anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[23.06.2024] Nie można zalogować się na konto.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Czy są jakieś problemy techniczne? Cały czas wyrzuca mnie ze strony logowania i nijak nie można zalogować się do konta.

oznacz moderatorów
67 ODPOWIEDZI 67
ymir_
#7 Wielbiciel#

Po przerwie strona nadal szaleje - to już trochę męczące. Czy mimo tych problemów otrzymam sms o dostawie paczki? Bo nie wyświetlają mi się żadne powiadomienia. 

oznacz moderatorów
ymir_
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry! 

Dzisiaj od rana mam wielkie problemy z logowaniem do Allegro. Strona logowania pojawia się i znika, tak że nie jestem w stanie podać nawet danych, chwilę bez mojego udziału jestem zalogowany, potem znowu wszystko znika, miga i traktuje mnie jako niezalogowanego. Sytuacja taka po raz pierwszy podczas prawie 20-stu lat korzystania z Allegro. Nie mam dostępu do zakupów ani aukcji. Proszę o jakieś rady i z góry dziękuję. 🙂 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ymir_ Cześć, zespół techniczny pracuje już nad usunięciem usterki, proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka 

Ja mogę zrozumieć problemy techniczne, tylko czemu trwa to już ponad 24h? Ciekawe czy kupujący wykażą taką cierpliwość względem sprzedających 😞.Zmówienia InPostem można zrealizować poprzez Managera ale Ony niestety nie, no bo i jak zrobić to przez stronę Allegro skoro nie hula?

Z drugiej strony, zmiana tematu z pytania "o problemy techniczne" na "problemy z logowaniem" (nie pierwszy raz) ale kto zaznaczył rozwiązanie? Ja na pewno nie, a problem istnieje nadal i nie dotyczy tylko samego logowania.

oznacz moderatorów
ymir_
#7 Wielbiciel#

Na obecną chwilę zostałem zablokowany przez Allegro, gdyż "klikam dużo szybciej niż przeciętny człowiek", a ja nie robię kompletnie nic, tylko strona szaleje..... 

oznacz moderatorów
ymir_
#7 Wielbiciel#

Czy mógłbym prosić o odblokowanie mojego konta? 

oznacz moderatorów
voli75
#7 Wielbiciel#

wyrzuca mnie z logowania

oznacz moderatorów
kula723
#8 Zapaleniec#

Spróbuj na innej przeglądarce, mi chodzi na Mozilli . Ale na chromie ni tu tu

oznacz moderatorów
Ingoria
#8 Zapaleniec#

Hej czy ktoś z Was ma problem z logowaniem przez przeglądarkę chrome?

Było wszystko dobrze aż nagle po kliknięciu w zaloguj pojawia się okno logowania po czym znika. Czy ktoś ma taki problem?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wyczyść przeglądarkę.

oznacz moderatorów
ClothesHolic
#7 Wielbiciel#

Tak, od jakiejś jednej godziny.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ingoria @ClothesHolic występowały problemy techniczne z logowaniem się od Allegro, które powinny już ustąpić. Poproszę Was o wyczyszczenie przeglądarek i ponowną próbę zalogowania się. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
stylus_sklep_pl
#9 Pomysłodawca#

Nie ładuje się lista produktów oraz zamówień od kupujących. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@stylus_sklep_pl zgłosiłam to, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Zgłaszał ktoś problem z logowaniem, mam tak od godziny 14 😞

Klikam zaloguj a po chwili wraca na główną i tak w kółko, czyszczona to samo na incognito 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 tak, występowały dzisiaj problemy, ale otrzymaliśmy informację, już jakiś czas temu, że zostały rozwiązane. Skoro po wyczyszczeniu wciąż jest problem zgłaszam to ponownie. Potwierdź tylko prozę czy dotyczy to konta z którego piszesz?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika ogólnie dziwnie, bo jestem zalogowany na forum, po bulach się zalogowałem, zawsze jak wchodziłem na allegro i klikałem zaloguj to logowało mi od razu na konto z którego pisze, a teraz przenosi mnie na główną stronę allegro i nic się nie dziej, nawet nie wiem jak zalogować się drugie konto a muszę sprawdzić czy nie mam wystawionych ofert na CZ i SK 😄 Mam filmik ale nie chce załączyć woła tylko jpg 😞  wyślę Ci zaraz na maila 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 ok, dziękuję za filmik zgłaszam to i dam znać, gdy otrzymam informacje w tej sprawie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 wczoraj występowały problemy, ale spróbuj wyczyścić ciasteczka dzisiaj i jeśli problem nadal występuje to daj mi proszę znać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ dziś już wszystko ok 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów