszę już wysłać . A co będzie jak nie odpowiem na jakieś pytanie? Nie mam wglądu . Co jest grane?

oznacz moderatorów
Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 czekamy na więcej informacji w sprawie występującego problemu. Proszę Cię o cierpliwość, gdy tylko dowiem się więcej - dam znać tutaj w wątku. Nie martw się, jeżeli aktualne problemy będą wpływać na jakość sprzedaży, to będziemy wtedy reagować.

oznacz moderatorów
korben3
#2 Obserwator#

A prywatne osoby nie mogą teraz w ogóle wystawiać ?

?

oznacz moderatorów
PlayKing
#7 Wielbiciel#

Ale trzeba mieć konto firmowe, czyli co jak nie mam konta firmowego, co mam zrobić bo dalej mam pustą strone z zamówieniami i nie mam jak wysłać rzeczy 

oznacz moderatorów