anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Adresy magazynów ?

kostas11
#21 Demiurg#

Dzięki uzupełnieniu informacji o adresie i godzinach otwarcia magazynów, będziemy mogli negocjować z przewoźnikami późniejsze godziny podjazdu kurierów.

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  może warto zacząć od negocjowania podjazdów bo to bardziej kuleje, a godzin i tak nikt nie przestrzega, kurierzy odbierają jak są na rejonie, jak sobie wyobrażacie że nagle jeden kurier odbierze w rejonie paczki od wszystkich firm np. o 16 bo tak będzie wszystkim pasować 😞

U mnie UPS podjeżdża po 11, DPD koło 13, InPost 12-14 i tego nikt i nic nie zmieni 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mwmonety
#21 Demiurg#

A co ja mam aktualizować na temat magazynów skoro osobiście nigdy nie korzystałem z podjazdu kurierów i nadal nie zamierzam tego robić? . Przesyłki dostarczamy do punktów nadan osobiście .

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#16 Inspirator#

@mwmonety Mam tak samo, jeszcze tylko tego brakuje, żebym musiał cały dzień kwitnąć w firmie i czekać, aż czterech kurierów odbierze po jednej 100-gramowej paczce przewspaniałego Allegro Delivery.

Rozumiem, że możemy te maile zignorować? Bo tytuł tego spamu zaczyna się od WYMAGANE

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Czy można to zignorować trudno ocenić znając podejście portalu do sprzedawców ,ale moderatorki mogły by to dokładnie rozjaśnić . Osobiście nie widzę sensu edytowania czegoś z czego w ogóle nie korzystam . @RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  Jak to jest naprawdę?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kolekcjoner608 Tak, możesz to zignorować. My sami również staramy się ustalić te informacje, na przykład na podstawie zakładki "o sprzedającym". Zachęcam jednak do uzupełnienia tych danych, ponieważ będą miały realny wpływ na czas godziny podjazdów kurierów oraz pomogą nam udoskonalić obliczanie przewidywanego czasu dostawy. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi Wy już lepiej nic nie obliczajcie 😄 przypomnę że sprzedawca odpowiada za czas wysyłki, sam wie jakiego kuriera najlepiej dodać żeby wszystko wychodziło na czas, a na dziś sami psujecie sprzedawcom opinie dopisując nierzetelnych przewoźników ( One Kurier ) 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@w_kiwi Rozumiem i dziękuję za wyjaśnienie ale w moim przypadku to nic nie zmieni gdyż nie mam możliwości na ustawienie godzin odbioru przez kurierów ze względu na charakter pracy (w jednym dniu jestem dostępny rano w innym dopiero wieczorem ) ,dlatego sam zajmuje się wysyłkami w swoim wolnym czasie .

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Tak wtrącę się w zdanie. OK. Wypełniłem, a właściwie potwierdziłem coś co wisi u mnie na stronie jako godziny pracy od wielu lat czyli 8-16

Godziny graniczne na zamówienia - czas wysyłki: 1 dzień ustawiam do 13:30 gdyż ponieważ kurier DPD zabiera mi paczki o 14:00 a paczkomat Inpost wybierają o 15:00

 

Mimo ustawowo ustawionego terminu 1 dzień - kupujący do godziny 13:29 widzą info, że muszę nadać jeszcze dziś do północy - nie jutro z dostawą na pojutrze.

Idąc tym tropem, jeśli zaakceptowałem ten magazyn do 16:00 to Wy automatycznie zmienicie mi STOP TIME graniczne z 13:30 na 16:00  ?

 

...bo wiadomo, że programiści z kupionymi wizami mają inne strefy czasowe w systemie analizy globusa i czasoprzestrzeni.

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
50% kupujących nie czyta... kolejne 30% czytać nie umie, 15% czytać nie chce...
oznacz moderatorów

ZakupyMaawSport
#10 Popularyzator#

Kurier nie dostosuje sie do godzin pracy 1 firmy w kazdym miescie i wiosce w Polsce, on ma stala trase.  O 16 to on juz rozladowuje paczki gdzies na glowny magazyn a nie jezdzi do jednego klienta wracajac czasem kilkanascie lub kilkadziesiat km , Z waszymi negocjacjami kurier musialby pracowac  kilkanascie godzin.  Skonczy sie na tym ze zmienicie deklarowany czas  a i tak tego nikt nie odbierze.

 

Proponuje zostawic jak jest i nic nie ulepszac , co jest trudnego w nie robieniu niczego wiecej..

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 kolejne informacje do przetwarzania przez allegro

nie mające wpływu na jakość sprzedaży

ale np: do windykacji jak znalazł

 

@w_kiwi śmieszne - na reklamacje odnośnie podjazdów nie odpisujecie, a tu nagła troska o sprzedawców

Czy wiesz, że jeszcze kilka lat temu jak nie było "wysyłek allegro" mogliśmy nadawać przesyłki kilka razy dziennie - kurierzy mieli rewiry i dyżury

To jest jak widzę nieosiągalne dla wysyłek allegro, za to jest obowiązek nadania do godz 24, gdzie kurier podjeżdża raz dziennie o 10tej rano lub wcale

 

oznacz moderatorów