anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[23.06.2024] Nie można zalogować się na konto.

MAMY ROZWIĄZANIE!
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Czy są jakieś problemy techniczne? Cały czas wyrzuca mnie ze strony logowania i nijak nie można zalogować się do konta.

oznacz moderatorów
67 ODPOWIEDZI 67
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

Czy ktoś z moderatorów jest dostępny?

Czy ktoś jeszcze ma problem z zalogowaniem się lub z wystawieniem aukcji? Strona Allegro szaleje.

oznacz moderatorów
kula723
#8 Zapaleniec#

U mnie też szaleje

oznacz moderatorów
JUSMAG_com
#9 Pomysłodawca#

@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@ko_alka@la_nika@ayo80@nat_not@_HolaOla_  u mnie tak samo, na infolinii twierdzą że nie ma problemu

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO czy problem dalej występuje? Czy próbowałeś skorzystać z innej przeglądarki?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kula723
#8 Zapaleniec#

Dalej. Pod inna przeglądarką chodzi(mozilla). Nie działa w Chrome

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kula723 @JUSMAG_com jeśli problem nie występuje na innej przeglądarce, to wyczyśćcie proszę pamięć podręczna tej z której korzystacie, to powinno pomóc. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@la_nika Już wszystko hula ale problem nie był z przeglądarką tylko po Waszej stronie.Co któryś raz udało się zalogować ale nie można było wystawić aukcji, bo formularz nie zasysał wszystkich danych, albo wyrzucało ze strony.Nie można było wypłacić pieniędzy, bo nie można było zweryfikować przypisanego konta bankowego.Informacja brzmiała "Z powodów technicznych", zatem jakiś problem był u Was.Z przeglądarką nic nie robiłem i działa.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO okej, dziękuję za informację! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@la_nika Znowu to samo.Zamówienia do zrobienia i nijak nie można się zalogować.Strona wylogowuje, przeskakuje.Myślę że to wszystko poprzez testy z Waszym wdrażaniem kolejnej innowacji "centrum sprzedaży".

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO zgłosiłam to do Działu technicznego. Pracują już nad rozwiązaniem, będę aktualizować informację, gdy otrzymam odpowiedź.
Na razie poproszę jeszcze o informację, czy problem występuje też w trybie incognito?  Jeżeli tak to prośba o wyczyszczenie w przeglądarce ciasteczek pod domeną edge.allegro.pl (już w trybie normalnym przeglądarki).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
PerfectService
#8 Zapaleniec#

w incognito jest ok, ale od wczoraj jest u Państwa awaria, btw pamięć oczywiście wyczyszczona w 1 kolejności

oznacz moderatorów
ymir_
#7 Wielbiciel#

U mnie w dniu dzisiejszym Allegro szaleje od samego rana - pierwszy raz taka sytuacja odkąd korzystam. Też zdaje mi się, że to u Was coś nie tak.... Prosiłbym o reakcję, bo to strasznie uciążliwe. Dziękuję. 

oznacz moderatorów
pinplast
#1 Nowicjusz#

Próbuję wejść na swoje konto. Strona sie samoczynnie odświeża i ładuje tzn. nie przechodzi do mojego konta/profilu. Czy to ogólny problem czy tylko u mnie coś jest nie tak?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@pinplast spróbuj wyczyścić ciasteczka 🙂 były już niedawno podobne problemy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@pinplast poproszę o informację, gdyby problem wciąż występował. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kula723
#8 Zapaleniec#

U mnie ,godz 18:11 dalej to samo. Ciasteczka wyczyszczone...

oznacz moderatorów
arek_71_
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam problem z wejściem na konto. Nagle podczas przeglądania ulubionych na laptopie z Windows 10, allegro przerzuciło mnie na stronę do logowania. Pola do loginu i hasła cały czas mrugają ujawniając obcy login i hasło!!!!!! Nie mam możliwości wpisania swoich danych ponieważ cały czas mruga. Puste pola - obce dane, puste pola - obce dane. Po zamknięciu przeglądarki Microsoft Edge i ponownym kliknięciu ikonki allegro jest ok ale do momentu kliknięcia czegokolwiek czy to zakupów czy to ulubionych itp. Aplikacja mobilna na smartfonie działa poprawnie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@arek_71_ Dziękuję, wiemy o tym problemie i zespół techniczny pracuje nad rozwiązaniem. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
arek_71_
#7 Wielbiciel#

Ok, wiemy, wiemy. Tylko czy ta osoba wie że ja wiem, że znam login i hasło?

oznacz moderatorów